bugün

ülkemizde yayınlanan saçma salak gazetelerin başını çeken gazete..
kolpa haberler yapmaya, dünyaca ünlü yıldızların resmini türk takımlarının formalarına montajlamaya bayılırlar.. böyle bi fantazileri vardır.. ilginç tabi.
sağlam ve güvenilir kaynaklara dayanarak yaptıkları haberler ile işin piri olduklarını gösteren muhteşem ve ötesi gazete.
spor yazarı olsaydım herhalde en çok çalışmak istediğim gazete bu olurdu. muhtemelen acayip eğleniyorlardır haberleri yaparken.

yanlız ben olsam ters mantık güderdim. yabancı yıldızları türkiye'ye getirmek yerine, türk yıldızlarımızı yurtdışına götürürdüm. daha eğlenceli bence. misal chelsea 'de vural sesleri gibi bir manşetle yılmaz vural'ı chelsea'nin başına getirmek, milan'ı kurtaracağım başlığıyla milan'ı güvenç kurtar'a teslim etmek çok zevkli olurdu.

--spoiler--
hose morinyo'dan sonra karizmatik teknik direktör arayışlarını sürdüren chelsea'de gözler yılmaz vural'a çevrildi. olası bir transfer durumunda yılmaz vural'ın öğrencisi cem baki'yi da londra'ya götüreceği haberi chelsea camiası tarafından sevinçle karşılandı. bu transfere karşı çıkan drogba'ya ise yılmaz hoca'nın tepkisi sert oldu; "beni effa'ya sorsun"

diğer yandan jöleyle geriye yatırdığı saçları ve muazzam italyancasıyla fatih terim'in de adaylar arasında olduğu kulislerde konuşulanlar arasında...
--spoiler--

(bkz: fotospor duy sesimi)
deco'yu son bir haftada önce fenerbahçe'ye, sonra galatasaray'a, BUGÜN DE BEŞiKTAŞ'A getirmiş gazetedir. sanırım sonunda karısı türkiyeye gitmesine izin vermedi deyip bağlayacaklar olayı.
ayrıca laudrup da galatasaray'a gelirim ama adnan sezgin takıma müdahele etmesin demiş. adam baya ciddi düşünüyor demek ki bu kadar araştırmış galatasaray'ı. *
Bugün itibari ile Frederic Kanoute'ye photoshop ile 12 numaralı Fenerbahçe formasını eliyle tutturmuş, bir başka sayfasında ise Feneriumda bulunan formalara 12 numara kanoute yazmış gazete. Aldım okudum transfer bitme aşamasında diyorlar. Adamlar nereden prim yapacağını biliyorlar.
insanı bazen götüyle güldürebilen gazete...
fenerbahçe halil mutlu yu transfer edecekmiş!.. ahahahha...

http://www.fotospor.com/haber.jsp?cid=32509
10 haberinin ancak 1 tanesi doğru çıkan gazete.
sanıyorum sadece maç skorlarını doğru verebilen bir kağıt bütünü. *
moralsiz geçen günlerimin ilacı. şu sıralarda futbolla ilgili herkesi bi' hüzün bastığı için bu gazeteyi tavsiye ederim. saygılar.
ciddi ciddi bizimle taşak geçtiğini düşündüğüm gazete. hatta adamlar ironi yapıyor lan valla bak. bugün ''aragones e dede diyenler utansın'' diye başlık atmışlar. tamam başlıkta ilk etapta birşey yok. ama içerik bomba.

http://www.fotospor.com/haber.jsp?cid=34418

bakmaya üşenenler için copy paste;

iSPANYOL futbolcular, Euro 2008 şampiyonluğu sonrası hocalarını böyle havaya fırlatırken, Aragones'in de ne denli zinde olduğu ortaya çıkıyordu...
Fenerbahçe'de işbaşı için gün sayan 70'lik hoca, sarı-lacivertlilere kendisini kabul ettirmeye başladı!..
Bu arada ispanya Başbakanı Zapatero, Aragones'e ''Fener'e gitme!'' dedi.
türkiye'Nin en ilkesiz basın yayın organı olduğunu düşündüğüm gazete. yalan haberleriyle para verip alanını resmen enayi yerine koymaktadır. bunu anlamak için bugünkü ön sayfasına bakmak yeterli sanırım.

http://gazete.netgazete.c...wPaper.aspx?news=fotospor
Haberi haber niteliği taşımayan. tek işi fotoshop yapmak olan gazete..
insan utanıp fotoshop'u kaliteli yapar hiç olmazsa.. o bile kalitesiz bunlarda..
eto'o ve ronaldinho'yu fenerbahçe'ye transfer eden efsane gazete.

http://www.haber3.com/haber.php?haber_id=391536
tuvalet kağıdı olma yolunda fotomaçla kapışan gazete şeysi.
teyo pehlivan'ın gazetesi'dir.. normal karşılamak gerekir bunca yalanı.

(bkz: teyo pehlivan)

(bkz: ben de yalan yok hilaf da yok)
asparagas haberde nirvanaya ulaşmış gazetemsi.
muhabirlerinin masa başından sallama haber yaptıkları mizah gazetesi.
artık seviyesizliğe başka bir boyut getirmiş gazetedir. dün oynanan Ermenistan maçı hakkında Osmanlı Tokadı diye başlık atmışlardır. Sorarlar adama ulan sen hangi ülkede yaşıyorsun Osmanlı'mı kaldı diye. Onun dışında bir karikatür çizmişler, Semih ve Tuncay'ın attığı goller arkadaki Ermeni seyircilerin ağzına giriyor. Böyle bir seviyesizlik olmaz. isviçre basını Fatih Terim'i döner yaptığında tepki gösteren gazetelerimiz , aynı seviyesizliği burdada yapıyorlardır. Aha gazetenin bugünkü ön sayfası.

http://1.bp.blogspot.com/...TlUk/s1600-h/fotospor.jpg

Üstelik transfer haberlerinden iyice uçmuş olduklarını görebiliriz. Arda'ya ısrarla fener forması giydirmeler,Podolski'yi Fener'in transfer edilmesi, Skibbe'nin Zico gibi olduğunu sonradan başarılı olacağı iddia edilen yazının altına, Skibbe kovulacak Koeman gelecek yazısı dahada bir yarıyor insanı. Aynı haberde kendini inkar etmek ilginç birşey olsa gerek.

Çok ilginç bir gazete anlamakta çok zorlanıyorum çok.
- oğlum baban ölmüş!
- ühü ühü.. kim verdi haberi? ühüü
- fotospor'da okudum.
- allahım sana şükürler olsun babam ölmemiş.
- ney?!
götünü çok iyi kullanan gazete. götten uydurma konusunda üstlerine tanımıyorum açıkcası. çok başarılılar.
internet sitesinin açılış sayfasında üstelik milli maçlar döneminde iken milli takımla ilgili haber bulamadığım gazete.
(bkz: kaka gakkoş gibi)
(bkz: yalancı çoban)*
laubali gazete bugün galatasaray için dunga sürprizi haberinde şöyle bir tabir kullanmış, dunga'nın kankası olarak bilinen abburrahim albayrak, e yuh artık isterseniz kankisi deseydiniz.