bugün

aşırı asosyal tiplerdir. ayrıca bunlar bir hayal ürünü değil, tamamen gerçek. "dushtayım, odamda ders çalışıyoream, sabun arıyorum, kafama kush sıcdı, choq sıkkınım" gibi gerzekçe iletiler yazarlar. bir zamanlar msnine her yaptığını yazardın, şimdi de facebooka yazıyorsun. çok merak ediyoruz bir gün eline megafon alıp 24 saat tüm şehire ne yaptığını da dinletir misin?
özellikle sevgilisiyle arasındaki her durumu yazan tipler insana sinir krizi geçirtir. bir küserler bir barışırlar, işin suyunu çıkarırlar, boşuna yer kaplarlar ana sayfada. örnek gerekirse;

16.00: ayy canıım sevgiliim seni sevioruum
19.20: bi daha mı aslaa.. bitti bitti bittiii

__ertesi günün sabahı
10.30: sensiz yapamıyoruum iyki barıştııık
12.10: ayy çiçek alırmış banaa

o çiçekleri ye sen bi. yeter yahu. biraz da içinde kalsın bazı şeyler, paylaşma her olayını da. insan okumak istemese bile sonucta bi bakıyor, aklı karışıyor sonra.
teknoloji konusunda çağının gerisinde kalmıştır.

bu iş için artık twitter ve friendfeed kullanılıyor halbuki.
dikkat çekmeye çalışan tiptir. ~ ~
Her kime iyilik edersen, sakın ondan kendini diye boşuna dememişler...
(bkz: cillop gibi ileti)
17.42: karnım ağrıyooo, cırcır oldum sanırım. :(
17.43: ay dayanamıycam, osurucam. :P
17.44: evet, osuruyorum. ooohh
17.44: sıçtım.
(bkz: erdil yaşaroğlu)
etiket olmayı seven tiplerin yaptığı gereksiz işler..

ben mi? ne münasebet canım..
gereksiz tiplerdir. bir tek tuvalete gittiklerinde kabızmı isal mi olduklarını yazmazlar. toplumdan ve sanal alemden derhal silinesi insanlardır.
bu tiplerden daha vahimleri için;
(bkz: twitter)
(bkz: ece erken twitter ını kapatsın)
- off şu an ne sikişiyorum varya.
- eveeet 69 yapıyoruz.
- erken boşaldım.
- kız gitti la.
- bunu 10 kişiye yollamazsan evin ocağın yanar.*
birinin kendisine twitter açtırması gereken insan modelidir. tam ona göre bak, tuvalate gittiğini bile yazabilir, yadırgamaz kimse. öyle bir ortam var orda, birbirlerini followlayıp dururlar artık. msn gibi yazışmalar başlar sonra, sonra kanka olursun hiç tanımadıklarınla. her siteyi olabildiğince amacından saptırmak ya amacımız, facebookta kız tavlamaya çalışıp twitter da benim follower ım daha çok senin follower ın daha az muhabbetleri yaparsın. afferim devam edin. her şeyin suyunu çıkarın böyle.
bide aslında normal hayatta hiçbir sosyal çevresi olmayan, biriyle karşılıklı konuşurken iki cümle kurmakta zorlanan, halk dilinde amele olarak tabir ettiğimiz insanların twitterda binlerce insan tarafından takip edilmesine hayranım. en çok da bunu seviyorum işte. daha neler göreceğiz bakalım.
şu sıralarda cepten facebook'a girmek bedavaykene (galiba tüm oparötörlerde) sayısı artmış topluluktur.
twitter diye abuk subuk bişeyden haberi olmayan tiptir.
(bkz: sıçıyor)
(bkz: nefes aldım nefes verdim)
(bkz: içine navigasyon cihazı kaçmış insan)
biz sorduk da kendilerine: facebooku twitter gibi kullanıyorum diyorlar.
ben 'et' lere hastayım.
@tuvalet @g.t @zort ...

altına yorum atanlara daha da hastayım.
seni sıçarken hayal ediyorum XD... !
"şu anda uludağ sözlükte entry giriyor". *
(bkz: amele)
fazla twitterda takılmış arkadaştır.ayrıca çaylak olduğum için şu an bu entry i 40 karaktere ulaşmak için uzatmak zorunda kaldığım başlıktır.
orada bir tuş var, evet arkadaşlarımdan çıkar. *
Normaldir çünkü sosyal paylaşımın amacı budur.
bu iş için twitter'ın yaratıldığının farkında olmayandır. doya doya değiştirin efendim, takip edeniniz olmaz ama.