bugün

Cemil çiçek'in, 12 kasım 1990'da Aileden Sorumlu Devlet Bakanı olarak kullandığı sözdür.

o zihniyet şimdi bu ülkeyi yönetiyor.
(bkz: hassiktir denecek sözler)
(bkz: yuh artık)
güldüm kıkır kıkır, ağladım şakır şakır. cemil çiçek'in bu duygusal açıklaması, flört ve fahişelik arasındaki farkları ne kadar iyi kavradığının göstergesi heralde. ya hiç bir zaman flört edemedi ve kumrular gibi dolaşan insanları kıskandı, yada hiç bir zaman fahişlerle birlikte olamadı.
taksim meydanında salladırılıp aleme ibret edilesi adam.***
fahişe olduğumu farketmemi sağlayan önermedir.* * * *
dünya nüfusunun büyük çoğunluğunun fahişe olduğunu anladığım bilgi içerikli bir açıklamadır (!).
(acaba sadece bakıncada fahişe olur muyuz merak ettim doğrusu?)
Kendi annesini, kızkardeşini, kızını hangi sınıfa soktuğunu merak ettiğim devlet büyüğü(!) sözü.
bu durumda, genelev işleten birinin, aslında sadece, flört edenlerin rahat buluşmalarına imkan sağladığını düşünebiliriz.
ayrıca; cemil çiçek in çocuklarının gizliden flört etmiş olabileceği gerçeğini akıllara getirendir.*
flört fahişelikten farksız ise; bütün dünya da kocaman bir kerhane oluyor o zaman. * *
fahişelikten gurur duymaya neden olacak şerefsizce bir söz.
bu anlayışı devletin kanunlarında da görmek ister misiniz? isteyenler muhakkak çıkacaktır. özgür bireyler diledikleri kişi ile diledikleri zaman flört de edebilir, sevişebilir de. buna kimse karışamaz. asıl fahişelik başkalarını kendi inandığı ya da yaşadığı gibi yaşamaya zorlamaktır.
yarattın bari takip et dedirten zihniyettir.
bunu diyen kişi her bayana fahişe gözüyle bakıyordur muhtemelen.
hatta ve hatta günaha girmemek için bu kişinin evden dışarı adımını bile atmaması gerek.
böylece hem kendine hem de herkese yararı olur.
(bkz: cemil harikalar diyarında)
(bkz: alın verin ekonomiye can verin)
cemil çiçek gibi, herkesin telapati ile anlaşma gibi bir yeteneği yok. keşke hepimizin cemil çiçek gibi psişik güçleri olsa, baktığımız kişinin bütün özelliklerini algılayabilsek, 2s içerisinde onu tanıyabilsek... insanlar birbirini tanımadan nasıl birlikte olabilir ki. böyle bir insan en hassas bakanlıklardan birinde oturmakta. sonra neden türkiye ilerlemiyor muhabbeti ediliyor.
insan olduğunu henüz farkedememiş, güdük beyinli bir bireyin edebileceği laftır. hey millet ben bu kadınla sevişicem diyip, aha da belgesi diye imza atıp, şahitlere de yapıcam diye söz verdikten sonra yapılan ne acaba. flört çoğunlukla evlilikten bile daha insanca bir davranış.
Ahlakı bir kağıt parçasına atılan imzaya indirgeyen zihniyetin sözleridir.
(bkz: hassiktir be rıfat abi)