bugün

ben:merhaba
o kız:(cevap yok)
ben:(dur mk foto atıyım en güzel olanları)
o kız:merhaba ya geçen biraz meşguldum cevap yazamadım k.b (yalancı oç nasılda kendinden taviz veriyo karaktersiz)
ben:(cevap yok)
o kız: *
ben:(cevap yok)
o kız:sende meşgul olabiliyosun belli ki *
ben:siktir git başımdan.
-böyle mesaj yazacak biri değilim (kesinlikle yazan biri) ama çok güzelsin ve senden etkilendim sadece tanımak istedim.
(görüldü)
-anlaşılan cevap vermeyeceksin. neyse kendine iyi bak.
(görüldü)

yüksek ihtimalle bu durum yaşanıyordur.
"Ooo saçlar fena"

Ilahi adam ne diyeceğimi bilemedim.
ortak arkadaşlarınız mevcutsa; akıllı, samimi ve seviyeli bir mesaj, karşı tarafın olumlu cevabına yol açacaktır.
"japon musun sen?"
cool-ekle beni hayatını yaşa.
dayı-ekliceksin;nayır,ekliceksin ulen;nayır,ekle ulen;ekliyorum, yalan söylüyorsun k...
bildiğin tip- merhaba o son iletinde çok haklısın (yani sağlam kadınsın) bende vs vs yanlış buluyorum (yedi mi acaba) bu ara ben bora memnun oldum (lan zaten profilde yazıyo ama neyse)
eğer ki sevgilinize geliyorsa, kan davası çıkaracak mesajdır. tuborg goldfest etkinliğinden bir hanım eklemiş, kız kabul eder ve selam anında olay kopmuş...

+ selam.
- sen kimsin ya ?!
+ tuborg goldfest grubundan ekledim... sakıncası yoktur umarım ?
- sen nerden tanıyorsun zürafayı ?!
+ dedim ya gruptan ekledim diye..

olay kopar ve nette garip bir tartışmaya döner... sevindiğim yanı ise,
" biz o sürtüğü buluruz merak etme gülüm. " konseptiyle beraberce festival yapabilmemizdi..

hızıra inanırım o gün bu gündür.
içerisinde merhaba geçen mesajdır. Eğer erkek olan sizseniz mehmet coşkundeniz dahi olsanız abazan damgası yiyeceğiniz inkar edilemez bir gerçektir. Göndermemek daha faydalıdır.**
-selam hufflepuff tanısabilirmiyiz ?
+sanmıyorum abicim.
-çok güzelsin amaa*
+oğlum ben erkeğim lan!!!
-?#!??

(bkz: profil resmine kadın resmi koymak)
(bkz: ünisex isime sahip olmak)
-selam konusalim mi?
+tanimiyorum seni.
-o zaman tanisalim.
+annem tanimadigin kisilerle konusma dedi.
11 yıllık kullanıcıyım Daha tanışamadığım mesajdır.
21 Haziran Ümit Karagül
nesin sen aşk mı? nesin sen gökkuşağı mı? nesin sen cennet mi? nesin sen güneşin yeryüzüne yansıyan sevgi dolu yüzü mü?
not: neyim ben diye kendimi sorguladım.
bir etkinliğimiz olcak bu hafta sonu neden bize katılmıyorsun ha? davetlimsin. vay be rahatlığa bak hıza bak hıza.
"meraba ben arda alkan davet yolarmisiniz tanismak istiyorum
tschussss bayyyyyyyy"
1)selam...
2)çok güzelsin nerden?
3)mrb nerden?

nereden diye de sorarlar. interestink.
"Bir arkadaşımın arkadaşının arkadaşının arkadaşının arkadaşısın sanıırm oraya buraya tıklarken kayboldum zaman tünelinde seni buldum karşımda Selamlar olsun sanırım bugün şanslıyım ? Nasılsın "
"Hayalimizdeki kisiyi ararken omur akip gider.Arayipta bulamadigimiz ikinci yarimiz.Elmanin ikinci yarisi.Etnik, kulturel,ekonomik, fiziksel beklentilerinizi ayni beden ve ruhta denk getiremezsiniz,kaygilizinizdir.Kayginizi unutmak icin zararli yada yararli aliskanliklar edinirsiniz.Dogru yada yanlis arkadaslarla tanisirsiniz.Iyi yada kotu ortamlara girersiniz.Ortalama bırını bulup, durumu kabullenmiste olabilirsiniz.Veya etrafiniza bir koza orup yalnizligi secersiniz.Ben yalnizligi secen onbinlerden biriyim.Selam ederek kapinizi caldim.Kalbinizden sevgi ve sevkat eksik olmasin"

yazım yanlışların birer ok olup kalbine saplanır inşallah.*
selam beni neden ekledin?

-beğenmediysen sil amk uğraştırma
"mrb keyifler ne alemde?"

oof çok cool ya..*
-ne dadlı bir göpeh o bağyan. siz de öylesiniz ama hö hö hö.
slm ben seni gördüm.sadece bu yazılan.cevap alamazsın çünkü alamazsın.
geçen bir bayan yollamış istek dedim hayrola kimdir. kimsin bacım mesajını attım
- ben n...
- tanışıyor muyuz kimsin nesin nerdensin
- ben samsundan ilk defa kullanıyorum facebook u sizi ekledim
- ee bana ne salak bula bula beni mi buldun.
"merhabalar, nasılsınız..??.. kuş cıvıltıları gibi neşeli, mutlu, umutlu ve sağlıklı bir gün diliyorum sizin için.. gönlünüzden geçirdiğiniz olmasını istediğiniz her güzellik gerçekleşsin inşallah, sağlıcakla kalın.."

adam gayet dua etmiş benim için..*
Mesela şöyle bir şey olabilir: "gayem zat-ı alinizi taciz etmek değil, efkar-ı umumiyede muhabbet kurmaktır. cevabı müspetiniz kalb-i hazalimi tamir-i temin edeceğinden, desti muhabbetinize talibim...".
- Bu yaptığınız şey için sizi mahkemeye vereceğim. Ne kadar ahlaksızca ve terbiyesizce, profil fotoğrafınız başkasına ait bu durumdan nasıl bir çıkarınız var?

- Yaaaa ne diyosun sen beee bu benim fotom, manyak mısın???

- Nasıl senin fotoğrafın olabilir, hem suçlusun hem güçlü. Mahkemede görüşeceğiz, ben daha fazla muhattap olamam. Eski sevgilimin fotoğrafını kullanıyorsun. Vefat etmiş bir insanın üzerinden yaptıın şey terbiyesizlik.

- Ya pardon ama bu benim fotom bu benim yani, gerçekten. Sevgilinizle benziyor olabiliriz ama benim.

- Onu kaybettiğim günden sonra böyle bir fotonun karşıma çıkması beni nasıl delirtti biliyor musun? her şey rüya sandım, uyandığımda yanımda olacak zannettim, bir hatam yüzümden kaybettiğin bir daha nefesini duyamayacağım insan var zannettim. Eğer bu bir şakaysa gerçekten çok çirkin.

- Ya çok üzüldüm bak ekliyorum diğer fotolarıma bakabilirsin, gerçekten bu benim. Ayrıca hatan değildir, ölüm hep var. Dur ekliyorum şimdi. Bu arada kız arkadaşın nerede oturuyordu, ben izmir'deyim.