bugün

günümüz dünyasında çoğu insan için dış görünüşünün çekici olmaması ve güldürmemesidir. ötesi yok.
Yalnız olmadığıma sevindim.

Ben himym o friends’i savundu. Konu bambaşka yerlere gitti flört bitti.
Zaman performans bakımından düşük olması.

Yani verdiğiniz zamana değmeyeceğini anlamak.

Uğraştıracak bu diye elersiniz.
flört olması. çok yoruluyorum çünkü. evleneceksen evlen kardeşim uzatma.
herhalde konuşurken elektrik alamamak yüzünden elerdim. onun dışında bir şeyi genellemeye alabilir miyim bilemedim.
Başka karıları kızları takiplemesi, ilgisiz davranışları.
En son flört ettiğim kişiyle ne oldu hatırlamaya çalışıyorum. Vallahi hatırlamıyorum.
Emre fel senden güzeli mi var şarkısını dinlemesi.
ikinci kelimedeki " l " harfi yanyana iki adet " ll " olacak !..
niye flört oluyonuz mk. takılsanıza.

Şu flört olayı koca bir hayal kırıklığı yarattı bende.
Erkeğinin emirlerine itaat etmemesi. 1. De uyarı 2. De maaş katı cezası alır, 3. De ise next olur.
Yanınızda veya değilken huzur vermiyorsa vurun tekmeyi.
ikidir aklı, üç-beş karış havada bi' insana rastlıyorum. Sohbet ederken aniden, "of! Şu sese bak!" deyip motorun ratatatasına geçiyoruz. Önemli olduğunu düşündüğüm bi' başka mesele anlatırken de "bak, kedi!" demesi beni yavaştan güldürüp uzun vadede süründürüyor. Hemen elendin, çık! Demesem de birikiyor bakalım.
Etrafındaki erkeklerle fazla laubaliyse ve beni kıskandırıp egolarını tatmin etme peşindeyse elerim. Yaşamını paylaştığın insan biraz konforlu olmalı. Başkasını ego tatmin aracı yapsın.
Hesabı bana kitlemek, evden almamak veya bırakmamak. Sürekli kendinden bahsetmesi,beni konuşturmaması, insanlara ve hayvanlara tavrı. Kişisel temizliği, ideolojileri... saymakla bitmez.
" şarz ! " dedi.
Kadınların terk edilmesinin ya da aldatılmasının en önemli sebebi isteklerinin hiç azalmaması, hep artması.

insanda biraz empati duygusu olması ve duracağı yeri bilmesi lazım. Embesilliğin alemi yok.
bir kiza cok sevdigini deger verdigini hissettirince yolun sonunda yalniz kalacagimizi anladigimiz o evre.
herkes tarafından elenenlerin, herkesi elediğini zannetmesidir. Ne kadar insani, ne kadar duygu yüklü bakış açıları var insanların(?), gözlerim doluyor resmen.

(bkz: yeteneksizsin türkiye)
(bkz: bizımla deyılsın)
Günümüzde çoğu insan için dış görünüşünün çekici olmaması, şamatanın suyunu çıkarmaması ve mesleğinin olmamasıdır.
Kadınlar aslında Victor Hugo'nun zannettiği gibi kötü erkekleri sevmez. Sadece eğlencelik bulur ve eğlenir .Ve işleri bitip heves ve hevanın son durağına geldiklerinde ise saf ve kafalı erkeklerle evlenme aşamasına geçerler.