entry'ler (19)

demi lovato

ne zaman give your heart a break şarkısını duysam hemen söylemeye başladığım yeni albümünü heyecanla beklediğim şarkıcı .

dean winchester

67 model impalasına bebeğim diyen kardeşine hala sammy diye hitap eden eye of the tiger a yeni bir akım getiren - hergün izlerim - yaptığı esprileriyle her genç kızın hayalini süsleyen adam gibi adam .

damon salvatore

diziyi tek başına götüren ilk bölümdeki " hello brother" demesiyle gönlümüzde tahtını kalıcı hale getiren sevgili vampir kardeşimizdir . ayrıca herkese karşı piç ama sevdiği kıza karşı adam gibi adam sevilesi bir şahıstır

söylenecek çok şey varken peki deyip susmak

kendini cool hissettirmee çalışıp karşındakini merakta bırakmaktır .

beren saat engin akyürek aşkı

berengin nasıl bir uyum var karşınızda ne kvanç ne başka birisi sonuna kadar berengin diyorum ...

öğretmen

öğrenciyi delirtmek için açılmış meslek grubu ayrıca kendilerininde bir zamanlar öğrenci olduklarını unutan taş kalpli şahıslar topluluğu .

öğrenci

hayatının en güzel 16 senesini okula harcayan zavallı şahıslar .

okul

uykunuz gelgiğinde tam uyuyacakken kafanızı sert cisime koyduğunuzu hatırlatan yer .

fatmagül ün suçu ne

bu sezon biraz durağan olan bir dizi ama onlar dua etsinki yanlarında engin gibi bir oyuncu var . değerini bilmeselerde ...

sevgi

herşey biter aşk , nefret , kıskançlık ancak insanın içinde kalan tek şey vardır ... o da sevgi ...

şiir

benim bir şiirim var :
Ağlıyorum

Nedensiz yere ağlama geliyor sen gidince .
Eski günleri hatırlıyorum .
Beni koşulsuz sevmeni ,
Her derdimde yanımda senin olmanı ...

Ama artık yoksun .
Niçin bırkatın beni ?
Neden şimdi sen yoksun yanımda ?
Neden sol tarafımda bir sızı var ?

Neden gün bu kadar karanlık ?
Her yer anlamsız .
Ve niçin renk yok etrafımda .

Ağlıyorum ....
Şımarık bir çocuk gibi
Şekeri elnden alınmış bebek gibi ...
Ama seni getiremiyorum ...

Her gün bu acıyı bize çektirenlere
Lanet okuyorum ...
Ama sen yine yoksun
Ve ben yine yalnızım .

Ve şimdi yanına geliyorum .
Artık bu pis dünyadan ayrılıyorum .
Sana geliyorum sevgilim ...
Mutlu olmaya geliyorum ...

engin akyürek

beni şair yapan aşkı , en güzel anlatan inanılmaz adam.

fatmagül ün suçu ne

berenin sesinin inceliğini gördüğümüz bir dizidir .

fatmagül ün suçu ne

izlediğim en en en en en güzel filim. duygusu, aşkı , adalet arayışı ama en önemlisi beren saat ve engin akyüreğin orda oluşu ...

kanal d

dizileri güzel olsa bile acıtasyonu fazla abartılan ama tanıtım reklamları harika olan bir yapımdır. Spor kanalı olarak görmediğim starın yancısıdır.

mustafa kemal atatürk

bize yenilikleri getiren hayatımızı borçlu olduğumuz insandır. VCesur yürekli ayakları yere sağlam basan ülke için sağlığından olan bir adamdır. Günümüzde ne yazık ki baz insan lar tarafından hoş karşılanmıyan ama bu adamın kim olduğunu daha bilmeyen insanlarla doludur.

beren saat

onu "Türkiye'nin Yıldızları"nda tanıdık. Hatırla sevgilide gönlümüzde taht kurdu. Aşk-ı Memnu'da yask bir aşk yaşasada biz onu yine sevdik. Fatmagül'ün suçu ne? dizisinde acısını paylaşıyoruz ve onunla beraber ağladığımz o güzel insan.

engin akyürek

Aslında hiçbir söze gerek yok adam duruşuyla , mimikleriyle ben oyunculuk için doğmuşum diyor. Bana ne kadar az rol verselerde bu diziyi ben götürüyorum diyor. Beren olan ahenklerinden zaten söz etmiyorum. izleyen herkes anlamıştır zaten. Ama biliyorum bu adam ileride tam bir jön olacak.

engin akyürek

Aslında hiçbir söze gerek yok adam duruşuyla , mimikleriyle ben oyunculuk için doğmuşum diyor. Bana ne kadar az rol verselerde bu diziyi ben götürüyorum diyor. Beren olan ahenklerinden zaten söz etmiyorum. izleyen herkes anlamıştır zaten. Ama biliyorum bu adam ileride tam bir jön olacak.