bugün

şu görünümdeki real madrid tayfasının verdiği mesaja göre söylenmiş ve haklılık payı yadsınamayacak kadar var olan söz.

beyler kendinizi boşa kasıp da real madrid i bir halt sanıp da yere göğe sığdıramama taktiği yapıp da elendikten sonra bu madrid'di yahu ne yapalım ayaklarınızı ayarlamaya çalışmayın!. zira ben ve benim gibi akli baliğ futbol yorumcuları sizin bu yırtınışlarınızı yemez tamam mı?. zaten kollektif futbol real'de yok, olsa bile orta sahadan sonra yok, barcelona mı lan bu mardid sanki, biz de görüyoruz bunları kör değiliz icabın da elhamdülillah, gs nin her hali onları yer, yenemezse de ayıptır ve herkes de ayıplayacaktır herkes böyle bile, mutluluklar.
momentum sarsılmaz umarım.
bir zekasız iddiası.

(bkz: real madrid çok kötü tamam mı)
eğer ki galatasaray real madrid'i eler ise, kimi fenerbahçeli ve beşiktaşlı arkadaşlar "real madrid'in en kötü zamanına denk geldiniz. şu sakattı şu şöyleydi hede hödö" diyerek bir başarıya da bok atacaklarının alt yapısını hazırladıklarının göstergesi olan ayıptır. her zaman öyle olmadı mı? geçen adamın biri "siz leeds united'ı elediniz yarı finalde. şimdi eser bile yok o takımdan. anca bala göte kolay takımları gene balla yenerek uefa kupasını aldınız." dedi. o zaman ki leeds united nerde şimdi ki nerede. ama bok atılacak ya işte laf olsun torba dolsun.
vaktinde shalke gs nin kötünden kan alacak diyenlerin iddiası. bu sefer eşeği sağlam kazığa bağlıyorlar anlaşılan.