bugün

facebookunu kapatan insan söylemidir. ilk günlerde pc başına geçtiğinde bir burukluk hissetse de sonradan facebookun nasıl bir zaman kaybı olduğunu anlar.
hemen yeni bir hesap açılır daha sık çalışılır ve 1 aya eski formuna yetişirsin.
birkaç gün sonra "kapattım ama açsam mı ki" huzursuzluğuna dönüşecek eylem.
gerçek anlamda iyi hisettirir. gerçi sonra dayanamaz geri dönersin.
Acaba onlar şuan çok mu eğleniyordur düşüncesi beyne yerleşir. peşi sıra hesap tekrar açılıp aynı eski vahim tabloyla karşılaşılıp rahatlanılır.
hiç facebook hesabına sahip olmamanın verdiği huzurun yanında sıfırdır.
akıllı karar, güzel entry.
not:boşverin facebook'tu twitter'dı sözlüğe takılın.
gerçekten sosyal bir hayata geri dönüş yaptığınızı hissediyorsunuz. ilk başlarda hesabı silmeyi bilmediğimden dondurmuştum. silmeyi öğrendiğim anda saniye düşünmeden sildim. gayet huzurluyum
msn'yi bilgisayarından kaldırdıktan sonra, bilgisayar karşısında gereksiz sohbetlerle geçirdiğin vakti geri kazanmanın verdiği huzur ile benzer olduğunu düşündüğüm hisler.

(bkz: bilgisayarından msn yi kaldıran kişi)
kesinlikle varolan huzuru yaşamaktır.
abi mutluyum, gereksiz bir siteye üye değilim. oh mis.
böyle kola bardağından gelen buz şangırtısını dinlemek gibi, yeni açmış bir gülü koklamak gibi, suya bakmak gibi huzurlu bir eylemin getirisi bir hissi yaşamaktır. ayrıca şu linkteki arkadaşa sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. http://www.uludagsozluk.com/e/4838949/
2 gündür içinde bulunmuş olduğum huzurdur.
durup düşünüldüğünde herkesin sahip olması istenilen durumdur.gereksizliğin gereksizliği haline gelmiştir çünkü.
Aslında zevk-keyif veren şahsın kendine sergilediği irade show dur .
kapattıktan sonra kötülersin, ama kafan hala ordadır yani facebooktasın.
güncel geyikleri takip edememek gibi bir yan etkisi olan huzur.
güncel Önemli Başlıklar