bugün

Fenerbahçe spor kulübünün, futbol takımı için yaptığı en dikkat çekici transferlerdir. Bu transferlerin bir kısmı hakikaten bomba olmakla birlikte, bir kısmı da elde patlayacak türden olagelmiştir.
(bkz: roberto carlos)
maldonado
kezman
guiza.
(bkz: josico)
(bkz: emre belözoğlu)

attığı imzanın acısı eziklerin götünden hala çıkmadığına göre..
Beşiktaşlyım renkli kramponlarıyla en çok Okocha keyif verdi.Baliç de fena değildi.
fenerbahçe'ye gelen hiç bir oyuncu zatalimi ortega kadar heyecanlandırmamıştır, düşünsenize, maradona'dan sonra arjantin'in 10 numarasını getirmişti fenerbahçe hem de 27 yaşındayken, ah ceyhun keşke ondan daha iyi olduğunu iddia etmeseydin.
Elde patlayan türden transferlere örnek olarak; Reinaldo Vicente Simao diye, brezilyalı olduğunu tahmin ettiğimiz bir futbolcu. Tahmin ettiğimiz diyorum çünkü adamı brezilyada da tanımıyorlar. ama bize geldiğinde samba kralı diye tanıtılmıştı. Yanlış hatırlamıyorsam o zamanların transfer borsası için hiç de fena olmayan bir paraya, 1,5-2,5 milyon dolara falan gelmişti. Adamın futbolla alakası yoktu resmen. Araştırdım, fenerbahçeye gelmeden önce halı sahada büfe işletiyormuş.

edit: e bunu niye eksilediniz ki,

tamam lan tamam, simao aslında brezilya milli takımının değişmez oyuncusuydu. milan, manchester united, real madrid barcelona gibi devlerin tekliflerini reddetti. fenerli olduğu için bize geldi.
(bkz: süleyman oulare)
tartışmasızdır k;
(bkz: jay jay okocha)

bir beşiktaş'lı olarak onu izlemek büyük keyifti.
(bkz: milan rapaiç)

ne füzeler çıkartırdı bu adam. efsanevi maçta antep'e attığı goller, galatasaray'a yolladığı bazuka, samsun'a attığı şampiyonluk golü, ya da fenerbahçe formasıyla ilk kez oyuna girip direkt topun başına geçip frikikten golü atması. bu adam benim efsanemdir.
(bkz: elvir baliç)
sırf topuğuyla galatasaraya ,ayağının üstüyle beşiktaşa attığı gollerle , evet ; guiza.
Elvir Boliç de Fenerbahçe'nin önemli transferlerindendir. Galatasarayın getirdiği ancak beğenmeyip antepe gönderdiği, daha sonra fenerbahçeye transfer edilip, bizi manchester fatihi yapan golü atan futbolcudur. Atıığı goller, profesyonelliği ve her maçtan sonra "ne yapcam ben bilmiyom ya, ne yapcam ben ya" şeklindeki sözleri ile de akıllarda kalmıştır.
(bkz: yasin çakmak)
(bkz: ilhan eker)
(bkz: luis aragones)
edu dracena
(bkz: kk)
jay jay okocha, ortega, alex de souza, milan rapaic, pierre van hoijdonk, anelka, roberto carlos, stephen appiah.

ve dahası.

2 transferle var olan bir takım değiliz allah a şükür.
Tanju Çolak.

Galatasarayın elinden alınmıştır. Rıdvan'la oynayabileceği için çok mutlu olduğunu söylemiştir. Ancak Rıdvan'ın sakatlığından dolayı pek mümkün olmamıştır. Bir maçta attığı 6 gol ve maçtaki oyunu, Galatasaray kalecisi bahtsız Hayrettin tarafından boğazlanmaya çalışılması Fenerbahçe forması ile unutulmaz sahnelerindendir.
bu yılın sonlarına doğru stoch olacaktır. adam gerçekten iyi topçu.
Sanırım artık Niang'ı da bomba transferlerden sayabiliriz. Evet adamla ilgili çok fazla övgü dolu söze rastlayabiliyoruz internet ortamlarında. Ama istatistiklerine bakıldğında Guiza ile bile yarışmasının zor olduğunu görüyoruz, üstelik Guiza'dan da yaşlı.

Şimdiden Niang'ı bomba olarak nitelendirebiliriz. Ya şampiyonluklar yaşatan cinsten, ya da elde patlayan cinsten...
(bkz: güiza)
(bkz: kezman)
(bkz: aragones)

maalesef elinde "patlamıştır".
Pierre Van Hoojdonk'U tek geçerim
(bkz: aziz yıldırım)
van hoojdonk, anelka, alex, okocha.
Ortega,Anelka,Okocha,Carlos
güncel Önemli Başlıklar