bugün

banyo yaparken sadece vücudunu yıkayıp başını yıkamayan kızdır, föne verdiği paraya acıdığındanm bilinmez ama var bu tipler, veya tembellik yapıp kendini salmışlığının göstergesidir, diğer bir ifadeyle bakımlı olayım derken pis olmaktır.
(bkz: pasaklı)
(bkz: süslü fakir)
bilini ki onlar iğrençtir ve onları bir bit sürüsü beklemektedir.
saçlarını yakmak için kim bilir kaç para vermektedirler ve o yanık kokusuyla * birliktede dolaşmaktadırlar. olmamış kızlar olmamış size on üzerinden 3 verip deniz akkayaya geçiyoruz.
bizler sizi natur halinizle sevdik. deniz akkaya deyip çelişsekte bu natur olayında beğenmedik işte. *
büdüt: klavyenin arasına susam falan kaçmış bazı harfler basmıyordu.
otobuste önünüze böyle bir kız rastgelirse lütfen biraz yaklaşın, sacına yaklaşın ve koklayın.

"allah belanı versin" bedduası bir daha hiç bir zaman bu kadar gerçekçi söylenmeyecektir, bunun bizzat garantisini veriyorum.
(bkz: insanlık dışı)
föne çok para vermiş kızdır. paraya kıymıştır, ortaya çıkan esere haliyle kıyamamaktadır.
kokarcalar.kendilerini birilerine beğendirmek için akıl almaz işler yapan insan modelleri
saçları artık topak topak olmuş, yağdan parlayan kızdır.
bunların yattığı yastık çamaşır sularıyla yıkanmalıdır.

hadi kendileri ebleh, bu insanları uyaran bi anaları, arkadaşları yok mudur?
kokuşmuşluk abidesi kızlar. banyo yaptığına falan da inanmmıyorum ben bu zatların aynaya bakıp saçındaki pisliği görmeyen bir zihniyet vücudunu yıkamayı idrak edemez. ***
vücutlarını da yıkamayan kızlardır. o yağlı kafayla rahat uyuyorsa, aksi beklenemez. kuaföre gitmese ve o saçlar fön için yıkanmasa da, o insan, saçlarını yıkamaz. temiz insan, her şartta temizdir. kuaför, içerde lahmacun yedikten sonra fön çekmiştir büyük ihtimalle. gidilen yerden döndükten hemen sonra, banyoya dalanlar vardır. o saç, o temiz yastığa nasıl dokundurulur?
kafasında jöleyle uyuyan erkek kadar iğrenç olan kızdır.
yurtta kaldığım için arada rastladığım, tiksindiğim kızlar.

bir ay şeklinde yazılması biraz abartı olmuş, ve cinsiyetim adına utanmama sebep olmuştur. rekor, aynı katı paylaştığım bir kızın on üç gün boyunca duş almaması rekorudur. on üç gün!

(bkz: bu da iğrenç tabi)
(bkz: ötesi hatta)
saçlarının arka taraflarına fırça sürdüklerinde damar damar kabaran ve "ben yağlıyım" diye bağırır adeta, toplasa olmaz, açık bıraksa uçlarından yağ damlayacaktır, havalı ve dalgalı saçlardan hoşlanan bir erkek için içler acısı bir durumdur. en az dört şampuan yapmak gerekir.
pis kalmayı seven hanımefendilerdir.
hoş yani bazen vücut da pisliği özeyebiliyor hatta saçlar da yağa ihtiyaç duyuyor ama bu nolur yıkanmamaktan olsun salt olarak yıkanmamaktan!fön yüzünden değil!
(bkz: ahenkle kick boks yapan saçlar)
parası olmayan kızdır.
fazla yağlarını yağ fabrikasına satsalar epey para kazanabileceklerine inandığım kızlardır.
kendisinden uzak durulması gereken kızlardır.
Olmaması gerekendir.

(bkz: Iğğk)
(bkz: iğrenç)
(bkz: Tiskinç)