bugün

bu azmiyle hakettikleri bir olay şampiyonluk.ben fenerbahçe ile puanları eşitlediğinden beri söylüyorum bu sene şampiyon galatasaray olacak diye.hala aynı fikirdeyim.
edit:fenerbahçeliyim.
fenerbahçenin şampiyon olamama ihtimaliyle eşdeğerdir, ümit karan'ın sezonu kapattığı da düşünülürse çok zayıftır.
yuksek bir ihtimal.sakatlanan oyuncularin yerine girenler de iyi oynuyor.gs takim olmus.fenerbahce de appiah ve tuncay a endeksli.
fenerbahce'nin puan kaybettiği haftalarda puan kaybetme hastalığından kurtulursa az da olsa var olan bir ihtimal. **

+ hakan!
- buyur baba
+ duydun mu abi fener berabere kalmış dün.
- öyle mi? bu maçı alırsak önlerindeyiz o zaman.

(hakan soyunma odasına girer)
- beyler bugün rahat oynuyoruz, fener berabere kalmış dün. fazla kasmayın kendinizi. *
galatasaraylı futbolcuların ceplerinin dolup, maddi anlamda refaha ulaşmalarıyla eş değer ihtimali olan düşünce...
ilk 3 haftada aldığı başarılı sonuçlarla gerçekleşmesi yüksek ihtimal.

(bkz: modası geçmeyen başlıklar)
2005-2006 sezonunun başlangıcında ne kadar ise o kadar...
(bkz: biz bu filmi daha önce izlemiştik)
(bkz: scary movie) *
%50 ihtimaldir. *
galatasaray taraftarının sevinebilme ihtimalidir
(bkz: galatasaray ın uefa kupasını alma ihtimali)
(bkz: galatasaray ın süper kupayı alma ihtimali)
(bkz: galatasaray ın 16 kez şampiyon olma ihtimali)
2005-2006 sezonunda diğer şampiyonluk adayı takım gerek mali gerek kadro olarak tarihinin en iyi dönemini yaşarken ve galatasarayımız da tam tersine hem mali hem de kadro olarak gayet kötü bir dönemdeyken bile galatasarayımız şampiyon olduğundan her sezon en az yuzde 51 olan ihtimaldir.
süper ligdeki diğer herhangi bir takımın şampiyon olma ihtimalinden daha yüksek olan ihtimal.
ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim
olabilirliğine inanası gelmeyi sevme ihtimalidir.
Her zaman için olan bir ihtimaldir.2005-2006 sezonunda imkansızı başarması bunun en büyük kanıtı.
1/18 olan ihtimaldir.*
zor, kral sakat.
galatasaraylıların ve fenerbahçelilerin sürekli tartıştığı ve futbolu bu tip basit tartışmalarla anlamsızlaştırdığı, aziz yıldırım ve adnan polat' ın söylem ve tavırlarıyla tartışmayı sıcak tuttuğu, ancak futbolun olmadığı bir ligde, fenerbahçe ve beşiktaş' ın şampiyonluk ihtimali ile eşittir. bu arada tartışmaya karışmayan ve futbolunu günden güne geliştiren beşiktaş' ı kutlamak gerekir. milyon dolarlık kadrosuna rağmen istediğini sürekli oynayamayan fenerbahçe' nin sürpriz puanlar kaybedeceği açıktır, galatasaray fenerbahçe' den daha iyi oynasa da demokles' in kılıcı olan maddi sıkıntı sürekli tepesindedir, yine de maddi sıkıntıyla oynamaya alıştığından, bu sene galatasaray, olmazsa beşiktaş şampiyon olacaktır.
her zaman için fenerbahçe ile eşit olan en yüksek ihtimaldir.
geçen sene 20.45 idi bu sene tekrar saatlerinizi ayarlayın dediğim hededir.*
adnan polat gibi müneccim boku yedim ulan var mı!?
haluk ulusoy başkanlık koltuğunu işgal etmeye devam ettiği sürece, katlanarak artan ihtimaldir...
türk futbolunun yüzakı haluk ulusoy olsa da olmasa da her daim en az yüzde 51 olan ihtimaldir.
(bkz: ben gs ın şampiyon olma ihtimalini sevdim)
geçen seneki şansından daha yüksektir,ne de olsa şampiyondur.*