bugün

(bkz: siyah inci) şarkısı bir hayli dinlenesi olan bestekar/yorumcu.

http://www.youtube.com/watch?v=SuLgEkV53oY
harika yorumladığı rüyalar adlı şarkıyı stüdyoda okuyup acilen bir albümüne koyması gereken müzisyen.
farklı ve muhteşem yorumu vardır.
unutmakta zorlandığınız eski sevgiliniz varsa dinlenmemesi gereken müzisyen.
şimdi o sevdiğim ışıklı yolu yalnız mı yürüyeceğim?
seçtiğimiz filmleri birer birer yalnız mı izleyeceğim?
yalnız mı izleyeceğimm?
Enfes şarkı sözleri ve yorumu ile mest eden sanatçıdır.
Kahpe Diller ile bizleri duygusal moda sokan ve bu şarkıyı çok iyi yorumlayan sanatçı aynı zamanda Sana Affetmek Yakışır isimli nispeten hareketli parçayı da harika yorumlamıştır.
facebook'ta dakikada 3 ü farklı olmak üzere 6 parçası farklı farklı kişilerce yayınlanan, ısrarla sonra dinleyeceğim sanatçı.güzel diye duyduk başarılar diliyoruz kendilerine.
onu bunu bilmem demet akalın ile " yanan ateşi söndürdük " ama remix olanı. çok güzel
peşpeşe sıkılmadan dinlenen şarkının sahibi kişilik.
(bkz: kahpe diller)
çok şey anlatır.
(bkz: hazine)
herhangi bir şarkısını dinlemediğim bir ara konser yaptığı sırada sesini duyduğum şarkıcı. sesi gayet hoş. ferudun düzağaç ı hatırlatmıştır bana. tarzı da ona benzemekte sanki. o değil de adı şaka maka hoşuma gitmiş kişidir.
sesinde huzur olan adam...
giderek daha çok sevmeye başladığım şarkıcıdır.Bu aralar Sana Affetmek Yakışır adındaki Single çalışmasını pek bir dinler oldum.
"eller böyledir hep ayırır, karışıp sevdalara" nedir arkadaşım. insan mısın sen? nasıl yazdın bu sözleri? aşk adamı olsa gerek.
bu akşam bursa görükle semalarında esen muhteşem ses. yok ötesi.
çarşamba ankarada beraber efkarlanacağımız muhteşem sesli insan.
bırakıp gitsem buraları, ardımdan ağlar mı birileri...

enfes sese sahıp yorumcu, söz yazarıdır.

candır.
dayısı vefat etmiş müzisyen.
konservatuvar yıllarında, daha 16 yaşındayken ömer danış'a verdiği ve seslendirilen ilk parçası olma özelliğine sahip "beni köyümün yağmurlarında yıkasınlar" şarkısıyla başlayıp neredeyse türk pop müziğinin en çok hit olmuş besteye imza atan adamlarından biridir.

ayrıca sadece pop müzik değil kürdi makamında bir alaturka eseri de vardır "melekler". bunu da mı yazdın be abi dedirtendir..

kendisi bursa cha cha barda cuma ve cumartesi geceleri sahne almaktadır biz de onu öğrenci bütçemize rağmen fırsat buldukça zevkten çıldırarak dinlemekteyiz..

kişiliğiyle de tam bir sovalyedir.. tam bir beyefendidir.. müthiş müzisyendir.. adam gibi adamdır.. hayatımda duyduğum en büyük şarkı yorumcusudur çok net söylüyorum...

bir iletişim yolu bulsamda ona görüklede bir viski söylesem diye beklediğimdir..

bazı eserleri ve seslendirenler;

özledim - murat boz
armağan - hande yener
siyah inci - emel müftüoğlu
yalnızlık - gülben ergen
ışıklı yol - izel
duvar - zeynep casallini
bu aşkın katili sensin - levent yüksel
aşklarım büyük benden - murat boz
Az önce "duvar" şarkısını okan'ın programında mükemmel okumuştur. Bu kadar rahat mı söyler bir insan şarkıyı.
Not: ben yırtınıyorum üst perdelerde söylemek için. Kendisinden ders alasım var mümkunse.
piyasa olan bütün 45liklerin yazarıymış ki bu herif gibi düşüncelere gark etmiştir medya kralı izleyenleri an itibariyle.
an itibari ile bursa da tramvayda klip çekimleri yapmış ve oldukça mütevazi bir kişidir.
mükemmel şarkı sözlerine imza atmış besteci, söz yazarı ve şarkıcıdır ayrıca hayatımda tanıdığım en sağlam adamlardan, geldiği noktaya tamamen tırnaklarıyla gelmiş gönlü de sesi gibi güzel olan arkadaşım.
kıçını başını açıp klip çekip, stüdyoya girip sesiyle oynatıp, canlı performans yerine sürekli playback yapıp süperstarım diye ortalıkta dolananların süperstar olduğu bu ülkede sanatçı olamayan insandır. canı performansı ve besteleri harikadır.
bursalı müzisyendir. çok da başarılıdır. bu aralar onun bestelerine ihtiyacımız var.