ulan bana de böyle amele bir başlık açtırdınız ya, helal olsun size hakkaten.

ne özenti, ne gereksiz, ne şahsiyetsiz insanlarsınız siz ya. bir giriyorum facebook'a anasayfam şöyle şeylerle dolu:

-mahmut jones is so sadd :((..
-marlyn kerimcan manson is hayat çok acımazsızzzz
-sweeney todd** istanbulda, tatili çok güzel geçioooooooooooooooooooo

muhittin hasan sinatra, dominic adıgüzel'in fotoğrafına yorum yaptı.

marshall doğukan mathers artık ayşecan winehouse'la evli olarak kayıtlı.

ben her facebook'u açtığımda gene ne olmuş lan burada diye sizin profillerinizi incelemek zorunda mıyım? adınızla ilgili sapıkça fantezilerinizi okuyup kim olduğunuzu çıkarmaya çalışmak zorunda mıyım? adam gibi adınızı soyadınızı yazsanıza. bu kadar özenti, kişiliksiz, benliğinden utanan insanlar mısınız siz?

kullanım şartları diye bir şey var değil mi facebookta. açın okuyun bakalım ne yazıyor orada?

"Siteyi kullanmakla, (a) Sitedeki herhangi bir kayıt formunda senden istenmiş olabilecek bilgileri ("Kayıt Bilgileri") doğru, güncel ve tam olarak vermeyi; (b) şifrenin ve kimliğinin güvenliğini sağlamayı; (c) Kayıt Bilgilerini ve Şirkete verdiğin diğer bilgileri zamanında güncelleyerek, doğru, güncel ve eksiksiz olmalarını sağlamayı ve (d) hesabının her türlü kullanımı ve kullanımı sırasında olan her türlü olay ile ilgili tüm sorumluluğun kendine ait olduğunu kabul etmiş sayılırsın."

anladın mı güzel kardeşim?

düzelt şimdi o ismini. nick mi lan bu, her allahın günü başka şekilde çıkıyorsunuz karşıma. benim hayatımın 10 dakkası kimin kim olduğunu ayıklamakla mı geçecek?

arkadaş çevremden şüpheye mi düşmeliyim, gençlik mi böyle sapkın takıntılar içerisinde bilemiyorum.
(bkz: facebook u yonja niyetiyle kullanan moronlar)
facebook'u kapatmaya kıyamayan süper moronlar. kimisi dikkat çekmek, kimisi de sözde kendini afişe etmemek için yapar. sevgilileri de, sözde rahatsızlığa göz yumar.

- godoşcan, aşkitooom rahatsız oldum yaaa. değiştirdim adımıııı.
- aferin kaşarsu. senden de bunu beklerdim.
şöhret delisi, onla bunla evlenen, sürekli soyadını değiştiren ünlülerden tek farkları ünsüz ve moron olmalarıdır.
birde apaçi alfabesiyle yazıyolar ki iyice tanımayalım daha bi havalı olsun. Genelde de 2 sayfa kardeşleri olur.
özentilikten başka bir şey yapmamaktadırlar.lan profiline bakasım geliyor bulamıyorum.ayıkla pirincin taşını..
bende bu gruptaydım bir ara. yok canım, sadece bir ara adımı Usagi Tsukino* olarak değiştirmiştim o kadar.
(bkz: gerizekalılar)
napsamda dikkat çeksem diyip facebooku manyak eden insandır kendisi.
(bkz: facebook trollü)
(bkz: dadlu meleq)
(bkz: masal kızı)
(bkz: sevqi meleqi)
bunlar ne ya ?!
iki günlük çıktığı sevgilisi için babasının soyadından bir anda vazgeçecek kadar beyinsiz olanlardan tutup ünlülerin soyisimlerini kendisine geçirecek kadar beyni ergen olan(!) kişiliklere kadar varanlardır bunlar.