bugün

güldürmüştür..
kedileri sevindirmiş haberdir. boşuna heyecan yapmayın çocuklar. sıradan bir prosedür. oturun oturun..
cemaatçileri heyecanlandıran gelişmedir. olum biz uefa'nın çifte standardına alıştık da sizdeki bu ergen heyecanı ne lan? *

o değil de bi mehmet baransu vardı, ne oldu ona? hani şu sizi fener 5 yıl mı ceza yiyecek 8 yıl mı; alt ligde hangi yabancı futbolcuları oynatacak diye hop oturtup hop kaldıran abiniz.
aziz yıldırım var ken fenerbahçeye uefa kupasını vermezler arkadaşlar dedirten olay.
yine bela yine fener.

aziz yıldırım ile gfb'nin arası iyice kızıştı. bakalım kim galip çıkacak bu savaşta, her halukarda mağlup olan fenerbahçe olacak ama (zarar görme açısından).
--spoiler--
fenerli taraftarlarin maca sahte biletle girecegi istihbaratini alan fenerbahce kulübü, konuyu hemen uefa güvenlik konseyi ve plzen güvenlik konseyi ile paylasmistir. böylelikle taraftarlarin yakalanmasi kolaylasmis ve mactan sonra uefa, yardimlarindan dolayi fenerbahce'ye tesekkür mektubu göndermistir.
--spoiler--

Yani burdan bir cacik cikmaz beyler. uefa üzerine tesekkür mektubu göndermis fenerbahce'ye. bu prosedür geregi sevktir.
--spoiler--
"Fenerbahçe prosedür gereği sevk edildi Klüp önceden sorun cıkaracaklarını bildirmiş ve grup maça alınmamış . Sorun yok."
--spoiler--

hocaların hocası aykut kocaman böyle bir açıklama yapıyorsa inanın ki sorun büyüktür.

(bkz: aykut kocaman nın 125441524032 istifası)
Pilzen macina sahbe biletle girmeye calisan mal fenev taraftarinin baslarina is actigi durum. Mal misiniz nesiniz anlamadik ki?
uefa biz feneri ceza kuruluna istediğimiz zaman sevkedebiliriz biz bilmesek bile fenerliler nedenini bilir diye düşünmüşlerdir.
sahteciliğin, işgüzarlığın, dolandırıcılığın her türlüsü fener'de olduğundan çok da yadırganmayacak olay.
komik ötesi durum. fenerin avrupadan men yeme olasılığı değil elbette komik olan

her hafta uefa disiplin kurulunun toplantılarında ilk maddenin fenerbahçe olması komik

komik lan hahaaa..
yazıktır. fener uefa'dan men !
orospu çocuğu uefa'nın yeni oyuncağı olarak fenerbahçe'yi seçmesi durumudur.
not:allaha şükür galatasaraylıyım
bilenin bilmeyenin salladığı olay. uefa'nın raporuna göre klup yapması gerekeni yapmış, yani fener'in bir ceza alma gibi bir durumu yok, sadece olayı daha iyi inceleyebilmek için disiplin kuruna sevk edildi. bu kadar basit bir şey için bile hala şikebahçe, 6alatasaray diye ilkokul çocuğu gibi birbirinize sataşıp komik oluyorsunuz. palyaçolar sizi.
konuyu anlamaya çalışmak için başlığa gireyim dedim girilen 31 entry'nin tamamına yakınında galatasaray fenerbahçe kavgasını görünce "olm bi akıllı olun lan mevzu ne birader" dedim kendi kendime.

bizi hep böyle sikiyorlar hacılar. amına koyim bu ülkenin başına ne geldiyse hep zıt kutupların birbirini yemesinden sonra geldi.

alevi-sunni, türk-kürt, sağ-sol...

şimdilerde laik-muhafazakar...

uyutmak için de galatasaray-fenerbahçe...

neyse konuya yürüyeyim. ya da neyse amına koyim bu devir böyle gelmiş böyle gider.
lan elenin şu kupalardan ligde de havlu atın da herkesin götü rahatlasın arkadaş.

lan nedir bu 3 senedir yaşadığımız şeyler.

sikerim ligini de uefasınıda gidelim arap liglerinde oynayalım amk.

asya futboluna da bir armağanımız olur bu ne lan ettiğim küfürün haddi hesabı yok

siktiğim platinisi...
ikiyüzlü 6alatasaraylıları kızdıracak habere göre sadece prosedür amaçlı sevk edilmiştir. dün ülke puanı diye yırtınanlar bugün kına yakar olmuşlar. hadi şimdi bu haberden sonra götüm götüm ilerleyin. ekmek yok size burda.
zamanında çekirdeğiyle yenen şeftalilerin, şimdi malum bölgeleri tırmalaması durumudur.

bu grupları kendi ideallerin için oluşturan ve destekleyen sendin ama iş tersine döndü ceremesini çekiyorsun. bu kadar basit.
fenerbahçe'min lisedeki sorunlu çocuklar gibi her fırsatta '' kesin o yapmıştır'' denilerek müdür odasına sevk edilmesi durumudur.
Aykut Yıldırım'dan açıklama gelmiş. Fenerbahçe'nin tökezlemesi için bekleyen aç köpeklerin hoşuna gidecek türden değil ama:

"Fenerbahçe prosedür gereği sevk edildi Klüp önceden sorun cıkaracaklarını bildirmiş ve grup maça alınmamış . Sorun yok."
(bkz: cem uzan a hapis şoku)
Eşşegin amina su kacirmaktan baska bir sey degildir.

Baslik altinda resmen tarafli yorum yapan ve aglamayin amk diyen "delikanli" kardeslerimden tek bir ricam var.

Schalke macinda tunel kazip stada girmek isteyen "turk" ( bakin galatasarayli falan demiyorum. cunku adamlar her seyden once turk! ) taraftarlar hakkinda ne dusunuyorlar?

Rica ediyorum "delikanlica" biri ciksin desin ki aga boyle boyle dusunuyorum. agzimi acarsam serefsizim. hadi bakalim.

Bu tunel olayi yuzunden galatasaray kulubu ceza almali mi?

Edit: cevap yok...

Sövunce de sövdu oluyor..
çok klasik olucak belki ama: "bu şenes erzik ne işe yarıyo acaba?"*
not: 1907'den beri fenerliyim.
uefa, tff ve diğer fenerbahçe düşmanlarının orospu çocukluğudur. istediğiniz kadar avrupadan men edin, isterseniz amatör kümeye düşürün yine de yıkamayacaksınız lan fenerbahçe'yi.
yine zeytinyağlık ve çirkeflik ile kendini haklı göstermeye çalışan bir fenerbahce. yok gs lobisi vs.

--spoiler--

biletsiz Fenerbahçe taraftarları stadyuma girmeye çalıştı; sayıları yaklaşık 150ydi. Bu olay devre arasında yaşanmıştır. Stadyumdaki Fenerbahçe taraftarlar kapıyı açmaya çalıştı. Polis ve güvenlik görevlileri bu girişimi engelledi.

--spoiler--

ulan adamların tuttuğu rapor ortada hala biz ne yaptık ki edebiyatı amk.

sonra da bu adamlara mal deyince kızıyorlar, seyircisiz maç da bile takıma ceza aldırma kabiliyeti olan taraftara malsınız dan baska ne denir ki;
ne diyem mahmut mu diyem