bugün

entry'ler (361)

onlayn 407 kişi ne yapıyor

değişik bir ruh haliyle şunu dinliyorum: https://www.youtube.com/watch?v=gLxWsE-OvHc

kadınlar yarım beyinle doğuyor

gün geçtikçe küçüldüğü halde depolama alanı büyüyen disklerden, hafıza kartlarından,
ziplenip boyutu küçültüldüğü halde, ziplenmemiş ve boyutu büyük haliyle aynı dosyaları bire bir içeren klasörlerden,
boyutu küçülüp, inceldikçe daha modern ve teknolojik bir çağı simgeleyen cep telefonlarından da ibretinizi almadıysanız buyrun şu aşağıdaki cümlelerden alın;

selam, naber, nasılsın, kendine iyi bak, allaha emanet ol yerine
slm, nbr, nslsn, kib, aeo olarak da gayet istediğini anlayıp, anlatabileceğin şekilde kullandığın halde, hala ibret almadıysan şimdi buyur şu aşağıdaki cümleden ibret al;

boyu değil işlevi hacı.

bundan da ibretini alamayan varsa ; http://www.youtube.com/watch?v=L6ioG7dbXEs

bad, dum, tıssss!

yılan hikayesi vs arka sokaklar

yılan hikayesi solucan kadar kısa sürmüşken, arka sokaklar hakikaten yılan hikayesine dönmüştür.
yapma tunç etme tunç, garip otur, tunç kalk derken metin mi tekin mi ne olanı evlenmiş geçenlerde denk geldim. bitmezzzzzz.

kadınlarla erkekler ayrı mezarlıklarda gömülsünler

dirisinden de ölüsünden de korkulacak olanların söylemi olsa gerek.

ulan ölmüşsün gitmişsin daha neyin derdindesin? dedirtti.

hiç aldatmamış erkek

alnının çatından öpülesi olan. (#muaah)

aynı pantolonu altı gün boyunca giyen insan

siyah pantolon giyenlerin yaptığı sanılan durum. hayır efendim bir sürü pantolonum var aslında, her gün ya da bazen 2 günde bir farklısını giyiyorum ama sonuç? siyah olduğu için anlaşılmıyor.
jeanler de aynı tarzda hep.. bluzlar, gömleklerle fark yaratılmaya çalışılıyor ama pantolon sanki hiç değişmiyormuş gibi.

bıktık usandık lakin 2 günden fazla üst üste giymedik aynı pantolonu! *

hahaha diye gelen mesaja cevap verme stresi

-ama v'ler eksik..
+vah vah mı? ne alaka?
-vah vah değil, hav hav.

diye kapak yapılabilecek bi mesaj. amma lakin karşınızdakine bağlı, yoksa şöyle olabilir;
+hoşt köpppek! hahahaha *
kapağa giderken, kapak olursunuz valla.

yazarların soyağacında karşılaştığı sürprizler

soy ağacı değil halay ağacı gibi resmen..
bu naif, naziiiik, naçizane kişiliğimin kökeninde halay mendilleri yatıyor olamazzz.. nağyııır diye bağıra bağıra nüfus memurluklarına koşmak istedim.. *

çuvaldız

sevilmeyen baldız lakabı. *

bunu bilen liseli değildir

grafi komedi 2000.
berk tokay animasyonları
pokeimam-sayko kemal
ekolay internet paketi cdsi
ve internet cdsi ile bağlanmayı bi kere bile başaramamış bir bendeniz. 14-15 yaşlarım..

hüzünlendiren başlıklar

ofisteki en çılgın hareketiniz

(bkz: ofisteki en çılgın hareketiniz)

kardeşinizin sevdiğiniz özellikleri

canım sıkkın olduğunda aklına gelen her türlü komikliği yapması, herhangi bi anda bir anda ayağa kalkıp küçük emrahın nazar dizisindeki oynayışını * yaptığım anda kalkıp karşımda aynısını yapması, ablası olmama rağmen bana her zaman "çok iyi bi abisin" demesi, gecenin köründe bile cips almaya gitmesi, paramın üstüne yatmak için şirinlikler yapması, kovduğumda asla gitmemesi, gece odama gelip yorganı boğazıma kadar çekip etkisiz hale getirdikten sonra dakikalarca lotr, harry potter gibi filmleri çakma senaryoyla yeniden anlatması..

seviyorum merkez karşimi.

185 altı erkek iticiliği

bu tarz söylemlere sahip kızlarımızın büyük bir çoğunluğunun 1.55 olduğu gerçeği.. acı gerçeği..

nereden mi biliyorum, kişi kendinden bilir işi.

erdoğan ın trump a tarihi resti

"hayır! bugün ayın 7si değil! 6sı!" * demiştir heralde.. en iyi tarihi resti böyle yapabilir.

(bkz: ancak ve ancak)

nickinizi seçmedeki amacınız neydi

ergen dönemlerim..
şöyle düşünün, "queen of the damned" filmini izleyip *, vampir lestat'a aşık olmuşum..
gitmiş search'ün dibine vurmuş, filmde söylediği parçayı bulmuşum. şarkının için "forsaken"i elemiş ve nick yapmışım..

aşırı zaman kaybı olmuş zamanında.. şimdi farkettim.

barış arduç

neresinin yakışıklı olduğunu asla ama asla anlamadığım adam. bir de bi dudak hareketi var, sanırsın ceymıs mont, öyle abartılıyor yani. hadi benim tarzım değil ama memlekette adam mı bitti de bunu abarttınız bu kadar? yapmayın kızlar..

günün şarkısı

dusk till dawn..

(iiiii i iiiiii i ii ii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iii iii ii i dediği kısımda sanırsın ben bulutlardayım.. nedendir bilinmez, girişi vesaire çok daha farklı olabilirmiş ama, keşke farklı olsaymış..)

gereksiz bir bilgi ver

misina ipiyle yapılan kolyelerin misinası bir süre sonra kırılıp bükülüyor ya, hah işte.. bu sabah onu ütüleyerek düzelttim. ütüleyin kızlar, ütüleyince düzeliyor..

hayatta kendi kendime edindiğim en en en en en en en en en gereksiz tecrübe ve en gereksiz bilgi.

edit: ütülemeden önce misina ipin üzerine ince bir bez sererseniz zarar da vermemiş olursunuz.

dipnot: eksik bir bilgi verdiğimi farkettiren david chestoff 'a teşekkürler *

atatürk ün partisi artık akp dir

Atatürkçü olmayı sizden öğrenecek değiliz.
Atatürk'ü sevmek Atatürkçülükseeee, ben hepinizden daha çok Atatürkçüyüm.

bunları duymadan inanmam..

insana ilaç gibi gelen şeyler

görsel

+9 intihar itemı

ilaç gibi. evet. ilaç gibi geldiği için kaçımız intihar etmedik ki bununla * * *