bugün

önümüzdeki hafta milli gazete de yayınlanacak durum.

cumhurbaşkanı özel yetkilerini kullanarak fuat avni nin kimliğini bulana 10 milyon lira ödeyecek.

edit: kaynak fısıltı gazetesi.

not: doğru olmayabilir elbette ama başına ödül konsa da bir iki garip sebeplense. bizler kim olduğunu öğrensek.

edit2: fuat avni başbakanlık veya cumhurbaşkanlık danışmanları veya bu tür pozisyonda biri değil. akp kurmayları gazeteci olduğuna kanaat getirdi. eğer bir tahmin yapılacaksa gazeteciler üzerinden yapılsın.
Yaninda dolaşan güvendiği adamlardan biri aq bukadar masrafa girmeye gerek yok. Bizim vergilerimizle ödüyor o 10 milyonu benim şanssız kardeşim.
öyleyse ben hemen işe koyulayım.
ben de geçen kendi kendime şunu dedim. ulan ülke çapında kimliği belirsiz bir şahıs arka sıradakilerdeki mavi sakal misali kendini saklayarak türlü kehanetlerde bulunuyor ve bu kişi ya da kişilerin kimliği belirsiz. nasıl oluyor da bulunamıyor diye düşünmedim değil, sadece merakımdan.
Filmi çekilecek hadise. Devletin her konumuna sızmış halkının selameti için çalışan badem bıyıklı bir ajan. Bu ajanın başına ödül koymus bir uzun. Ajanın aslinda uzunun alter egosu olması. Uzunun 10 milyonu alıp ısvicre ye kaçması.

Fight club gibi film senaryosu hazır.
Can yakmış ki ödül konmuş,adam demek doğruyu söylüyormuş.ayrıca cadı avı başlayacak ve yalan yanlış herkes iceri atılacaktır.
Ben aslınsa yooooğum ben senin süper egonum.bence adam akşam kendi tvit atıp sabah uyanınca sövüyor.
eyyyy fuat avni! ay em kaming.
Ben fuat avninin bu seçimden sonra 3 dönem kuralına takılıp, kabine dışı kalacağını tahmin ediyorum.
Lan beni verin ihi bu diyin. 500000tl dini ama verin. Gerisi sizn olun. Korkma titre. Yezid bugun karpuz yedi. Yargilanacaksin.
ülkenin iyice 3. kalite western filmine dönmesi... (bkz: dead or alive)
ilk defa benim dile getirdiğim durum. benden sonra haberlere düşmüş.

http://www.yeniyon.com/…at-avniyi-bulana-80-milyon/
emre uslu.

parayı nereden alıyoruz?
nereye başvuruyoruz...
Devletin kirli çamaşırlarını ortaya seriyor. O bir fenomen takdire değer.
kardesim koskaca mit bu adami bulamiyosa vatandas nasil bulsun? boyle oduller koyana kadar mit in gelistirilmesi icin caba harcanmali. beceremiyolarsa da biraksinlar isi kapansin mit.