bugün

ümmmetçi zihniyete sahip rte'dir.

varsın dünyanın bir tarafında türkler soykırıma uğrasınlar, ezilsinler. bu zihniyet için hiç önemli değildir.
ama iş topraklarını geçmişte israillilere satan araplara gelince aslan kesilirler.
ne yazık...

türk ün türk ten başka dostu yoktur, bunu bu kafalara kazımak gerek. kazıyacağız da...

(bkz: uygur turkleri/@protest sanayici)
(bkz: gazze ye yardım gemileri/@protest sanayici)
(bkz: arapların osmanlı ya ihaneti/@protest sanayici)
(bkz: yeni yükselen değerimiz ümmetçilik/#3169874)

çıkıp çin'e de "van minüt" desene tayyip efendi...
ama yoook. senin seçmen kitlen anlamaz şimdi.
zira uygur türkleri'ni bilmeyen bir yüzde 47 sana oy veren. onların yegane bildiği hain araplardır zira. sen devam et filistinden...
bir konuşmasında türkiye'yi birleştiren, derleyen toplayan ırk değil islamdır diyen rte'Dir. düpedüz islamiyetsiz beden cesettir diyen rte'dir. hain araplara gelince şov yapan uygur türk'üne gelince susan rte'dir.
onun bunun cinsel hayatı hakında edepsizliğin dibine vurmuş çaldığı ayısıs organizosyondaki trilyonlar meydanda olan sübyancı bir gurubun sovudur. medyadan destek göremedikçe gemilerinin kalkışını geciktirip dururlar.
RTE BU KONUDA HAKSIZDIR.
ZATEN BAKIN CEVAP VEREMEMEKTEDiR.
UYGUR TÜRKÜ KARDEŞLERiMiZiN ACISI VE DiRENiŞi MAALESEF TÜRKiYE CUMHURiYETiNi iDARE EDEN ZEVATÇA DiKKATE ALINMAMAKTADIR.
GiDiP KESELiM ŞU 1 MiLYARI, 2 MiLYARMIYDI. NEYSE iŞTE.
iRONiK EFENDiM iRONiK.
MAALESEF ÇiN SEDDiNiN ÖRÜLDÜĞÜ YILLAR ÇOOOOOK GERiDE KALDI.
(bkz: oylar düştükçe filistin aşkı kabaran islami medya)
filistindekiler türk değilde ondan. türk olsalar oraya da yardım gitmeyecekti.
kızıl elmanın kurtlandığını hala anlamayan ırkçı söylemlerden biri.
Bir lider hem din kardeşlerine hemde kendi ırkına yardım etmelidir. Eğer bunu yapamayacaksa o kişi zaten lider değildir.
(bkz: rotanız neden doğu türkistan değil de filistin)
insani yardım konusunda bile ırkçılık yapabilenlere sadece pes diyebiliyoruz.

oraya da sen yardım et yeğenim elini tutan mı var.
(bkz: ölmek madencinin kaderinde var)
müslümanlar tarafından sömürülmek filistinlilerin kaderinde var.
ne dediğini şaşırmış insan yaftalamasıdır.

rte başbakan, filistin'e yapılması söz konusu olan yardım tamamen sivil toplum kuruluşları tarafından organize edilen bişey.

git doğu türkistan'a yardım yap sen de sivil bağımsız şahıs olarak, ne diye sözlükte gak guk ediyosun?
hala haberi yok diyenlerin olduğu olay ulan bu yalaka sınıfını babammı yarattı. mekanizmayı babammı kurdu yoka rte benim babammı? babamsa bende gemicik istiyorum. baykal'ın evine konulan kameradan o filimlerden rte nin haberi yokmu? bir baba bunları yaparmı?
düşünülmeden söylenmiş veya rte karşıtı bir cümledir.biraz at gözlüğünüzü çıkardığınız zaman bunun bir sivil yardım kuruluşu tarafından yapıldıgını görürsünüz.kaldıki yaklaşık 3-4 aydır bilboardlarda v.b. yerlerde reklamları vardı.
"üçüncü abdülhamid" olarak anılan rte'dir.

oysa abdülhamid olmak o kadar kolay değildir.
(bkz: ikinci abdülhamid in asya projesi)
(bkz: abdülhamid in çin e gönderdiği nasihat heyeti)
(bkz: pekin hamidiye islam universitesi)

abdülhamid han batı'nın çok başını ağrıttığı için lakabı "kızıl sultan" dır.
yoksa o da pekala bilirdi memleketi satmayı, osmanlı'nın dış borcunu sıfırlamayı...

ama o tüm bunların yerine bağımsız, bağlantısız bir türk-islam imparatorluğunda direndi.
soydaşlarını, din kardeşlerini hiçbir zaman ihmal etmedi.

ne filistin'i ne de doğu türkistan'ı.
adil olmak, abdülhamid olmak budur...
Oysa o türkler de müslüman. Bari onlara gizlice silah gönderilse. Paravan bir şirketle.
kapı bir komşusu suriye türkmenleri yerine el kaide'ye, kerkük türkleri yerine barzani'ye, azerbaycan'la aranın bozulması uğruna ermeni açılımları ile ermenistan'a yardım elini uzatann rte'dir. çin karşısında tutuşan dünya liderinden mi bahsediyoruz gençler?
(bkz: başbakan ın f klavye vurgusu)
Dedeleri Çanakkale'de savaşmış Ahıskalı Türklerin vatandaşlık başvurulaırnı reddeden, milliyetçilik
ayaklarımın altındadır diyen, Bursa'da Ermenistan maçında Azerbaycan bayraklarını toplatıp çöpe attıran, seçim yaklaşıncada Dombra türküsünü, çağdaş dünya Türklüğünün en değerli eserlerinden bir tanesini çalan adamın ta kendisidir beklenir.