bugün

entry'ler (1040)

sesli entry

sesli entry scorptur.

vice city deki helikopter görevi

benim icin oyunun 0 e ulastigi gorevdir. eger o goreve gelebilmissem oyun benim icin bitmistir. yilda 1 2 kez indiririm ve hep o goreve gelince silerim oyunu.

türk erkeklerinin türk kızlarını beğenmemesi

benim hic bir kizin cirkinligi ile veya guzelligi ile isim olmaz. ben kiz killi mi diye bakarim makyaj yapiyor guya bakimli ama koluna bacagina eline yuzune ensesine bak haydar abi. sonra da tripleri var bi de. kendini her seyin ustunde gorme... okulda bi kiz var baya cekici falan eyvallah kili da yok ona da eyvallah boyu uzun eyvallah esmer ona da eyvallah gulusu de guzel eyvallah. tek problemi bacaklar roberto carlos. neyse bu ablamiz yanindaki heyete insta dan fotograf gosteriyor ben bu cocukla cikarim soyle boyle. heyetteki tum kizlar o kadar da ucma belli mi olur yaa falan diyorlar. bu kiz oyle bi sey dedi ki bitti gitti gozumde. benden iyisini mi bulacak dedi. kendini begenmislik en nefret ettigim kisilik ozelligi. ne diyim orda burda vurdur sonra yakisikli birine dibin dussun sonra cikmak icin 30 takla at. yani kiz da oyle bi kiz ki okulda 2000 erkek varsa hadi bunlarin 200 u yabanci olsun bu ablamiz ingilizce ozurlusu kalan1800 erkegin1700 tanesi ile cikip tamaminin parasini yarisindan fazlasinin da ek olarak sikini yemis bi kiz yani. bu kiz sadece bi ornekti, boylesi cok neden seveyim turk kizlarini. acin yeni bi baslik, tur kizlarinin sevilen yanlari diye okurum bastan sona orda yazan sekilde bakarim Artik kizlara.

arnavut kaldırımı

yeni nesil yetmelerin Yuce Asli Enveri tanimasina yol acmis sarkidir. sarki da guzel simdi laf edemiyorum da Asli Envercigimi isin icine katmayacakti.

1 milyon dolar verseler zalla yatar mısın

2 cm ha girmis ha girmemis. ben hesabima giren 1 milyona bakarim.

sığınmacılara flört kursu

siginmacilar bile milli olacak biz hala elizabet.

iamnotbasic bedava tişört kampanyası

eksisozluge acman lazim bunu. altina da sey yaz tshirtleri ihtiyac sahibi kardeslerime vercem . 50000 kisi girer

askerliği vatan borcu sanan andaval

askerlik vatandaslik gorevidir. guzel atam ne dediyse o kattiyen yapilmalidir. (yapmadi)

wattpad

arkadaslarimin kiz dusurmek icin kullandigi program. mesaj atan kizlar falan var baya garip bi ortam.

ak parti döneminde olmuştur

1 dolar 3 tl , kadin siddetinde inanilmaz artis , ayrimcilik , irkcilik , yolsuzluk , tecavuz artisi , hirsizlikta artis ve 100 lerce sey ak parti doneminde olmustur.

ateşliyken halüsinasyon görmek

bazen zevkli olabiliyor. ben ataturku gormustum. beraber canakkale savasindaydik. hatta sayiklamisim annem gelmis ona savasi anlatmisim falan. yuce guzel atami 1 salise bile goremedik kanli canli hic yoktan halusinasyon olarak gorduk az biraz.

hadise

evrim gecirmis almanci asilli turk sarkici. baya atesli bi sey olmus. cok da masum mutlulugu hak eden bir bayan gibi duruyor. evrim konusuna gelince de bi kac yil onceli o ses programlarina bakin anlarsiniz ne demek istedigimi.

lumberjack mı hammerjack mı

coksoktunjack.

sur da içtiği çayın parasını bırakan türk askeri

halk onlardan cay parasi istemiyor ki. asker polis gelsin halkla beraber askerin polisin yerle bir ettigi evleri yeniden insa etsin. halk bunu istiyor ve halkin buna ihtiyaci var.

bir erkeğin en masum olduğu an

hasta oldugu zamandir. cunku caresizdir ve bir bayanin yapacagi corbaya ihtiyaci vardir. bir bayan sevkatine ihtiyaci vardir. bu bayan annedir ya da hayatinin kadinidir. belki de kizidir.

kürt erkeklerinin türklerden daha güçlü olması

birisi koyde calisan hamallik yapan ya da dagda silah tutan komandodan agir egitim alan irk, digeri ise pc basinda yatan iyi aile cocugu olan irk. yatan mi guclu olur calisan mi?

küfürü bulan adam

gunahkardir. bu kotulugu o yaratti ve tum gunahlar ona yazilir.

bmw 218i cabrio

merso reno motoru kullaninca tamam bmw 1.5 koyunca aaauuuuwww ne aaauuw ula!

hollanda daki konserde hoplatılan türbanlı kız

Ohoh ne de guzel hopluyor be! Boyle hoplayan izmirli bile gormedim.

saydım insanın 99 tane yalnızlığı vardı

Anlayamadik aciklayiniz.