bugün

Şuan ki durumumuza bakarsak facebook o kadar bağımlı olduğumuz bir ağ haline gelmiş ki en fazla 1 hafta vereceğim süredir. 5 aydır kullanmıyorum. herneyse herşeyi köşeye bırak düzgünce kullanan kişiler adına çok iyi iletişim ağı üstünede yok zaten. ama insanlarımız olayı aştı. dediğim gibi en fazla 1 hafta
24 yıl. görülmüştür.
4 ayı geride bıraktım efendim. 2 aydan sonra aramıyorsunuz.
dondurulan hesap fakeyse, sorun yoktur.
4 ay olmaya yakındır. arıyor muyum? hayır.
1.5 yıl+
Gerek yok. Facebook kadar yalan dolan iş dönen, yapmacık tavırların bol, milleti rezil etmek için kullanılan başka bir yer bilmiyorum. O yüzden sadece geri açmayacağımı biliyorum.
2.5 yıl ile rekorun sahibi olduğumu düşünmekteyim.
gerçi sonunda facebook bana kavuştu..olsun.

edit: rekor başkasının:(
kişiye göre değişen süredir. 3 yıldan fazla oldu bir gün aramadım.
Facebook'u hayatın anlamı haline getiren bir yazar beyanıdır.
3,5 yılı geçti ve hayatımda yaptığım en mantıklı işlerden biridir. Benim rekoru geçen var mı? Hiç hesap almamış olanlar hariç tabisi.
bir ayı geride bıraktım hiç te öyle bir istek gelmiyor hatta boşa geçirilen vakitlere acıma durumundayım evet.
9 yıl oldu efendim. evet.
ergense bir ile iki gün arasında değişen süredir. normal tip insanlarda ömürlük olabilir.
twitter hesabım askıya alındıktan sonra facebook ta takılır oldum hesabımı dondurmaya kıyamıyorum.
en iyi arkadaşımın 3 yıldır benimse 2 aydır yaptığım süre, ilk günler zorlar, insan sıkılır twitterda falan ama sonrası iyi tabi...
sözlükten çıkılmadığı sürece akla bile gelmeyecek durumdur. başlığı görmesem unutmuştum resmen face i.
2009da dondurdum. Gecen yaz bi bakayım da fotografları kaldırayım dedim. Girdim baktım çıktım. Açıkçası hiç ay açık kalsın diye düşünmedim. Twitter ve instagram varken facebook'a gerek duymam.
kafa izni gibidir.