bugün

like alabilmek için bu eylemi yapan maldır. maldır. fazla söze gerek yok. ha bi de aldığı like larla yaşar. like onun için o2 ile eşdeğerdir.
geçenlerde bunlardan gördüm bi tane. mahallemizden bi kızcağız yine mahallemizdeki bir okulun demir parmaklıklarına çıkıp ters durmaya çalışmaktaydı.
sonunu tahmin edersiniz.
(bkz: -ben- adında 10küsur tane albümü olan mal)

onu geçtim madem profil değişiyosun, aynı kıyafetle birgün içinde çekilmiş fotoğraflarla yapma bari bunu.
(bkz: mal)
Zurna chat kanalı popüler olduğu dönemlerde asl please diye soru sorarak kendini gerçekleştirdiğini zanneden, yonjadan sonra kendini facebookta bulan özellikle güneş gözlüğü ve boyunsuz tişörtle foto çektirip kolpacılık yapan, tanımadığı bayanlara tanışabilir miyiz acaba diye kibar feyzoluk yaparak en azından kırık kalpleri çalabileceğini zanneden her bulamadığında daha da saldırganlaşıp gaza gelip kız bulma sevdasıyla periyodik olarak profil fotosu değiştiren adam müsvettesi.
adı üstünde maldır.
ben burdayım demek isteyen kişidir. her zaman göz önünde olduğunu göstermek için bu eylemi yapmaktadır.
kendisini kıskanan arkadaşını sinir ettiği kesindir.
oradaki likelar arttıkça egosu tavan yapan kızdır.hatta bunun öyle boyutları vardır ki arkadaşlarını taciz eder.
''slm nbr cnm fotomu begensene.'', ''yeni fotolar ekledim artık yorum atar likelarsın neyse sen bakadur ben seni tutmayayım'' diyeni. (bkz: yemin ederim kafa göz dalasım geliyor)