bugün

Söz konusu sınava 24 saatten daha az bir zaman kala hazırlanmaktır. Ekseriyetle yapılandır. Bazen çok şey öğretir bazen boş kafa patlattırır. Öğrenilmeyecekse makbul olan uyumaktır. (bkz: kanka emin ol ben de hiç bakmadım)
elinizde ders notları varsa ve 50 sayfadan az ise mantıklıdır. fakat ertesi gün için birden fazla sınavınız varsa siktir edip uyumak çok daha mantıklıdır.
(bkz: yumurta göte dayanmak)
adam gibi adamdır.
çoğunlukla erkek kişilerinin uyguladığı sınava hazırlık yöntemidir.
3 senedir vize final büt hepsinde uygukaladığım yöntem. sonuç bir sene uzattık şimdiden.
Turkculugun esasidir. kimse kotumsemesin. bir gunde final basarabilen tek milletten finaldeyiz
4 senedir uygulanan çalışma yöntemi. matematiksel olarak okulu uzatmadan bitirme şansı devam ediyor. önümüzdeki maçlara bakacağız. yanlış yöntem tabi otur adam gibi dersine çalış. son geceye bırakıp uyksuz kalıp göt zoruyla geçeceğine yüksek notlarla geç. tabi bu saatten sonra benim için çok bir şey değişmeyecek ama yani başlayanlar için ibretlik hikayemi anlattım. size yazık olmasın. bu kıyağı da herkese yapmam ona göre. malum çan var.
her öğrencinin illa bir kere yaptığı şeydir.
her seferinde uygulamak zorunda kaldığım yöntem. çünkü yumurta kapıya dayanmadan önce sınav moduna giremiyorum. ayrıca daha önceden çalışmaya başlayınca, çalıştığım konuları sınav gününe kadar unutuyorum. ben şimdiye kadar zararını görmedim, 1 ay önceden çalışmaya başlayan sınıfın ineği ile maksiumum 10 puan oynuyor aramızda.
Ara ara insanın içine korku saplansa da "koy göte rahman" tavrıyla beraber yapmaktan vazgeçemediğimiz eylem.
rapor alma düşüncesiyle iç içe geçen çalışmadır.
Yumurta kapı ilişkisini önümüze serer.