bugün

ben o fotoğrafta prandelliyi yeni farkettim, adam meğerse uçuyormuş.
görsel
şike yaptığı mahkeme kararları ile sabitlenmiş fenerbahçe'nin kabul edilmediği avrupa kupalarına haklı olarak giden takım için açılan saçma sapan başlıktır. kimin türkiye için utanç kaynağı olduğu tarihsel ve yasal bazda ortadayken böyle saçma bir başlık açılması, açan kişi için utanılacak bir ezikliltir.

(bkz: fenerbahçe nin avrupada kendini nimetten sayması)
(bkz: ezikizm)
beşiktaşın hakkını yiyerek şampiyon olup sevinen şeref yoksunlarının

evinde u17 anderlecth takımıyla berabere kalmalarına sevinmeleri kadar doğal ne olabilir?
Çeyrek final ve Son 16 ya kaldığı yıllarda övünç duyulan takıma şimdi neden böyle yapılıyor anlamıyorum.
Tamam Galatasaraylı olarak çok kızgınım ama biraz zaman gerek.
Öyle demeyin beyler onların uefa kupası var .
beyni olmayan insan söylemidir.

lan sen kabul etsen de etmesen de senin tuttuğun takım şike yaptığı için o turnuvaya katılamadı.

şike lan şike ötesi var mı? kendi ülkenin yöneticileri geri zekalı olduğu için ceza verememiş olabilir ama avrupa dinlemez. sahaya yansımış yansımamış gibi kılıflara bakmaz. işlenen bir suç varsa cezasını verir.

bütün bunlardan büyük utanç var mı göt?

galatasaray sahaya çıkar sonuna kadar mücadele eder; yener, yenilir ya da berabere kalır. isterse sevinir isterse üzülür bu seni ilgilendirmez.

bunlar utanılacak şeyler değildir. utanılacak şeyler hile yapmaktır kuralların dışına çıkmaktır.

siktir git kendi takımından utan.
o kadar utanç kaynağıdır ki, avrupa da en çok galibiyet alan türk takımıdır.
yarı finale çıktıklarında sevinçten birbirlerini siken taraftarlar da uefa kupasına bok atarlar.
Daha 2-3 sene önce uefa kupasında yarı finale çıktıklarında sevinçten kendilerini siken ama o kupanın sahibine bok atan taraftar söylemi.
avrupada sıfır çekip gelen takım olarak tarihe geçmekten daha utanılır değildir.

hak hukuk işine girecek olursak..

fenerbahçenin hakkı ise aslında küme düşmektir.
şike yapmadığı için mi? evet gerçekten öyle. şike yapan takımlar ise medar-ı iftiharımız.
artık böyle bir ülke olduysak haklısınız. futbol bu, yenmekte var yenilmekte. siz kalkıp gs için bunu diyorsanız fb için neler dersiniz acaba?
acı bir gerçektir. önüne gelen döşüyor boruyu.
Doğrudur , Başakşehir 4-0 koyarak galatasarayın bir utanç kaynağı olduğunu bu akşamda kanıtlamıştır.
ne yazık ki doğru olan önermedir. ben bi galatasaraylı olarak 4ten sonrasını izlemiyorum mesela. çünkü biliyorum ki 4ten fazla gol olmayacak.

not: gsliyim.
zamanında tromsoya elenince ülkeyi terketselerdi ( sözünde dursalardı ) bu olay buralara gelmeyecekti.
beyni olmayan tescilli şikeci suçlusu takım taraftarı insan söylemi.
YA HEM 4 yemişsin hem de adamların stadını yakıyorsun. nerden baksan tutarsızlık nerden baksan ahmakça.
beyin özürlü olmanın belirtileri böyle oluyor işte.

galatasarayın tarihi ortada yaptıkları ortada burda yazmak komik oluyor artık.

evinizde internet var gir bak avrupada bu takım hangi devleri dize getirmiş neler yapmış.

bu tarih sizi ezdiği ve fazlasıyla rahatsız ettiği için galatasaray avrupada 3 maç kaybedince bu midenizdeki hazımsızlık kusma olarak ortaya çıkıyor.

eğer bu işler 3 maçla olacaksa fenerbahçe sokağa çıkamaz avrupada kaç maç yapmış kaç galibiyet almış ortada.

hadi kustunuz rahatladınız şimdi açın okuyun galatasarayın avrupadaki destanlarını bilgi önemlidir, heryerde işinize yarar rezil olmanızı engeller.

sonrasında buralarda bok üstüne bok attığınız uefa kupasını ezeli rakibinizin alması üzerinden 14 yıl geçtiği halde neden alamadığınızı birbirinize sorun.

hatda biz bu kadar bok atıyoruz ama kendimiz bu kupanın yarı finaline çıkınca neden çocuklar gibi sevindik diyede sorun bak beyin fırtınası iyidir, gerçekler acıdır ama olsun ara ara bazı bazı yüzleşin.

son olarak birde uefa sonrası alınan süper kupa var bak bunu sormayın bile, o kadar yüklenmeyin beyninize uefa sonrası kazanılacak süper kupayı sizin hayalleriniz bile almaz.
bozom uefo kopomoz vor bo koro tomommo.
Her takımda inişler ve çıkışlar olur evet GS bu sene inişini yaşıyor ; fakat bu duruma bu bakış açısıyla bakmanın doğru olmadığını düşünüyorum .
hassikktirr cevabını rahatlıkla vereceğimiz saçmalık!

https://pbs.twimg.com/media/B4bNxwqCYAEUt9d.jpg
(#26768060).