bugün

bmw'ye airbag koymayı unuttukları dizidir.
fatmagülün sucu yok biz onu bihter sandık.
--spoiler--
vural fatmagül ile yüzleşti. "kerim birşey yapmadı dedi". fatmagül yine çıldırıp "cehenneme git" dedi. ama yine ne yazık ki bunu da kerimin yaptırdığına yordu.
--spoiler--
--spoiler--
28.bölüm vuralın müthiş oyunculuğuyla geçmektedir. umarım ölmez! dualarımız seninle tecavüzcü vural!
--spoiler--
Her perşembe saat 20:00'da yayınlanan ve baş rollerini Beren SAAT ve Engin AKYÜREK'in oynadığı dizi
--spoiler--
kerim son çare karakola suçunu itiraf etmeye gidiyor. aslansın kerim. bakalım hafta'ya keçi (inat açısından) fatmagül kendisini (döndürmek isteyeceği kesin bence) nasıl olacak da yolundan döndürecek.
he döndürmezse selim- şerdo ve kaşaranların götingen olmalarını izlemek çok zevkli olacek.
--spoiler--
--spoiler--
28.bölümü çok beğendim.
-fatmagül içindekileri kerime bir kustu pir kustu.
-fatmagül de cidden bir garip. hem çocuğa niye gelip açıklamadın diyorsun hem de açıklamak isteyince konuşturmuyorsun. bu arada çok ağır konuştun. bundan sonraki herhangi bir çemkirmen sana eksi oy olarak geri dönecek haberin olsun. kerime çemkirme limitini doldurdun gülüm!
-vural ollüm sen nasıl bir karizmasın ama ya. gelen vuruyor giden vuruyor. derbeder oldun, küçük emrahı geçtin şerefsizim. ama bence sen de ileride fg. tarafından affedileceksin bir şekilde. inşallah yani. seni oynayan oyuncu (buğra gülsoy) gerçekten çok başarılı. ona dua et!
-kerim adamımsın kerim! fatmagülü yine "hebele hubele" ettin ya. kesin arar seni engeller bir şekilde o itirafı. tabi fg. bizi göt ederse o ayrı. ama olsun sen dervişliğin ve aslanlığınla kalırsın bea!
muko sana hayranız. ki arada bir derede yine lafı soktun fg'ye ; "sen direksiyon dersi alacağına ingilizce kursuna git". zuhahahaha.
-kerimin doğum gününe de gönderme yapıldı. muhtemelen çok güzel geçecek. fg'Den kerime bir öpücük ya da en azından bir sarılma bekliyorum. inşallah dinimiz amin!
-ebe nine. seni sevmedim, sevmiyorum, sevmeyeceğim.
-kerim son sahne'DE karakola girdiğinde kendisini gören komiserin kerime attığı "yine niye geldiği hamuğakoduum?" bakışı yardı resmen.
--spoiler--
fatmagül'ün bihter'e dönüştüğü dizi. valla ben bile tırstım izlerken. helal olsun kız sana. ezdirme kendini daha fazla. susma karşılarında. sesin çıksın biraz.

kerim... ezik seni. embesil adamın tekisin. hiç haz etmiyorum senden. ne suratından, ne oyunculuğundan. bsg çay koy hadi sen.

erdo... valla dizinin en kral adamı sensin oğlum. yaptığın plan tıkır tıkır işliyor. önce mustafa'yı hastaneye düşür. sonra ahu'yu o adamların elinden kurtar falan. ismail de basa basa söylüyor mustafa'ya 'bana teşekkür etme, erdoğan yaşaran'a et' diye. musti ile arayı düzeltip, musti'yi kerim eziğine karşı kullanmak, onu saf dışı bırakıp fatmagül'e ulaşmak. seni çakal... en başından beri gözün fatmagül'de zaten ama belli etmiyorsun pek.
kerim ve fatmagülün arasında geçen bir konuşmayla 2,5 satlik diziyi bitirmiş olduk. senaristleri tebrik ediyorum;

kerim'in mutlu olduğunda da ağladığında da ellerini saçlarına götürerek yaptığı dönme hareketinden gına geldi.noluyo kerim bi dönmeler falan.
pek bi hevesle de süslendi garibim acıdım ya. yalnız fatmagülle kavgaya başladıklarında mukaddesin tepkini tebrik ediyorum;
memelerini sallaya sallaya ayyyyyy koşuuun bunlar öldürüyo birbirlerini. dedim aha fatmagül kerimin ç.kne tekmeyi attı...
kerim terkedince evi kristine gider sandıydık hevesimiz kursağımızda kaldı.

mustafa sen hala neyin tribindesin ya. yeminlen içimi baydı. kız hem orsp... diye trip atıyon sarılmıyon etmiyon hem kurtarıyon.
ne karaktersiz bi adamsın sen ya. bir karar verdin.

bihtercim o nasıl ağlayamamak, bir hıçkıramamak, bir dişler dışarda tükürükler dışarda kerim gözümden düştü demeler.. olmadı beğenmedik.
ben bile daha güzel ağlıyorum yalandan.

haftaya ne olucak diye merak etmiyorum bir bölüm boyunca kerimin karakolda itiraf edişini izleriz efenim...
--spoiler--
29.bölüm 1.tüyo..
dizinin seyri önümüzdeki bölümlerde değişecek.fgül'ün ve fgül gibilere umu t olabilecek gelişmeler var .bugün zaten start veriliyo.kerim'in itirafı ve sonrası .ayrıca vural'ın dramı .belki çok üzüleceğiz ama kerim ve fgül aşkının içimize sinmesi için gerekli olan detaylar olacak.bu dramda herkes payına düşeni yaşacak ..
--spoiler--

--spoiler--
29.bölüm 2.tüyo..
savci: ne diyorsun?
fatmagül: evet. şikayetçiyim..
--spoiler--
29.bölüm fragmanı ;

http://www.youtube.com/watch?v=hjyv2e5kvzk
cevabı hâla bulunamayan soru.
FATOŞ ALMIŞ ORAGINI OT BiÇMEYE GiDÜRMÜŞ
YOLDA DÖRT YOUNG ELiKONLI.
--spoiler--
-Kristen'ın diziye girişi boşuna değil, Kerim'e çok yardımcı olacak.Kerim'in itirafı ile başlayan süreçte desteğe çok ihtiyacı olacak.

-Kerim artık Fatmagül'ün üstüne eskisi gibi düşmeyecek. Kaçan kovalanır,bundan sonra daha çok Fatmagül'ün çabalarını göreceğiz.(ilerleyen bölümlerde)

-Diziye yeni bir karakter daha ekleniyor : Fatmagülün avukatı Kadir. Kadir karakterini büyük ihtimalle Civan Canova canlandıracak.

-Kadir ile Meryem arasında duygusal gelişmeler olabilir.
--spoiler--
--spoiler--
29.bölümde savcılıkta fatmagül’de şikayetçi olduktan sonra eve dönüşte çardakta yapılan, dört gözle beklenen o konuşmalara bir yenisi daha ekleniyor.

kerim onlar cezalarını bulacaklar.. .artık inkar yok, kaçış yok.. onlara bu imkanı vermeyeceğiz.. bu sefer üstünü örtemeyecekler, susturamayacaklar bizi.. canımızı yakamayacaklar

fatmagül.. biz.. ikimiz onlara yenilmeyeceğiz.. birlikte başaracağız bunu
--spoiler--

--spoiler--
KERiM: Yanında ben olmadan hiçbir yere gitmeyeceksin. Herkes hak ettiği deliğe girene kadar bu böyle olacak..
FATMAGÜL: Niye her şeyden ben zararlı çıkıyorum .. Benim günahım ne..
KERiM: Senin iyiliğin için söylüyorum, bir tehlikeyle karşılaşmaman için.
FATMAGÜL: Yine ben tehlikedeyim yine ben göz altındayım. Hep ben ben, ben.. .. ihbar ettiğin duyulunca daha da kötü olacak biliyorum.. ne yapacaksın o zaman eve mi kilitleyeceksin beni.
KERiM: Gerekirse onu da yaparım.
FATMAGÜL: Çok iyi oldu itiraf ettiğin çok iyi oldu, daha şimdiden başladı eziyet..
kosova
--spoiler--
ulan kerim. derviş gibi adamsın yemin ediyorum.
--spoiler--
29.bölüm 2.fragmanı yayınlanan dizi.
http://www.facebook.com/v...854713894013&comments
--spoiler--
beren saat'in bariz sekilde aglamayi beceremedigi dizi. ikiniyor, ikiniyor ama o gozlerden tek damla yas dusmuyor arkadas. Hadi becerememiyor aglamayi, peki neden senaristler inatla bu kizi aglatmaya calisiyorlar anlamiyorum. birsey sürün su kizin gözlerine ne bilim vardir herhalde bir yolu. ya da bunu engin akyürek ile yan yana aglatmayin. engin salya sümük aglayip bizi ekran karsisinda en derin üzüntülere gark ederken, beren'i izlerken resmen diziyi unutup, aglayip aglayamayacak mi diye ben kasiliyorum.

engin, engin, engin. allah seni nazarlardan saklasin aslanim. böyle devam, büyüksün, mükemmelsin. allah'in emri peygamerin kavgiyle seni kendime...eee yok dünya ahret kardesimsin dersen ona da evet n'apalim.
http://www.facebook.com/p...1960298186781&theater

--spoiler--
bundan sonra fatmagül suçu ne ? dizimiz izmirde çekilicek ve sezon finali 40 bölüm olacak..
--spoiler--
size fatmagül'ün abisinin mesajı var.

izleyin diziyi tamammı izleyin. seviyosunuz dimi seviyosunuz.
kerim ve fatmagül için şunu demek istiyorum: ''salak yemin ederim gerizekalı bu çocuk!''
reklamdan başka elle tutulur gözle görülür, fragmandan daha bir fazla bir şey sunmayan yeni bölümüyle ekranlardaydı.
ben ellemedim abi..
(bkz: sölim mi) *
dizinin içinde bildiğiniz coca cola reklamı yaptılar.

kitap tanıtımında herkes şarap içerken kitabın yazarı olan hatun "ben coca cola içeceğim" dedi. sonra garson tepsinin içinde coca cola'nın küçük şişlerinin olduğu tepsiyi kameraya soktu ve bir tanesini kadının bardağına doldurdu, doldurma esnasında "cıssss tısssss" sesleri geldi, o da yetmezmiş gibi kadın cola'dan bir yudum aldı ve "ohh bu çok iyi geldi!" dedi.

zaten ardından da 30 saniyelik coca cola reklamı girdi.

vay bee...
vural'ın o karizmatik sesini duyamadan geçti koca bölüm. bi daha komaya girme vuraal!