bugün

entry'ler (564)

hoşlanılan kızı lc waikiki de görmek

belki annesine bir şey alıyordur ve annesi büyük beden iç çamaşırı istemiştir. hayırlı bir evlattır ve herry' den sezonda aldığı kıyafetleriyle o mağazaya girecek kadar çizgilerin dışında bir dişidir mesela. olamaz mı? olabilir!

nokia vs samsung

nokia değil.

izmir in kızları

çoğunluğun sırf bu güzel kız yaftası altında ezilmemek için saçlarına esmer olmasına rağmen platin sarısına falan boyadığı ve dip boyası da gelince adeta çürük muza benzediği çoğunluk. hayır canımın içi sen olabildiğince doğal halinle neysen her şekilde daha ötesi olamıyorsun maalesef ancak sermayeden gidiyor. bunun dışında her şehrin kadınları kadar izmir' in de güzel kızları vardır elbette. benim güzellik anlayışımda saçı boyadan keçeleşmiş boyutta yıpranmışlar falan yok sadece hepsi bu!

avrupalı erkek ile türk erkeği arasındaki farklar

kesinlikle Avrupalı erkeklerin en varoş kesiminden bir örnek bile en az bizim en entelektüel, modern ve kültürlü erkeğimiz kadar medenidir. medeniden kastım entellektüelliği, kültürü, konuşması, ağzının laf yapabilmesii, genel kültürü, giyim tarzından tutun da sizi dinleyişindeki kalitesine kadar kapsayın her detayını.

avrupalı erkek ile türk erkeği arasındaki farklar

kesinlikle Avrupalı erkeklerin en varoş kesiminden bir örnek bile en az bizim en entelektüel, modern ve kültürlü erkeğimiz kadar medenidir. medeniden kastım entellektüelliği, kültürü, konuşması, ağzının laf yapabilmesii, genel kültürü, giyim tarzından tutun da sizi dinleyişindeki kalitesine kadar kapsayın her detayını.

sovyetler birliği denince akla gelenler

sıkıcı piyesleri ve en eğitimlisinde bile asla yok olmayan varoş kültürleri.

hoşlanılan kişinin fakir çıkması

duygu fakiriyse fena!

31 yaşına kadar seks yapmamış adam

otuz bir yaşına kadar seks yapmamış adamdır. hepsi bu!

1 63 boyundaki kızın peşinde 3 yıl koşan erkek

en az bir erkeği cinsel uzvunun ölçüleriyle değerlendirmeye almak kadar kopuk bir ölçüttür kızın boyu.

kocasını yataktan kovan kadın

sebeplere sebepleri yaratandan daha çok tutunmamak lazım.

ilk dinleyişte aşık olunan şarkılar

Passenger - Let Her Go.

mutsuzken yapılanlar

ağlayarak uyuya kalmak.

sözlük yazarlarının aldığı iltifatlar

"gözlerin ne kadar güzel senin öyle gerçek mi?" hayır benim gözlerim henüz ne olduğu belirlenememiş bir varolmayışcı durumda.

olcay kavuzlu

oyuncu ötesi mucizevi başarıda bir insan, hem sahnede hem de ekranlarımızda. gerçi böylesi sanat için yaratılmış bir insanı ekranlarda dönüp duran dizi furyalarında görmek istemiyorum çünkü diğer oyuncular yanında kusursuzlukları fazlaca sırıtıyor ama şöyle düşünelim ki ilgili dizi arkası yarın kuşağı dolayısıyla haftalık dizilerden farklı daha theatral kesinlikle. Bu insanın her gün oyun provası, dizi seti, akşam sahnede oyun koşuşturması var bir de bu kadar bu yoğunluğa rağmen her işinde kusursuz olması daha anlamlı hale getiriyor içinde bulunduğu her işi. Ayrıca oyunculuk dersi veriyor falan da falan. kendisiyle bir gün cesaretimi toplayıp oyun sonrası çıkışını bekleyip tanışacağım (muhtemelen yarın) ve soracağım ilk soru: "bu kadar koşuşturmacanın içinde halen bu kadar kusursuz bu işi yapıyor olduğunuz için sakıncası yoksa size bir dokunabilir miyim? gerçek olduğunuza dair ciddi şüphelerim var da..." olacaktı.

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

bonobo - walk in the sky.

bir kadına kış mevsiminde aşık olmak

riskli bir durum. belki çok kıllı ya da jiletle alıyor kıllarını ve yaz geldiğinde ancak bunu farkedersen yıkıcı olabilir ettiğin masraflar ve kaybettiğin zaman. ya da belki kılsız ama pis bir cildi var sürekli her yerinden akneli sivilceler çıkıyordur. yaza kadar seni ayakta uyutabilir tez bir kapalı havuz günü aktivitesi önergesi yapılmalı ve orada süzüm süzüm süzülmeli, baştan aşağı incelenmelidir dişi kuş.

ilk buluşmada sevgiliye sorulacak en önemli 3 soru

burcun ne?
en uzun ilişkin ne kadar sürdü?
inşallah anan ölmüştür; mazallah evlenirsek fln kaynana kahrı çekemem ben de?

canı lahmacun çeken insan

efendim?

parmak kaldırmana rağmen söz hakkı vermeyen hoca

inekgillerden olduğunu anlamıştır çoktan.

yavuz sultan selim

osmanlı'nın bilinen en acımasız padişahı. aynı zamanda harem ve halvet hallerini de en çok kullandığı bilinir.