an itibariyle yeni seçenekler eklenerek aktif hale getirilmiş butondur. evet..
hala çalışmayan butondur. anlaşılan gammaz işi bitti burada ismayıl bey giri silinmesini istemiyor. gerçekten çok yazık..
şikayet et butonu bu butondan daha çok işe yarıyor şikayetler çook daha hızlı işleme alınıp işlem görüyor.
Saçmalıklar karşısında, ah edip vah etmek, yanıt vermek yerine, kullanılmasında zerre tereddüt duyulmaması gereken butondur.

Ne denli ciddiye alınıp, etkili olduğu tartışılsa da, gammaz butonuna sahip her yazarın etkin şekilde kullanması gerekir.

Şu bòcüklerin üstüne bir fıs şeltoks da siz sıkın!
Her aklı başında, sözlük formatının gerekliliğine inanan gerçek yazarın mutlaka ama mutlaka kullanması gereken butondur.
Sol frame' e gelen densiz ve hadsiz başlıkların önüne geçilmesinde, aynı erdemsiz güruhun girdiği entrylerin silinmesinde, çorbada tuzunuzun olması hoş olur.
Üşenmeyin, gammaz butonunu kullanın!
Mobile de eklediği için zall a kucak dolusu sevgiler, yengeye selamlar.
götünüze giresice tuştur. hayır yarrak mı var gammazlıyorsun ha? var mı yarrak ha? var mı? bak bakayım var mı?
sözlük formatına aykırı kullanımları bildirmek için kullanılabilen hayali tuş.
gereksiz kullananlar cezalandırılır uyarısı bulunur.
olmayan butondur.

herkeste olmuyormuş. e buna sahip olanların özelliği nedir arkadaş ya? hayır ne gerekiyosa söyleyin yapalım işte.
artık, bir enryi gammazlarken en fazla 2 tane seçeneği işaretleyebildiğimiz buton. tamam, güzel ama başlık ya da entry taşıma seçeneği için nie bi' seçenek işaretlemek zorundayız a moderasyon ? tüm seçenekleri işaretlemeyelim diye madem böyle bi' uygulama başlattınız, - ki zaten aklıbaşında adamlar tüm seçenekleri işaretlemiyorlar - taşınma seçeneğinde neden böyle bir hata var ?
yazım hatası yapan, sözlük formatı dışına çıkan yazarların entrylerini moderasyona bildirip gerekli işlemlerin yapılmasını sağlayan buton.

sözlüğün içine etmekte kararlı bünyelerin pisliklerini toplamak ve biraz da olsa sözlüğü adam edebilmek için ölümcül öneme sahiptir. yani kısaca; "gereklidir" hem de çok "gerekli".
her gece seviştiğimiz butondur.
artık sosyal mesajlar veren butondur.

"uludağ sözlük gammazı en asil duygunun insanıdır."
"gammazlar! daha iyi bir uludağ sözlük sizin eseriniz olacaktır."
daha önce yazılmış gammaz aparatı olmayan buton.
tıklayınca gammazlama aparatının açılmasına zemin hazırlayan buton.
çok şükür sahip olduğum fakat istatistiklerde kendisiyle bi derece yapamadığım butondur(!). napayım ben derece yapamadığım butonu. atsan atılmaz, satsan satılmaz. yanımda taşısam yanlış anlaşılır.
gammaz yardımcısı olmak istiyorum, haddimi bilerek efenim lutfen. daha faideli olacağıma inanıyorum. insanın kendini bilmesi ne güzel ayrıyeten.
ohhh çok şükür...
menusu çok gelişkin ve kaliteli olan butondur. sevmekteyizdir.

(bkz: kendinden bilmek)
gammaz kişilerinin sahip olduğu, yazar hakkında bilgi butonunun tam yanında bulunan, üstünde "!?" ibaresi bulunan butondur. gammazim ben yazar üstüne gelince. çok işlevli bir butondur.
herkeste olmayan buton.
hatalı girdileri görünce bazen işe yaramadığını düşündüğünüz buton.
üye girişi yaptıktan sonra kaybolan buton çeşidi.
(bkz: gammazım ben)
bu gece itibariyle değişim yaşayan butondur. bir çok yenilik yapılmış gammaz seçenekleri hem geliştirilmiş hem de arttırılmış, sanırım muhtıra mesajı yerini buldu..