bugün

dragons den yatırımcılarından olan big chefs restaurantlarının sahibi hanımdır.
gamze cizreli' nin işi yemek sektöründe olduğundan ve girişimcilerin çok az kısmı yemekle ilgili bir iş getirdiklerinden gamze hanım teklif vermiyor. teklif vereceği zaman da nevzat aydın bu işe girerse ben de girerim diyor.

klasik diyalog:

+ben bu işe parayı yatırdım ne zaman geri döner?
-2 yılda paranızı geri alırsınız.
+2 yıl benim için çok üzün bir süre onun için ben yohum.
Entrepreneurs' Organization (EO) Türkiye Başkanı.
--spoiler--
EO Türkiye Başkanı Gamze Cizreli, yeni hükümetin ticaret ve sanayiyi desteklemeli. 09 Haziran 2015 Salı 15:58 Entrepreneurs' Organization (EO) Türkiye Başkanı Gamze Cizreli, genel seçime yönelik bir değerlendirme yaparak demokrasinin kazandı. Toplumda geniş kabul görecek yeni bir hükümet oluşturulacağını umduklarını ve bunun Türkiye'deki ticaret ve sanayici ve girişimcilik iklimine de olumlu yansıyacağını ifade etti. EO Türkiye Başkanı Gamze Cizreli, “Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde yer alacak dört partinin uzlaşma ve istikrar anlamında, seçmenin iradesiyle paralel tavır sergileyeceğine olan inancımız tam. Genel seçimler sonrasında oluşturulacak hükümetin, ekonomik gelişmenin en önemli belirleyicilerinden olan girişimcilik ortamının da gelişimine katkıda bulunmasını arzu ediyoruz. iş dünyasının global ölçekteki en büyük ağlarından biri olan EO'nun Türkiye ofisi adına, seçim sonuçlarının ülkemizin gurur duyacağı yepyeni girişimcilik hikayelerinin yazılmasına vesile olmasını diliyorum” emlakrehberi/ 9 Haziran 201
--spoiler--