bugün

otu boku kadın haklarına bağlayan baayanlardır. harbiden bayarlar. kendileriyle insan hakları,sosyoloji,pskiloji gibi tartışmalı derslere girilmez bütün anfiye gına gele gide ırzına geçer ama hala onlar tatmin olmazlar. *
hakkını arayan kadındır. olması gerektiği gibidir. onurludur. farkındadır.
çoğalmaları beni korkutan kadınlardır. erkek başına düşen kadın sayısı düşüyor.
Kadın-erkek eşitliğini yaratma çabası içerisinde olması gerekirken aslında bunu bir türlü beceremeyen kimselerdir pek çoğu. Aslında sosyal, kültürel ve ekonomik olarak takip ettikleri ve değindikleri çoğu konuda haklıdırlar fakat bunu izleyiş yolları çoğu zaman hatalıdır. Erkeğin aslında zavallı bir yaratık olduğunu iddia edecek kadar kendinden geçen modelleri bulunur. "Bayan" kelimesinden rahatsız olurlar ( haklıdırlar bana kalırsa ). Ezilmişliğin piskolojisi incelenebilir, erkeklerin etkisine tepkidir.
Ne kadar Çok olursa eşitlik o kadar Çabuk gelir.
pazarlama ilkeleri dersime giren hocanın tutumudur. Kızlara fazla not veririm diye açık açık söylemiştir bir de.
(bkz: seksi)
özünde iyi bir insan olabilir. bi oturup konuşmak lazım.
Feministim diye geçinen kadından ziyade gerçekten feminizm felsefesine inanıp da bu yola baş koymuş kadın tebrik edilesidir. Ülkemizde eril iktidar kısıtlamaları bu kadar fazlayken hele çok iş düşen kadındır. Yorulacaktır belki zaman zaman çok tepki de toplayacaktır ama ezilen her kadınımız için fazlasıyla değecektir döktüğü terler.
Uzanamadığınız ciğer misali 'murdar murdar' diye inlediğinizdir.

Asildir. Deterministtir. Yüce ve tektir.
ideolojilere ve bakış açılarına daima saygım vardır ancak bunları hem sevmiyorum, hem samimiyetsiz buluyorum.
hele türk femine olan ve buram buram kezbanlık kokan, sevişmeyince değerli olduğunu sanan bir güruh var ki, vay amına koyim onların ben. buradan çok salak görünüyorsunuz.
ömür boyu bakir kalacak kadındır mezarda böceklere verir bekaretini.
Cirkindir. Cirkin oldugu için hayat onu feminist olmaya itmistir. Ama allahtan umit kesilmez her körün bir topal alicisi vardir.
Olaya cinsellik olarak ele alırsak. Uzun şeyleri cansız seven.
(bkz: poison ivy)

Feminist kadın erkeklere sövmez ayrıca. Cinsiyet eşitliğini ve kadın haklarını sonuna kadar savunur.
Ne var ki feminizm türkiyede herşey gibi yanlış anlaşılıyor erkeklere karşı kin gütmeye kadar ilerlemiş oysa ki feminizm kadın haklarını iyileştirme yolunu dener eşitliği savunur ama nerdee.
görsel
uzak durulması gereken kadın.
kadın erkek eşitliğini hak olarak görmek için illa bir şey yaşaması gerekmeyen kadındır. şöyle bir başını elinin arasına alsa zaten bunun hak olduğunu ve mücadele verilmesi gerektiğini anlar.

ha ben karışamam ona, beni enterese de etmez ama sanki bir şeyin eksikliğini çekip sonra öfkeyle bu düşünceye meyletmiş gibi algı oluşturmak saçmadır.

bazı uç feminist akımlar da mevcuttur ama geneli kadın erkek eşitliği üzerinedir. bunda anormal bir şey ben görmüyorum.
9 yaşında babasının arkadaşının tecavüzüne uğrayan kadınları da içinde barındırır. bir yerde bir tepki varsa mutlaka sebebi olan insanlar yüzündendir.
türkse geri geri zekalıdır uzak durun.

yabancı ise arkasındayım ciğerimi yesin.
bayılırım feminist bayanlara ben ya ölürüm ölür.
Şimdi erkek düşmanlığı demeyin şuna normal bi insanın savunacağı şeyleri savunurlar tabii gerçek feministler. kadınların ezildiği yerlerde tabii.bunu abartan kadınlar var işte onları feministliğe katmıyorum meme açmayla kadınları savunamazsınız hanımlar lütfen çoayıp.
toplumun bi sınıfı ancak bu kadar ayrıcalıklı olup bu kadar ayrıcalıklı olmadığını iddaa edebilir. net.
Amaçları kesinlikle kadın erkek eşitliğini sağlamak değildir. Kendilerini yüceltip karşı cinsi yerin dibine sokmaya çalışmaktan başka bir bok yaptıkları yok. Bu şekilde zaten hiçbir sonuç alamaz bunlar.