bugün

24 ekim 2010 fenerbahçe galatasaray maçı için geçerli olan plandır.tüm sözlüklere bakılırsa galatasaraylıların yüzde 90 ı zaten yenilcez olm izlemicem bile maçı gibi entryler girmektedir.böylece yenilince hasarı en ufak zararla atlatmak düşüncesindeler.berabere kalır veya yenerlerse ama sen o zaman gör ama neler yaparlar buralarda.

galatasaraylı arkadaşlardan gelen yoğun istek üzerine edit :

http://www.youtube.com/watch?v=9iT1oMrvnRA
beni yak kendini yak mamadou niang bestesi ile yaratıcılığın amına koyan fenerbahçe taraftarının şimdi kendi beyinlerini yıpratma çabalarıdır. adam hiç üşenmemiş, düşünmüş. yani böyle bir şeyi düşünmüş. yoksa o da düşünebilir.*
büyük konuşup götte patlayınca daha kötü olacağından,temkinli davranan akıllı insanlar olarak nitelendiriyorum ben bunu.

örneklemek gerekirse iki anahtar vereceğim,herkes anlayacak ;

* 2-2
* 16 dakika/20.45
-beyler sanki bize seslenmiyormuş gibi davranın, başka tarafa bakın.
ancak aynştayn zekasına sahip arkadaşların çözümleyebileceği bir plan dı. yazık oldu.
insan ister istemez soruyor kendisine; "ne gezer lan kurnazlik galatasaraylilarda" diye.
fenerbahçeli futbolcuların yarısını hastanelik etsinler diye konyalılara para yedirmekten ibarettir.
müfettiş gadget iş başında
(bkz: galatasaraylıların hepsinin bir araya gelip karar verdiği yer)
aratınca böyle bir şey yok diyecekler koçum. yani öyle organize birşeyi nerenden uydurduğunun kaynağı o zaman: sağ kase
içimizde ki michael scofieldları gözler önüne sermiş plandır.*