bugün

üniversite öğrencilerinin bi çoğunda görülen bir kolpacılık eylemidir. 1 haftalık ,ya da işte ne kadarsa, verilen final tatilinde bu gencolar sakal bırakır. final zamanı bi bakarsın her zaman temiz takılan adam bi karış sakalla gelir oturur sınıfa. "off ulan o kadar çalıştım ki tıraş olmaya vakit bulamadım" mesajını verirken "merhaba size bohem kızlar" adlı alt metni de sakallarının altına gizlemişlerdir. 1 hafta boyunca sabaha kadar king oynadım demiyo da it.
kadınlarda da dağınık saç başla, şiş gözlerle, sıfır makyaj gezmek şeklinde ikame edilir.
sırf, sınav kötü geçerse "ne sikime süsleniyorsun bi dersi veremedin gerizekalı" dememek için vallahi.
insanın kendisini kandırmasıdır.etraftakilere ben çok çalışıyorum sakalımı bile kesecek vaktim yok demek için sakalların salınması olayıdır.
Sınav kaygısı ile götü başı dağıtan erkek öğrencilerin sakallara vakit ayıramadığı için oluşan görüntüdür.
saç yıkamama tribi ile aynı sebeptendir. *
trip değil vakit yetmezliğidir.
sadece erkeklerde olmayan triptir. Kızlar da gayet bakımsız paspal bıyıklı, kaşlı ve yağlı saçlarla gelirler bu dönemde okula. Tiksinç.
sınavda sakaldan yardım alma düşüncesidir.
not: Kılda keramet olsa, götte çıkmazdı.
kızların saçları dağınık, erkeklerde sakal, bir de okula eşofmanla gelirler. sanki giyinip hazırlanacak yarım saatleri yokmuş gibi. okadar çalıştım ki, bütün gece uyumadım tribi. gereksiz.
kızlarda saç yağı bırakma ile uyum sergileyebilir.
ben ders çalışıyorum mümkünse rahatsız etmeyin demenin kıllı versiyonudur.

bende üniversitede final haftası salardım saçı sakalı ama şimdi düşünüyorum benim aldığım dersler; materyal geliştirme, müzik öğretimi falan.

ulan o müzik öğretiminde de flüt çalardık. demezler mi adama amk. flüt çalacaksın diye mi bu kadar kastında sakal bıraktın.
çok ders çalışıyorum oo yee menn demenin yoludur.
tripten ziyade zorunluluktur. aynı şekilde uzayan dağınık saçlar, ütüsüz kıyafetler, biriken bulaşıklar vs. gibi bir çok örneği vardır.
gri esofmanla gelmek ile es anlamlidir. bir de o esofman giymekten diz kapatigi cikmissa ve iki beden buyukmus gibi duruyorsa.insanin arkadan cekip indiresi gelir..
benim gibi sürekli sakal bırakan için olmayan triptir. sakalın tribimi olur lan.
güncel Önemli Başlıklar