bugün

karşılıklı olarak küçük aşk gösterilerinde bulunmak.
bir ilişkinin en güzel evresi
misal ben, bayılırım flörtleşmeye. flörtte heyecan var ilan edilmeyen ama malum olan bir durum var yani ortada. gün yüzüne çıkmayan bu gerçekten çok zevk alıyorum ben.
özelikle mesajlaşmak. ulan 25 yaşında adamım hala flörtöz duygular içinde mesajlaşmaktan büyük keyif alıyorum. manitalarım bi süre sonra bu durumdan sıkılıp aramaya falan başlarlardı. bilmiyorum bence flörtleşmek de mesajlaşmak da güzel.
fakat kızlar mesajlaşmaktan pek hoşlanmıyor gibi. ulan telefonla konuşmak mesajlaşmanın yerini tutar mı be ?
allah belamızı veriyor filmin sonunda hepsi bu.
Sevgililik öncesi en tatlı dönemdir. Hemen sevgili olayım isterken bi yandan hiç bitmesin istersiniz. Efsane.
Hayatın kendisi flörtleşme üzerine kurulu değil mi? Bir süreç ve rüyadan uyanamama hali.
Bilmediğim durumdur.
En güzel dönemdir.
ne olduğunu bilmediğim bir şey. geçenlerde arkadaşın kız arkadaşı ne olduğunu anlatıyordu. anlamadım ama çok kaşırık şeyler. daha ilk dersti gerçi, öğretecekmiş. benim yalnızlığımla başkaları niye uğraşıyor ki. seviyorum ben böyle olmayı. diğer türlüsünü bilmiyorum zaten.
bazen sikişmeye yakın zevktedir.

(bkz: ödül mekanizması)
Harika bir duygudur ..

Benim gibi 15 senelik evli olunca özlersiniz o duygusal o heyecanlı evreleri..

Evlendikten sonraki evrede flörtleşme... Şu lekilde..

Dıııt. Dıııttt alo
Aşkım

Efendim.

Ne yemek yapayım . bebek bezi almayı unutma.. Kedi maması bir de.

Bilmem ofyaaaa..

Yap kahvaltı.

Dut dıt dıt. ..

Şeklindedir..
Ulu erkeklerini beklerim.
"Müzeyyen hiç flört etmiyordu. Gözlerini kaçırmıyor, heyecanlanmıyor, dili sürçmüyor, dudaklarını ısırmıyor, kendinden bahsetme konusunda en küçük bir heves göstermiyordu. Ya beni etkilemek gibi bir derdi yoktu, ya da beğenilmeye çok alışkındı."

(bkz: fakat müzeyyen bu derin bir tutku)
görsel
Devamı..
Bana göre evlilikten çok daha cazip olan durumdur.

Flört süresi ne kadar uzun olursa, Çiftlerin birbirini tanımaları daha net olacaktır.

Aslında flörtünüzle evlenmek zorunda değilsiniz, evlilik aşkı öldürüyor.
En güzel zamanlardır.
Hep devam etse keşke,
Ïlkbahar gibi.
Birey/bireyleri gençleştiren eylem. En güzel yanı insan gülüyor ya. Daha ne olsun.
Önceden konuştuğum var denirdi. Sonra sevdiğim var denirdi. Bakın, k o n u ş t u ğ u m . Tek tane yani.
Gürleyen ama yağmayan kurak eylem. Gençlere tavsiyem, sonuç odaklı, netice odaklı eylemlere girişin. Hatice ile zamanınızı harcamayın neticeden taraf olun. Hayat uçuyor, kuşlar ise uçuş yüklüsü.
zamanın güzel geçmesini sağlamaktadır.
Ooo daha cok yolun var senin
1 2 sene dolascan elini tutucan sevgili olcan sinemada parklarda opmeye caliscan yazik acidim sana simdiden.
Saçmadır bir kızla ya evlenirsin ya da ayrı takılırsın iki rospunun uydurduğu kavramdır.
Flört ve kız arkadaş konusunda düşüncelerim genel güruha göre farklı. insanlar flört olmadan birbirlerini tanıyamayacaklarını sanıyorlar hâlbuki islami çerçevede de -Sözüm Müslüman olanlara- tanışmanın mümkün olduğu ve hatta en önemlisi de flört döneminde insanların birbirlerine kötü olan huylarını tam olarak belli etmemeleri durumu kesinlikle unutulmamalıdır.
hayatımda ilk kez sanırsam dün gece yaptığımdır.

t : eğlenceli bir şey, boş ve kısa vadeli zevkler arasında yer alır.
bu flörtleşmek dediğiniz şey kızlarla sosyal medyadan konuşmak mı oluyor aq. öyleyse bunun kitabını yazarım ben. ha yok reelde takılmaksa orası ayrı
ulan bu bi bana mı saçma geliyor be diye sorguladığım hededir.