bugün

Hiç ilgimi çekmiyor hatta kusur bence gamzeli olmak.
Gam zedeler gam zedeler,
Delerse Gamze deler.
Hiçbir artı özellik kazandırmıyor. Sebebi de üzerinde sürekli sakal olması.

Kesince 10 yas gençleşiyorum da. Bebelere balon muhabbeti dönüyor sonra.
Yüzün gülmedikten sonra çok da önemli değildir.
Belinde olanların diğer kızlara göre 1-0 önde başladığı durumdur. En azından benim için.
Gamze yüzdeki kasların kisaligindan meydana gelen güzel bir kusurdur. Bende olduğu gibi.
çenede göt şeklinde olmadıkça genelde güzel olan durumdur. yanakta gülünce sevimli sevimli çıkanı var ki evlere şenlik!
piç olmayı da beraberinde getirir.
çenemde bulunmakta. tüm erkek neslimin çenesinde bulunacaktır, bulunmaya devam edecektir. her türlü kadının genine baskın gelen değişmeyen tek şey. babam da ben doğmadan önce çenesinde çukur olcak demiş, dedemde de, dedemin dedesinde de varmış. çok seksi bir şey.
yanakta varsa oooğ, çenede varsa ıııyyy, belde varsa huhuhuhuuğğ dedirten sorunsal.
"yerim senin gamzeni" diyen bir sevgilin olma olasılığının olması demektir.

not: hala umudum var.
doğuştan şanslı olmak.
güzel bir hediye.
sürekli olarak aman ne şirin ya sözlerine maruz kalmaktır. lan yaşımız kaç olmuş neyin şirinliği bu. esenyurt oto sanayide mi yaptırdınız bu kafayı. evet.
insana hoşluk katan unsur. Lakin gözün alt kısımlarında olan hiç hoş değil (bkz: çağatay ulusoy).
Kuzey güney'in barış'ında olan gamzeler candır. Bende de var diye demiyorum ama gamze kadar güzel bi kusur yok.
en güzel kusurlardan biridir, tıpkı alüminyumun korozyon direncinin düşük olması ama üzerinde oluşan korozyon ürününün alüminyumu korozyona karşı koruması gibi bir olaydır.

özüne bakıldığında kusurdur ama güzeldir.
Hic bir isime yaramayan bozukluk.
Sol yanaktaki gamze ile icinde bulundugum durumdur.
Ay gamzesi var gibi tepkilere maruz kalacağınız durumdur.
Kişiye güzellik, belde olanı ise karşı tarafa kıskançlık katan doku eksikliği. *
belde gamze candır.
insanı sevimli gösterse de, insan vücudundaki bir kusurdur.
aslında kas defektine bağlı gelişen bir durum. Bende 3 gamze var , defektliyim yani. * *
sempatikliğin doruk noktasıdır. kızlarda sadece gamze olması durumu bile aşık olmayı tetikleyici sebepler arasında gösterilebilir.
kaslarin dogrudan deriye baglanmasiyla olusan durum. suratta , belde ve bacakta gamzesi olan biri olarak soylersek, ozel hissettirir.