bugün

büyük bir sanatçı olan fazıl say'ı anlamamak ve ülkesini savunduğunu sanmaktır. halbuki ülkesini sadece lafta savunuyor bu kitlenin bazıları ve bunu fazıl say'ı çiğneyerek göstermesi acizliğini belirtir. çoğu milliyetçi olma çabalarındadır ve böyle yaparak sanatçı nedir tanımını bilmeyen insandır.
belki bazı kesim atatürkçü diye sevmez ama görüşüne bakmamak lazım. adam dünya da türkiye yi temsil ediyor mu ediyor. nazım hikmeti de kominist diye dışlayanlar şu an nazım hikmet çi oldular. bence bu adamı kollamak lazım.
fazıl say'ı sevmemenin eksiklik ve kusur olmadığını idrak etimiş insandır.
Benim gibi bir insandır. Kayda değer hiç bir özelliği olmamasına rağmen yavşaklığın ve kendini beğenmişliğinin tavana vurmasına uyuz olan insandır. Ayrıca mahalle çocuğu gibi ona buna hakaret ederek gündemde kalmaya çabalamasına dahada bir uyuz olur bu insanlar.
nefreti, sevginin önüne geçen insandır. zira nefretler de aşklar gibi ölümsüzdür.
sanatını, yeteneğini takdir eden, bunlara saygı duyan, ancak kendi kutsalına dil uzattığı için kişiliğini sevmeyen insandır. buna hakkı vardır.
fazıl sayı şeyine takmayan insandır.
gerekte yoktur zira adam bildiğin troll.
=milletini ve vatanını seven, emperyalizm tarafından posası çıkarılmamış beyne sahip olan insan.
(bkz: sen kaç beni tanıdılar)
herkesi sevme zorunluluğu olmayan insandır. ne işim olur benim fazıl say la. sevsem ne semesem ne. sevsem de sevmesem de haberi var mı adamın? mikinde mi fazıl ın bu durum.
fazıl say ın da umurunda olmadığıdır efendim.
75 milyonu yöneten bir kişiyi sevmeyenin yanında, 15-20 tane tuşu yönetemeyen gerizekalıyı sevmeyen akıllı insandır. (bkz: kim siker seni fazıl).