aşk-sevgi dövüşçüsü. "ben karımı severim de, ninjitsu ile döverim de" diyen kişidir.
terbiyesiz.
dördüncü nesil yazar. tanıdığım en sabırlı yazardır. * * bir şaman aşıgıdır kendisi. *
türk silahlı kuvvetlerinin doğu da ki petrol ve bilimum maden yerine sadece toprak için savaştığını düşünen komik yazar.

(bkz: para yoksa savaş da yok)
4. nesil sazan. atlasın dursun sözlükte. *
özel mesajları deşifre edebilecek kadar ezik bir şey. * *
o bir aşk tramvayı...* biraz da şamandır kendisi.
beni bir başlığımla eleştiren yazar.*
(bkz: #10170973)
burası sözlüktür, yazılır çizilir, eksilenir, artılanır, ayar verilir, ayar alınır, hepsine saygı duyulur ama ilgili entrydeki en alttaki iki cümle hoş olmamıştır. kişisel durumdur. hoş değildir.
yine de saygılarımızı sunuyoruz kendisine...
beşiktaşlı'nın hasıdır: (#11682694).
ona buna iftira atmaktan kaçınmayan, konuşulanın neden söylendigi anlamakta zorluk çeken yazar.
kırık türkçesiyle entry yazan, apaçivari mesajlar atıp bolca ayar yiyince yazarların başlığına pislemeye başlayan ergen. verdik sütünü gitti...
bir küçücük aslancık varmış tekerlemesindeki aslancık. ergen aslan. aslan adayı. aslan ne ki?

(bkz: arslan)
hakkında bir şeyler yazılabilmesi için yazarların profiline anlamsız yazılar bırakan kişilik.
yardımcı olmayı seven ulu insan ulu yazar.
işsizdir, klavyede delikanlılık yaparken aniden odaya giren ebeveynin fırçasına maruz kaldığı aşikardır.
oğlum odanı topla akşam misafir gelecek.
Gizli kemalist. Hiç gitmediği bir yerde atatürk konuşuluyor sanıyor kendisi. La yavrum fotoğrafından bile tanıyan çıkmaz amerikada :*
dost canlısı, sıcak insan. kafanız uyuşursa sabaha kadar sorun sıkılmadan yanıtlar ve muhabbet eder.

sağ olsun.
Entryleri hep aynı tip mi bana mı öyle geliyorların yazarıdır.
ön yargılı yazar.

yaşımı 15 olarak tahmin etmişmiş.

yazık.
din hakkında zerre kadar bilgisi olmayan kültürsüz cahil.
kendi babasının mezarını insanlar talan edince acaba ne tepki verecek merak edilen bir durumdur.