bugün

öğrendiğime göre kerim en fazla 3 bölüm içerde kalacakmış.(hatta 2 bölüm 41 de serbest)
ben tüyocuların yalancısıyım.
umarım öyle olur yoksa sıkar bu dizi ayrıca çok iyi rakipler geliyor 2-3 bölümden fazla kalırsa kurtaramaz...

edit:şu hapishanede kalma süresi baya belirsiz.2-3 bölüm söylentisi devam ediyor ama daha fazla da içerde kalabilirmiş.herkes başka birşey söylüyor.
insanların, dizi adının fatmagül'ün gerçekten bir suçu olduğunu ve bu suçun arandığını ima ettiğini sandıkları dizidir. ancak anlatılmak istenen tamamen şudur ki: fatmagül'ün bir suçu yok. fatmagül'ün suçu ne ki bunlar oldu? zavallı kız... *
Yakın zamanda 2. sezon çekimlerine Çeşme'de başlayacak olan * dizi.
--spoiler--
bu sezon, dizide çalıcak eski bi parça tekrar dillerden düşmeyecek. müthiş grup mfö'nün müthiş şarkısı "benim hala umudum var" umutsuz fatmagül'e ışık tutacakmış.
--spoiler--

heyecanla bekliyoruz anacım.

ediiiit: 8 eylülde başlıyor.
Dehşet bir 2. sezon tanıtım filmi yayınlamış dizidir.(Sinema filmi gibi olmuş namıssızım)
(bkz: (vid #25296)&feature=channel_video_title)

edit: Bu arada olmamış sevgili Hilal Saral. Yanlış bir replik kullanmışsınız resmen. Dialoglar aynen şu şekilde olmalıydı:

Fatmagül-Kerim:iyimisin?..
(Bir iki yan gülüş, eriyiş tamam burda no problem)
Fatmagül:Bronzlaşmışsınn!
Kerim:Sen de gülüm... Hadi bir sarılak!

Şaka bir yana resmen bronz olmuş oyuncularımız. Hayır makyaj falan da bir yere kadar. Ha yakışmış cillop gibi olmuşlar o ayrı. Ama devamlılık da hak getire olmasın, rica ediciim Hilalcim Saralcım.
yayınladığı fragmanla umut vaad eden dizim.
güzel olmuş güzel. 2. sezon dan çok bir umutluyum.
"yaaaa çok tatlıııı" diye tipik bir türk dizi izleyicisi profiline girmek istemeyip bir yazar olarak cool takılmak istesem de bunu yapmam mümkün değil herhalde çünkü hakkaten "çok tatlı" be. umarız bu sahneler 15 bölüm sonra değil de kısa sürede gösterilir ve yine kerim de umarız bir an önce çıkar hapisten çünkü ilk sezon yeterince baydık fatmagül'ün kerim'le arası ne zaman iyi olacak diye. şimdi oh tamam derken uzatmasınlar basit türk filmi metodlarıyla.
2. sezon trailerında gördüğümüz üzere tatil yapmış, bronzlaşmış, dertlerinden uzaklaşıp gelmiş fatmagül hala o mavi boncuğu çıkarmamış boynundan.
masumiyet bununla korunacaksa, herkese birer mavi boncuk benden!
bihter olması.
beren saat'in tecavüze uğradığı dizi ,oyuncu tecavüz psikolojisini tam anlamıyla yaşamak için 2 gün ders almış .
izlediğim en en en en en güzel filim. duygusu, aşkı , adalet arayışı ama en önemlisi beren saat ve engin akyüreğin orda oluşu ...
Yeni sezondan tek beklentimin ''Kerim'in evde paltosuz'' dolaşması olan dizidir. *
Bu arada çok dehşet bir afişi yayımlanmıştır. Renklendirmede bir sorun var bariz ama kim takar. O vermek istediği mesajı aldım ben müdür.Çaktım yani *

(bkz: http://c1109.hizliresim.com/11/9/8/12962.jpg)
'demek ki ortada bir suç var' dedirten.
--spoiler--
fatmagülün terliklerinin birkenstock olmasi ? haa çakmasi diye savunurlarsa o ayri..
--spoiler--
suçu kimsenin üstlenmemesi.
kerim karakterinin hapisteyken istek parça olarak sunduğu parçadan sonra sazı elinde olan adamın haydi birazda hareketli bir şeyler çalalım dediği anda çaldığı parçadan sonra gerçekten orada olmayı arzuladığım dizi. ne güzel eğleniyorlar lan hapiste olduğunu unutmak ne kadar kolaymış öyle...
(bkz: ah bir bilsem)
(bkz: hatma)
--spoiler--
biri siksin la şu diziyi
--spoiler--
ya şu mustafayla asu hayvan gibi öpüşüyo valla midem kalkıyo. nedir bu böyle adam rol ayağına resmen kıza koyup geçiyo. son bölümdeki fatmagülle diğer çocuğun adını unuttum başrol oyuncusu olan işte. birbirine sarılmarı beni benden aldı.
not: ayda 1 bölüm anca izlerim bu diziyi.
41.bölüm fragmanı yayınlamıştır.

http://www.youtube.com/watch?v=6vSGzonK0Pc

--40. bölüm spoiler--

istenen düzeyde başlamamıştır. ne mukaddes eskisi gibi ne de yaşaranlar. ayrıca reklamları retinamıza kadar soktular. şu mustafa mahluğu dizide yok olup gidecekken daha da ortalarda peydahlanıyor. asu kerizi milyonuncu kez yine kanıyor. yeni sezonun ilk bölümünde taktir ettiğim tek şey protez beyinli meltem.

--40. bölüm spoiler--
akıcılıktan uzak, gelişmeleri sıkıcı, konusu dar ve de etkisiz oyunculukları( rahmi bile eski rahmi değil, leman hanım ise 10 numara idi.) ile bu haftayı eksi olarak kapatmıştır.bu dizinin en büyük sorunu konu bulamaması. ikinci sezona uzamayıp toplumsal mesajı olayları ilk sezonda kapatmalıydılar. artık sadece ilk 5 ve son 5 dk larını izleyerekte dizide önemli neler olmuş anlayabileceğimiz bir dizi yolunda ilerliyor.
--41.bölüm spoiler--

41 bölüm geçti ve iyi diyebileceğim taş çatlasın 5 bölüm var. gerisini fox tv' ye ver yayınlasın daha iyi. ne la bu? kafa mı buluyorlar bizimle? adam akıllı, kalburüstü hiçbir şey yoktu 41. bölümde. tek idare eder kısım protez beyinli meltem ile eski kocasının kapışma sahnesiydi.

--41.bölüm spoiler--
kerim'in babasi rolunde serdar gokhan'in oynacagi dizi. Duyumlar o yonde. Baba-ogul resmine yakisirlar.
90 dakikalık işkence seansları ile dimağlarımızın saldırıya uğramasına rağmen yazık olan kişinin fatma gül olması nası bir tezatlıktır.
(bkz: ismi ile mağduru oynamak)