bugün

dövmesiyle ünlü prison break karakteri.
lost adasına düşmesi tek temennimiz.

(bkz: başlığın başa çıkması)
gözlerini kısmaktan bir hal olan, zekası ile abartılmı$ fakat bir o kadar da sevdiğim karakter. abisini hapishaneden kaçırmak için, televizyonun ve tarihinin en karmaşık, komplike, zeki, uçuk planını yapmı$tır. dövmeleri hayran olunası.
mavi gözlü, kısa saçlı prispn break dizisinde ki ana karakter. ayrıca hapise abisini kurtarmak için girmiştir.
(bkz: dahi)
psikolojik rahatsızlığı olan kahramanlık sendromu sebebiyle ince ayrıntıları gözden kaçırmayan prison break' ın ana karakteri. iyi bir ortamda yetişmesi, duygularının iyi yönde devinmesini sağlamış ve psikopatiden muzdarip olmasını engellemiştir.
tum vucuduna hapishane planini dovme olarak yaptiran prison break karakteri.
gözünü bir noktaya odaklayıp karizma bir şekilde bakmaya başladığı an aha yine ne bok yiyecek diye heycanlanmama neden olan dahi insan.
insana ''bayrampaşaya bir tanıdık girse de dovme yaptirip kurtarsam'' gazını veren prison break esas oglani.bakıslarıyla bazen herseyi anlatabiliyor.
prison break'in çok beğendiğim ana karakteri. Özellikle hala nasıl öyle karizmatik baktığını anlayamadım. Bana göre kaşlarıyla çok fazla oynamışlar abimizin böyle bakabilmesi için.
ne zaman ne yapıcağı belli olmayan deha yapı mühendisi.
gözleri yiyilesi, zekasına kurban olunası insan. * *
(bkz: snowflake)
prison break in abartılarak muhteşem erkek moduna getirilen yakışıklısı.bir insan bu kadar mı güzel bakar canım, ailecek seviyoruz kendisini. gerçek hayatta da böyle zekiyse, allah sahibine bağışlasın ne diyelim..
geriye ket vurma denilen zihinsel olaya sahip, asırı zeki prison break karakteri . ayrıca güzel ve dahi adlı yarısmadaki orcun'a asırı benzemesi" yoksa orcun da bunları yapabilir mi? " sorusunu akıllara getiren kisi.
zeki , çevik ve aynı zamanda piagenin ahlak gelişim kuramında yer alan gelenek ötesi ahlak anlayışına sahip bir abimizdir.

dizinin sonraki bölümlerinde abimiz doktor yengeyle evlenip , yuva kurup mutlu bir aile babası olacak ve kağıttan turna katlamayı bırakacaktır. artık her şeyin bir vakti var sıra bizde kağıt katlamak , daha fazlası lazım aslında...

otorite , otorite
dizide takma adı ''fish'' olan karakter.
scofield anagramları:

if closed,
cod files,
cod's life,
doc flies,
cd if lose,
cd of lies,
elf disco,
fields co.,
files doc.,
life's cod,
so. life cd.

michael scofield anagramları:

chemicals of idle,
so chemical fidel,
flash melodic ice,
chemical flies do,
i'm fell, sad choice,
i'm chief, ace dolls,
is fell, mad choice,
half melodic ices,
female, chic idols,
films deal choice,
chemicals of lied,
is chic, old female,
i'm a chief cells do,
chic, old fame lies,
flesh comical die,
child of ace smile,
is chief, cold male,
melodic life cash,
a chief, cold smile,
smell of chic idea,
hell's acidic of me,
so chemical field,
i deaf, cosmic hell,
a filmed, chic lose,
chemicals do life,
life as chic model.
ah ulen ah.
allahtan hayali bir karakter.
yoksa bunalıma girmemek falan elde değil.
adamlar herhalde olabilecek en komple karakteri yapıp sürmüşle diziye.
kıskanıyorum abi.
var mı işte.
peşin edit:ayrıca şimdiki aklım olsa nikimi de m.scofield alırıdım ne yalan söyleyeyim.
bütün inşaat mühendisliği öğrencilerinin saçlarını üç numara yapıp kısık gözlerde ortalarda dolaşmasına sebep olan prison break karakteri.
kapıdan soksan bacadan kaçan her gittiği mekanda insanlara ben sizi zekamla döverim edası ile yaklaşan dizi karakteri.
(bkz: ismael bouzid)*
kesinlikle polemiğe girmeyeceğim insan. kimbilir başıma ne işler açar.
lostta olsa elemanlari 5 gune kalmadan adadan kurtarabilecek sahsiyet.
lost lost diye nicesine sarıldım benim sadık yarim prison break'tir, dememin en önemli unsurudur bu karakter.
(bkz: lost lost diye jack'e sarıldım benim sadık yarim scofield'dır)
kız olsam verirdim denilesi yakışıklılardan.
güncel Önemli Başlıklar