öncelikle fenerbahçenin en büyük olduğu kabul edilecek.
kaptanlık sıralaması ezberlenecek; yönetim, yetki sırasına göre öğrenilecek.
yılda en az bir maç şükrü saracoğlunda olmak üzere tüm maçlar izlenecek. (kendi şehrinde maç varsa izlemek şart)
önce avni aker, sonra inönü, daha sonra da ali sami yen stadyumları 7şerden toplam 21 taşla taşlanacak.
en sonunda şükrü saracoğlu stadımız 7 kere tavaf edilecektir.
şampiyon olduğunu zannetmek

http://sphotos.ak.fbcdn.n...314_1329500_3520214_n.jpg

http://www.incicaps.com/images/rezalet650.jpg

şampiyon olmadığını anladıktan sonra ölü taklidi yapmak.

http://i41.tinypic.com/2v1of7q.jpg
--spoiler--

öncelikle fenerbahçenin en büyük olduğu kabul edilecek.
kaptanlık sıralaması ezberlenecek; yönetim, yetki sırasına göre öğrenilecek.
yılda en az bir maç şükrü saracoğlunda olmak üzere tüm maçlar izlenecek. (kendi şehrinde maç varsa izlemek şart)
önce avni aker, sonra inönü, daha sonra da ali sami yen stadyumları 7şerden toplam 21 taşla taşlanacak.
en sonunda şükrü saracoğlu stadımız 7 kere tavaf edilecektir.

--spoiler--

ardından;
beyin ameliyatı ile beyin bağışı yapılacak.

not: bütün fenerbahçelilere değildir sözlerim.
görsel
boxerini bile fenerium'dan alıcaksın. Ne kadar paran varsa kulüp için harcayacaksın. Sezon sonunda da bağdat caddesinde kaldırıma oturup elinde biran ile ağlayacaksın.
1)inşaat mühendisliği bölümünde okumak*
2)şükrü saraçoğlu stadındaki derbilerde sahaya konfeti,çakmak,bozuk para,plastik şişe gibi maddeleri hemen sahaya atmak.ama,bu hatayı ali sami yen,inönü,avni aker veya bursa atatürk stadında yapmayın,yoksa eşek sudan gelinceye kadar dayak yersiniz.benden söylemesi.
3)rakip futbolcuların gözlerine ışık tutunki gözleri kamaşsın ve gol yemeleri kolaylaşsın.
4)son hafta şampiyon olmasanız bile stadyumda şampiyonluk turu atın.gerçek anlaşılınca stadı yakın.
her çocuk 10 saniye şampiyon olmayı tatmalıdır. ondan sonra zaten fenerli olunur , her türlü.
köstebek gibi çukurlar kazabilmek en önemlisidir.
fenerbahçe'li olmak için fenerbahçe'yi sevmekten başka bir şey yapmanıza gerek yok.

yukarıda yazılı olan kuralları uygulamak için imkan gerekli, imkanı olan fenerli oluyor olmayan fenerli olamıyor mu yani. *
not: en koyusundan fenerliyim hiç ali samiyene gitmedim ne olacak şimdi?
acıya dayanıklı olduğunu kanıtlaması gerek ilk olarak.
ekşi yoğurt tadında günlerin gelebileceğini unutmamalıdır...
(bkz: Fenerbahçeli olmak için gerekli şartlar)

başlığına entry girilince sol frame de gözükmesine engel olmak

Evet bkz daki gibi bir başlık var ve fakat entry giriyorsunuz ama sol framede gözükmüyor.
beyni ameliyat ile aldırıp kıça taktırmak.
adam olmak.
beynin makatta olması kafidir. (bkz: dağılın şimdi)
heykeli dikilen efsane oyuncularını kovanları iki galibiyet ile tekrar omuzlara alacak kadar düşmek...
sürekli galatasarayı düşünmek.
asker kacagi bir vatan hainini baskan yapmakdır.
hadım edilmek.
"Fenerbaheçli olmak için gereken şartlar" sözlük başlığı altına "fenerbahçelilerden" çok diğer takım tafartarlarının "entr" gireceğini bilip onlara gülmek.
kendini hezimete uğramaya alıştırmak.
eğer haysiyetli, utanma duygusu olan biriyseniz galatasaray gibi iğrenç bir camiayı görmek bile yeter.
allah'ın varlığına, birliğine ve türkiye'de iki büyük olduğuna inanmak.

(bkz: süper lig de tüm zamanların puan durumu)

not: tabii ki de bu tablo tek başına hiç bi anlam ifade etmez lakin ister bu seneki tabloya bakın ister son 10 yıla bakın bakın da bakın işte amaan ben gidip spartacus'ün yeni bölümünü izliyem.
Yenilmeyi ve kaybetmeye meyilli olmak. Durduk yere kavga çıkarmak. Sağa sola sataşmak. Hakem nasıl ayarlanır konusunda uzman olmak. Evet.
ADAM OLMAK.