bugün

vardır böyle birşey.tamam,futbol izleyen ve seven kadınlar hoşuma gider ama bir erkek gibi, futboldan anlamaları beni rahatsız ediyor.

biz onları,"aşkoomm, bana ofsayt nasıl oluyor söylesene" demelerini seviyoruz.**
bu sınıfa dahil olması için ofsayt ne bilsin yeterlidir olan kadınlardır.
he bana göre itici değillerdir. öyleyse burada işim ne değil mi?
değil işte!
bu tarz kadınlar kadınlar itici değildir, hele bir de muhabbeti sararsa değme keyfine.
itici demeyin.
(bkz: tamam ben sakinim)
genellikle de her ne hikmetse kilo sorunları olur. alınmacılık vs olmayacaksa şayet durum ve gerçek budur!
ahanda bu iticiliktir; görsel
doğaya aykırı gelen kadının iticiliğidir. -öyle ki kadın futboldan anlamamalı erkek ona anlatmaya çabalamalı..
bugün ne giysem'i tartışan erkekten daha itici olamayacak kadındır.
anlamadıkları için olmayan iticiliktir.
kadın dediğin , dolma sarmalı. parmak kalınlığında dolmalar böyle. zeytinyağlı.
yatakta orospu ,mutfakta aşçı olmalı kısaca.
ama bi zahmet futboldan anlamasın.
yoktur efendim öyle bir iticiik. Varsa da bunu düşünen gider hilal cebeci gibi, olsun sonuçta yendikçi gibi biriyle evlenir.
ne demek yahu, futbol sizin tekelinizde mi arkadaş?
kimi der; kadına bak ofsaytı bi türlü anlamıyor ben hakemden önce görüyorum ahahahah , kaç kere anlattım anlamadı mal ahahah..
sonra, kimi de; kadına bak erkek gibi futbol konuşuyor , git gökhan özen dinle ne işin var futbolla alla alla! der.

nesiniz lan siz? nerde yazıyor oğlum futbolun gökten zembille indiği size?
Basketbolda sorun yok, voleybolda yok, lan futbolda niye var? hı?

sonra yok sevgililer günüyle maç denk geldi şimdi trip yapacak kız, yok bu kız benim iddaa oynamama karışıyor, maça gittiğim için tartışıyorsunuz vs vs.
bunları çok duyuyorum ben efendiler! o zaman çenenizi kapayacak, uefa maçı yerine eşşek gibi gidip aptal bi aşk filmi izleyeceksiniz o futbolu ibrahim toraman ve david beckhamdan ibaret sanan sevgililerinizle.

hangi takımı tuttuğu önemli değil, futboldan anlamayan erkeklere de değil sözüm, ama takımının önemli maçı olup da, hayatının en önemli insanı yanında olamayacaksa sokayım ben böyle aşka da sevgiye de.

neyse, siz şimdi futboldan anlayan kadınları itici bulanlar bu kadar sözden sadece ünlem işaretlerini görüp eksi veredurun,ama şunu bilin, ne futbol sizin, ne galatasaray, ne beşiktaş, ne fenerbahçe.
haydi, eyvallah!
Ben seviyorum arkadaş itirazım var. Futboldan anlayan kadın çekicidir.
Spor sevgisinde bir ayrıma gidilmemelidir. Böyle bir iticilik olmamalıdır, en azından olmasa iyi olur zira itici bulunmak istemiyorum. Sanırım cinsiyetimi ve futbol bilgimi ifşa ettim.
futboldan anlamayı, sevmeyi, benimsemeyi vb. holiganlıkla karıştıran kadınların sahip olduğu iticiliktir. ofsaytı anlatan, penaltı yorumu yapabilen, transfer önerebilen kadını dinlerken ereksiyon haline geçen erkek, aynı kadının derbi sonrası kendisine "nasıl geçirdik size amına koyduğum" dediğinde bırakın ereksiyonu, sekse tövbe edecek kıvama geliyor. var böyle bir hissiyat. katılıyorum; kadınların "maç 0-0 bitti ama 3 puan aldığımız için mutluyuz" diyen halini tercih etmekteyiz.
katılmadığım iticiliktir. hele pes'den de anlıyorsa oyşhhh...
futboldan anlayan kadınların itici olduğunu iddia eden yazarın iticiliğinden daha itici olamaz.
bilen değil de biliyormuş gibi yapan pek bir itici oluyor.
böyle ben unisex, androjen birisiyim. erkekler benimle vakit geçirmekten hoşlanırlı düşünceler falan.
hayır amk senle oturup şike davasını veya ne bileyim, real madridin büyük hayalinin gerçkeleşceğini, euro 2012de olmadığımızın ne kadar acı olduğunu filan konuşmamı bekliyorsan hiç umutlanma kızım.

ama spiker vs olanlar hoş ya. böyle pembe pembe, yımşak yımşak...
uu beybi.
gerçi onlar da anlamıyorlar ya mınıskm. öyle erkekler daha çok izlesin diye koymuşlar bebekleri.