bugün

bu ihtimali türkiye'de gerçekleştiren ilk ve tek takımdır.üstelik iki defa...
imkansız gibi olan ancak ihtimaller dahilinde olan ihtimal.
şöyle ki bir takım bir maçta üç penaltı ve ligte en fazla penaltı kullanan takım oluyorsa onun adı sadece ihtimaller dahilinde kalır.
dejavu olucak dejavu ikinci denizli vakası .
olan bir ihtimaldir. oynanmamış maçlar oynanmadan kazanılmıyor. o sebeple bütün türkiye'nin beklentisidir. ama gerekeni oyuncular sahada yapacaklardır.
haa notu unutmuşum: not fenerbahçeliyim!
Artık yuh dedirtecek ihtimaldir. işe magazinel yönden bakarsak, Aziz Başkan işi garantiye almasa evlenir miydi öncesinde? ancak gene de

(bkz: Bursadan gol haberi mi var)
Gerçekleşmesi imkansız olmayan ihtimaldir. zira 2 sezon ligin son maçlarında yaşadık biliyoruz üçüncüsü neden olmasın?
farklı bi galibiyetten sonra şahsen savunabileceğim tek düşünce takımın rehavete kapılabileceği olurdu. ama artık onu da eledim. takım rehavete kapılsa, alex var! *
az da olsa vardır. artık olmasın ama o ihtimal, yürek dayanmaz saç kalmaz, futboldan uzaklaşır insan. sonu yok aslında bir de olur iki de üç te. kötü bi durum yaşayan biliyor, anlamaz kimse dalgaya vuruyor. inş bu sene alıcaz şampiyonluğu bırakmayız kimseye. galatasaraya bursaya verdiğimiz bu ikramı ts ye vermeyiz inş. ve en önemlisi hak ediyor olmamız. kimileri istemesede kabul etmesede sonunaa kadar hakkımız.
ben senin şampiyonluğu kaybetme ihtimalini sevdim.
ben senin hersene şampiyonluğa oynamanı sevdim.
beyinlerde vardı ama gönüllerde ve yüreklerde olmayandı. olmadı da.
biz bu ihtimali bile sevdik 2 kere.