bugün

baskanimiz. cok zor günlerde atesten gömlek giydi ve besiktas'a yakisir sekilde rakiplerine karsi da centilmence davraniyor.

ancak buradan ilk elestirisini yapmak zorundayim. takimin basinda carvalhal varken ve bu adam hic bir cikar ve para gözetmeden bu takima "en koyu besiktasli benim" diyen adamdan bile daha cok sahip cikarken neden takimdan uzaklastirildi? samet aybaba o'ndan daha iyi bir tercih mi? isi neden bu kadar zora soktu anlayamiyorum.
bir şeyler yaptığını göstermeye çalışırken hepten sıvayan adamdır.
kendini fazlaca öven insan.
kulübü gittikçe anadolu kulübüne çeviren * fakat zararın neresinden dönersek kardır diye düşünen ve başarılı olacağını düşündüğüm başkanımız. lakin umarım sinirleri çelik gibidir yoksa kötü gidişatta maruz kalacağı baskıyı düşünürsek delirmemesi mümkün değil.
şu son olayla birlikte beşiktaş'a neden başkan olduğunu gerçekten anlamış değilim. madem bu kadar şikayetçisin seni buraya zorla mı getirdiler be arkadaş!. tayfur'dan ne farkı var lan aybaba'nın aybaba bu takıma ne verir. ulan bu kadar bekletmeye aybaba nedir.. daha bir kaç ay oldu anadolu kulübüne çevirdi beşiktaş'ı bir de sürekli ağlıyor. demirören'i arayacağız.. acı ama gerçek.
uzun bir bekleyişin ardından samet aybaba'yı teknik adam olarak takımın başına getiren başkan.
bu kadar kötü bir dönemde beşiktaş'ı sahipsiz bırakmayarak takdir edilmesi gereken bir duruş sergilemektedir.
yıldırım demirörenin sikip bıraktığı kulübü tekrar toparlamaya aday olarak zaten uzun süre bitmeyecek bir kredi sahibi adam. yani en azından benim için. ama bakıyorum kısa sürede bazı kesimler çizdi bile adını.

neymiş ibrahim altınsayı nasıl küstürürmüş. yahu herif camiayı düzlüye çıkarmaya çalışıyor sen kişilerin peşindesin. beşiktaş ibrahim altınsay'dan da büyüktür mustafa denizli'den de vs. ben de biliyorum takımda ki en iyi topçunun fernandes olduğunu. onun gibi bir yeteneği çok ucuza getirdiğimizi ve elimizden kaçırmamız gerektiğini ama kulüp batık arkadaş kulüp! adam bobo'ya borcumuz var diyor. kaldı ki nihatı ferrarisi. kaldı ki en baştan diyor adam kim ister beşiktaşın küçülmesini diye. o da ayılıp bayılmıyor bu durumlardan.

beşiktaşın vizyonu geniş schusterli zamanları oldu. takımı portekizli yıldızlarla dolu olduğu zamanları oldu. şampiyonluk geldi mi? schuster son yılların en kötü puanını aldı be 34 hafta sonunda.

demek ki neymiş. yabancılarla her zaman olmuyormuş. üstüne kulüpte batıyormuş. beşiktaş her defasında topçu alıp satarken kar edemiyorken, davalı borçlu olmadığı bir allah'ın kulu yok iken bırakın kulübü kurtaralım. varsın iki üç yıl daha şampiyon olmasın. laf olsun diye mi bağırıyoruz kapalı da sevinmek için sevmedik diye.
sadece kendi reklamını yapan bi arkadaş. madem beşiktaş bu kadar kötü kanal kanal gezeceğine otur çözüm üret. ne zaman bi spor kanalı açsam kendisinin yeni bi demeci var. tamam anladık inşaat işindesin de beşiktaş'ı alet etme arkadaş. evet.
Getirdiği teknik direktör tartışılır. illa türk diye diretilecekti madem, yılmaz vural daha iyi olurdu kanısındayım. Bir gün yılmaz hoca büyük takım çalıştıracak ve o takım çok harika top oynayacak.

Fiorentinada sinisa mihajlovic var mesela frikikleri ünlü olan adam evet. O düşünülebilirdi. Genç, dinamik bir teknik direktör, yanında iyi ingilizce konuşabilen yerli yardımcı hocayla iyi işler yapardı kesinlikle. Türk olarak evet yılmaz vuralı tercih ederdim. Samet aybaba bu takıma çok şeyde katabilir, onu bilemem. Ama buz dağının şu an görünen kısmına yapabileceğim yorum budur.
önce carvalhal'e arkandayız mesajı verip kapının önüne koyan, sonra tayfur'a güveniyoruz deyip sırtından vuran. bir ay içinde en az 68 tane hoca ile anlaşıp sonra vazgeçen; Beşiktaşımın başkanı. hani carlos'u , Tayfur'u gönderince aklımıza ister istemez kariyer sahibi kaliteli hocalar geldi. ama sonunda Samet'te ksrar kıldı. politikasıda bayağı farklı, küçülerek büyük takım yaratacakmış! acaba yeryüzünde küçülerek büyüyen bir spor klübü görmüşmüdür kendileri merak ediyoruz.
sivok'u bedelsiz kaçırmak nedir arkadaş.adam 1.250.000 euro istiyordu.sanki alacağımız adam daha ucuz olacak. eğer bu takım küçülecekse sivok'tan egemen'den değil q7'den simao'dan almeida'dan vazgeçecekti. holosko gibi kalmak isteyen piyasası olmayan adamlardan maaşını düşürmesini isteyecekti. basketbol takımını kaynak ayırıp koruyabilecekti.sonuçta sporda para kazanmanın yolu başarıdır. ve bu başarı gençlerbirliğinde kadroya ittire kaktıra giren adamlarla değil ernst tipi hilbert tipi çalışkan adamlarla yetenekli birkaç oyuncunun takım olmasıyla gelir.özetle adam vizyonsuz.
uçan kuşa borcu olan çulsuz bjk başkanı. evime temizliğe gelirse 3-5 atarım fakire.
beşiktaşlı duruşu denen şeyin medine dilenciliğinden öte olmadığını göstermiştir..
pek yakında galatasaraya yıldız kaleci alana kadar muslerayı ortak kullanalım mı panpa diyecek olandır.
Galatasaray'ın takım otobüsünü de kullanmak istiyoruz bizimkinden az yakıyor. Sonuçta otobüsü kendileri yapmadı , diyebilecek kadar düşmüş olan fakir takımın ağlak başkanı.
beşiktaştan 20 milyon lira daha az borcu olduğunu açıklayan ibnelere dert olan başkan. bu adamlar 400 milyon lira içinde 20 milyonun değerini bildikleri için böyle saçmalıyorlar. fulya arazisi gibi taşınmaz servet nedir bilmeyen liselilere nasihat etmek gereksiz olduğundan uzatmıyoruz.
Galatasaray yönetimi ile dahi konuşmadan iktidara yalanarak, TT Arena'yı hedefine koymuş sefil başkan.

FEDA t-shirleti ile beşiktaş taraflarını kandırırsın sen ancak.
para uğruna inönü stadının bulunduğu araziden vazgeçmiş bjk başkanı

tüpçü-tayyip-fikret süper üçlü olmuşlar..
galatasaray taraftarı olarak aramızda para toplayıp, kendisine kiralık ev tutacağımız beşiktaş başkanıdır.
demirören ile başlanılan beşiktaş'ı mahvetme projesinde bayrağı devralan başkan. amına koydunuz beşiktaşımın, siktirin gidin artık!
iktidar yalakalığı yapması beşiktaş'ı küçük göstermiyor. beşiktaş zaten küçük.
sadece şu stad işini halletsin diye kurban olarak seçilmiş biri bile olabilir bu herif

zaman bize bunu da göstrecek gibi..
çok dilenci gördü bu gözler de bu herif gibisine rastlamadı..
dilencilikte henüz, canlı yayında battık, lütfen yardım edin yoksa gs yi kapatmak zorundayız diye ağlayan adnan polat seviyesine ulaşamamış adam.
beşiktaş'a yakışan başkandır.