bugün

turkiye cumhuriyeti cumhurbaskanina yezid diyor sukerasi da hakaretleri siraliyor ardindan. buna nasil musade ediliyor kim oldugu hala nasil tespit edilemiyor hayret. ha belki kim oldugu bellidir (bkz: emrullah uslu) bilemem de artik sabir sinirlarini zorluyor kanimca.
edit: Serrrefsizin önde gidenidir.
(bkz: kim ulan bu erol egemen) olmuş hayali şahıs.
sabah sabah twitter'da yazdiklariyla beni ciddi ciddi korkutmustur. niye dersen çünkü bu adamın yazdığı hemen hemen her şey çıktı da ondan. akp bu son fransa olaylarıyla iyice köşeye sıkışmış durumda çünkü uluslararası arenada türkiyenin terör örgütlerini desteklemesi artık yüksek sesle dinlenir oldu. eyyy avrupa bak bana da aynısı oldu demek için fuat avni' nin dediği eylemleri gerçekleştirmesi kuvvetle muhtemeldir.
yine bazı iddialarda bulunmuş şahıs. ilginçtir ki twitlerden 3 saat sonra avmlerde bomba bulundu diye haberler duyuldu .

m.haberler.com/fuat-avni-den-kan-donduran-tweetler-6854131-haberi/ .
Bu sabah yazdıklarını okuduktan sonra ister istemez insan korkuyor.
Bu arada cumhurbaşkanına yezid demesi bana alaattin çakıcı'nın mektuplarını hatırlattı.
kehanetleri gerçeğe dönüşen ve beni korkutan adam!
Son attığı tweetlerde büyük avmlerde bombalı eylem yapılacağını söyleyen twitter kişisi. O değil de pazartesi günü istanbuldaki büyük avmlerden birine gideceğim iş için. Şansıma bombayı kesin o gün o avmde patlatırlar.
(bkz: avmden korksak kapitalist olmazdık)

O degil de.
Polis merkezindeki bombayi kim patlatti haci? Biz ruslarla anlaşmamış mıydık?
ülkenin en kritik karar alıcılarınından biri yada uygulayıcısı. hatta bir tivitini okumuştum, aşağı yukarı şunu anlatıyordu, herkes benden bir şeyler saklıyor, bir şeyler kaçırmaya çalışıyor gibi bir şey. bunu okuyan başbakanlık, mit yada cumhurbaşkanlığı çalışanları ki iddiaları hep o kurumları işaret ediyor, birbirinden şüpheleniyordur. ve tabi işin garibi herkes birbirinden şüpohelenirken bu hesap da bilgi yağdırıyor. sonuçta takip edilmesi gereken biri/birileri.
cemaatin kendi menfaatleri doğrultusunda çalıştırdığı bir medya ayağı.

akp nin kanlı eylemler yapacağını ve bunu cemaate mal etmeye çalışacağından bahsetmiş. peki şöyle olamaz mı? Cemaat zaten kanlı eylemler yapacak ve bunlardan sorumlu tutulmaya başladığında, bak biz demiştik akp yaptı bize yıkmaya çalışıyor demek için çok meşhur olan fuat avni hesabından bunun yavaş yavaş yerini yapıyor olamaz mı?

bir diğer husus, cemaat - akp çatışmasında kazanandan ziyade kaybeden artık zaten belli. Cemaat türkiye nazarında müslümanların güvenini kaybetti.
ve öyle tahmin ediyorum ki artık bu saatten sonra toparlanmaları çok zor.E cemaat halihazırda bu duruma düşmüşken ,akp neden kendi insanlarını katletmek gibi bir yanlışa düşsün ? veya ülkede kaos çıkarmanın peşinde olsun? Yarın öbür gün allah korusun bir patlama olsa ve çok sayıda insan hayatını kaybetse bunu kimin yaptırdığından bağımsız olarak her türlü kaybeden akp olacak. Çünkü bu olaylar onların hükümetinde gerçekleşmiş bir olumsuzluk olarak kayda geçecek.

yani kısacası çok büyük ihtimalle hala daha bir fitneden umut besleyenler var. Allah bu ülkede karışıklık çıkarma peşinde olanlara fırsat vermesin.
halktan yana gibi görünüp dikkatimiz başka yönlere çekmeye çalışan, internetteki herşeye herkese inanıp güvenen bu milleti kandırmakla yada dikkatinin dağıtmakla yükümlü bir hesap olabilitesi var. bizim anlamadığımız bir oyun dönüyor o kesin. ve bu oyunda kimseye güvenmemek gerek.
Plan bozan kişidir. Eylemciler yakalanmış.
(bkz: Hobi olarak eylemcilik yapmak)
emniyet içerisindeki istihbaratları twitter üzerinden duyuran şovmen. söylendiği gibi 400 bin militanı varsa cemaatin ülkenin işi zor.
Bu adam kimdir nedir bilmem ama attığı tweetlerin hepsi dogru cikti..
filmi önceden izleyip 2. defa izleyen ve izlemeyen arkadaşlarına filmi izlerken spoiler veren olacakları önceden bilen arkadaş tiplemesi.
Hükümet gizli kapaklı iş çevirmeyi yaşam biçimi olarak görmese bu hesabı ciddiye alan olmaz ama dallastaki ceyardan fetbaz bir adam ve koca ülkeyi teslim almak için on üç senede yaptıkları Fuat avniyi yeterince ciddiye almak zorunda bırakıyor bizi. Daha önce de söyledim alien vs predator filmi çekiyo herifler resmen. Türkiye sonun iyi değil bu psikopatların elinde.
sıralama entry leri, 2800, 1800, 2100. gibi yuvarlak rakamlarla rt ve fav lanan twitter hesabı.
Akp karşıtı anonim kişidir. Hala kim olduğu merak edilen kişidir.
avni pasanin dediklerinin olmasi imkansiz degil fakat ve lakin gerek yok memleketimizde boyle dolaplar cevirmeye. kemiklesmis kitlelerin ulkesidir turkiye biri cemaate yikar olayi digeri hukumete. sonuc olarak kafasini kessen kimsenin fikri degismicegine gore sagda solda bomba patlatmaya gerek yok herkes isine geleni destekliyor, destekleyecek.
hükümet'in kirli çamaşırlarını dökmekten sorumlu twitter fenomeni.

mit'in süleyman şah türbesine füzelerle saldırıp, suriye'ye savaş açma planı,
gezici görünümlü mit elemanının tomalara molotof atarken çok uzakta kaldılar diye gel gel yapmasını,
suriye'li muhaliflere giden tırları,

ve daha birçok faaliyeti düşününce, avm patlatmacılık da yaparlar dedirtmiştir. çok şaşırmayız yani.
daha önceki söylediklerinin hepsinin gerçek çıkması şu son yazdıkları sayesinde herkesi tedirgin eden twitter kullanıcısı. umarım bu kez yanılır. umarım bu söyledikleri gerçekse bile akp sırf "bunun yazdıkları yalandır ulan inanmayın!" mesajı vermek için bu planlarından vazgeçer.

umarım yalancısındır fuat!

şaşkınlığımdan cümleleri toparlayamıyorum ulan! buna benzer bi' şaşkınlığı sadece zeitgeist'in ikiz kuleler saldırısıyla ilgili kısmı izlerken yaşamıştım. yıllar sonra bizimle ilgili böyle bi' belgesel izlemeyiz umarım!
kimse kusura bakmasın fuat avni hükumetin elemanıdır.

çünkü hükumet cemaate karşı karşıya kaldığı zaman cemaat hakkında kullanabileceği olumsuz jurnal yoktu. fuat avni ortaya atıldı. bu sanal kahraman yaratıldığından günümüze kadar cemaatin paralel veya illegal yapılanma olarak lanse edilmesindeki tek halka açılan yanıdır. şimdi teknoloji bu kadar gelişmişken, dış ilişkiler konusunda elin bu kadar kuvvetli iken fuat gibi sanal kahramanı deşifre edememek kabul edilemez.
istibarat teşkilatında veya emniyette kulağı olan uyduruk bir hesap. fal veya burç yazıları vardır bilirsiniz. yuvarlak ifadeler ve ucu açık söylemlerle sizi keklerler. günlük burcunuzu okursunuz, orada bir cümlede "bugün uzun zamandır uğraştığınız bir iş olumlu sonuçlanacak ve rahatlayacaksınız" der. gün boyu milyon tane olay yaşarsınız. milyon kere üzülür ve sevinirsiniz. bir tanesi de sizi hakkaten rahatlatır. Aha dersiniz "vallaha da burcumda yazıyodu, çıktı!" hassiktir!

Ben de oturup 10 madde yazsam buraya ucu açık. "türkiyenin büyük şehirlerinden birinde..." diye, tuttururum. Tutmazsa da "ben burdan yazdım diye vazgeçtiler" derim. oh ne ala memleket...
Senin benim bizim kahvede evde sozlukte konuştuklarımizi yazandir.
amk biz o kadar yazıyoz olay olmuyo bu göt yazınca yer yerinden oynuyo.
3 gündür yazmıyor. Yakalanmadıysa da çok sıkıntılı bir süreçten geçtiği kesin.