bugün

istenen ama sürekli benzer tipleri seçip başkalarını tanımaya bile ufacık zaman ayırmayanlar yüzünden gerçekleştirilemeyen durum. işte bu yüzden istemekten de, hayalden de vazgeçmek gerekiyor. en azından kırılmazsın. ne de olsa hoşuna giden kadın ilk yakışıklının sevgilisi olacak. aşk boş bir iş oldu artık.
Az önce evlenmeyeceksek flörtleşmeyelim şarjım bitiyor yazdım. Cevap bekliyorum
Ben yapamıyorum bu işi ya. Geçen biri vardı işte video atmış arabadan. Ben haha dedim sadece. Arkadaşlarım linçledi. Ne denir ki video atan birine.
her zaman tatlı bir tebessümün sakladığı dalgalanma yaşatır.
Yılda 4 kere yaparım. 4 mevsime 4 flört.
Adam olana çok bile.

Yeni sezon kış flörtüm daha gelmedi Ekim 1'de gelecekmis.
ulan bu bi bana mı saçma geliyor be diye sorguladığım hededir.
bu flörtleşmek dediğiniz şey kızlarla sosyal medyadan konuşmak mı oluyor aq. öyleyse bunun kitabını yazarım ben. ha yok reelde takılmaksa orası ayrı
hayatımda ilk kez sanırsam dün gece yaptığımdır.

t : eğlenceli bir şey, boş ve kısa vadeli zevkler arasında yer alır.
Flört ve kız arkadaş konusunda düşüncelerim genel güruha göre farklı. insanlar flört olmadan birbirlerini tanıyamayacaklarını sanıyorlar hâlbuki islami çerçevede de -Sözüm Müslüman olanlara- tanışmanın mümkün olduğu ve hatta en önemlisi de flört döneminde insanların birbirlerine kötü olan huylarını tam olarak belli etmemeleri durumu kesinlikle unutulmamalıdır.
Saçmadır bir kızla ya evlenirsin ya da ayrı takılırsın iki rospunun uydurduğu kavramdır.
Ooo daha cok yolun var senin
1 2 sene dolascan elini tutucan sevgili olcan sinemada parklarda opmeye caliscan yazik acidim sana simdiden.
zamanın güzel geçmesini sağlamaktadır.
Gürleyen ama yağmayan kurak eylem. Gençlere tavsiyem, sonuç odaklı, netice odaklı eylemlere girişin. Hatice ile zamanınızı harcamayın neticeden taraf olun. Hayat uçuyor, kuşlar ise uçuş yüklüsü.
Önceden konuştuğum var denirdi. Sonra sevdiğim var denirdi. Bakın, k o n u ş t u ğ u m . Tek tane yani.
Birey/bireyleri gençleştiren eylem. En güzel yanı insan gülüyor ya. Daha ne olsun.
En güzel zamanlardır.
Hep devam etse keşke,
Ïlkbahar gibi.
Bana göre evlilikten çok daha cazip olan durumdur.

Flört süresi ne kadar uzun olursa, Çiftlerin birbirini tanımaları daha net olacaktır.

Aslında flörtünüzle evlenmek zorunda değilsiniz, evlilik aşkı öldürüyor.
görsel
Devamı..
"Müzeyyen hiç flört etmiyordu. Gözlerini kaçırmıyor, heyecanlanmıyor, dili sürçmüyor, dudaklarını ısırmıyor, kendinden bahsetme konusunda en küçük bir heves göstermiyordu. Ya beni etkilemek gibi bir derdi yoktu, ya da beğenilmeye çok alışkındı."

(bkz: fakat müzeyyen bu derin bir tutku)
Ulu erkeklerini beklerim.
Harika bir duygudur ..

Benim gibi 15 senelik evli olunca özlersiniz o duygusal o heyecanlı evreleri..

Evlendikten sonraki evrede flörtleşme... Şu lekilde..

Dıııt. Dıııttt alo
Aşkım

Efendim.

Ne yemek yapayım . bebek bezi almayı unutma.. Kedi maması bir de.

Bilmem ofyaaaa..

Yap kahvaltı.

Dut dıt dıt. ..

Şeklindedir..
bazen sikişmeye yakın zevktedir.

(bkz: ödül mekanizması)
ne olduğunu bilmediğim bir şey. geçenlerde arkadaşın kız arkadaşı ne olduğunu anlatıyordu. anlamadım ama çok kaşırık şeyler. daha ilk dersti gerçi, öğretecekmiş. benim yalnızlığımla başkaları niye uğraşıyor ki. seviyorum ben böyle olmayı. diğer türlüsünü bilmiyorum zaten.
En güzel dönemdir.
Bilmediğim durumdur.