bugün

http://www.facebook.com/#...09951639050077&ref=mf

recep tayyip erdoğan'ın yerden türk bayrağını aldığı videodur. gözlerim yaşlı izledim gerçekten de. videonun adı da çok yaratıcı;

bunu paylaşki çekemeyenler anten taksın;)

bunu paylaşan liseli arkadaşımıza teşekkür ediyoruz. lanet olsun akp'ye karşı çıkanlara!

alınan eksilerden sonra yapılmak zorunda kalınan edit: bu yazı ağır ironi içerir ve kalıcı şuur kaybına sebep olabilir.
her ne kadar sevmesemde icraatlarını beğenmesemde kendisini taktir ettiğim sayılı durumlardan biridir.

genede ağlamak istiyorsanız sizi şehit cenazelerine,atatürk belgesellerine davet ediyoruz.
hitlerde alman bayrağına tapardı. napalım kalkıp elinimi öpelim.
(bkz: subhanallah kardeş ibretlik bir paylaşım)
askerin kafasına çuval geçirdiğin de neredeydi acaba bu bayrak, vatan sevigisi diye sorarlar adama kazım.
üstüne bassa söverdiniz, yerden kaldırmış sövüyorsunuz! bu yüzden samimi değilsiniz millet vekilini düdükleyen başkanları alkışla gönderdiğinizde yaptığınız gibi ezbere hareket ediyorsunuz, yapılana değil yapana bakıyor size biçilen rolü oynuyorsunuz!

editize; rica ediyorum bu eksileyenler özel mesaj atsın, tartışmayacağım bile sadece hatayı söyleyin yeter. yada belki bir sebeb yoktur içgüdüsel olarak size biçilen kişiliğin gereğidir bu entry i dışlamak kabullenememek!

editize the second; 20 tane eksi not a karşı tebrikler dışında hiç bir sebeb belirten mesaj ulaşmamıştır tarafıma. bu kadar düz mantıksın ezbercisin dostum.

(bkz: düşünmediğin için teşekkürler türkiye)

içten olduğunu düşündüğüm bir mesaj aldım.
(bkz: düşünen biri varmış türkiye)
aklı olana düşünme yetisini terör örgütlerine devretmemiş kafasını kiralamamış insanlar için, müthiş bir harekettir. tayyip erdogan dan sonra bu hareketi gören yunan başbakanıda almıştır bayragı, malum medyanın önüdür burası, tayyip erdogan dan önce muhtemleen degilşecek olan durumdur. malum teamül sıgır sürüsü gibi gelip herkesin kendi bayragını çignedigi bir yerdir orası.
ülkenin geriliğini gösteren videodur. başka (gelişmiş)ülkelerin bayrakları da var orada hiçbir(ya da çoğu) lider vay efendim benim bayrağım niye yerde demiyor, çünkü böyle bir ilişki kurmuyor daha önemli olan şeyler var: bizzat insanın kendisi gibi. alt tarafı bayrak lan bu basit bir simgedir aslında. ama siz aşırı anlamlar yüklerseniz içeriği gizleme gibi son derece önemli bir işlev getirirsiniz o ayrı tabi. dini, dili, ırkı, bayrağı simgelerinin ötesine bakalım yiyosa: içeriğe yani.
ülkesini seven bir başbakanın videosudur.
(bkz: ulubatlı rte)

not: güldürmeyin amına koyim.
(bkz: ak liseliler)
izleyince hüngür hüngür ağlatan videodur. bu videoyu paylaşan liseye giden akp'li kardeşlerimize teşekkür ediyoruz
alsa bi dert almasa bi dert dedirten videodur.
görmezden gelse daha fena.

bu ülkede bu ikiyüzlü şeytanlar olduğu sürece başbakan olmak çok zor.
bu adam filistin halkının çocukları ölüyor diye, götü yanmışlar gibi oradan oraya koştu ama, kendi memleketinin çocuğu ceylan önkol un üstüne havan topu düştüğünde sesini çıkartmamıştır...

(bkz: show yapma show yapma farketmez anladık seni)
kendisini pek sevmediğim halde burada takdir ettim.diğerlerinden farkımız belli oluyor.
(bkz: ota boka muhalif olmaktan sıkılmak)
(bkz: yeri geldiğinde muhalefet)
efsanedir. ulu önder recep tayyip erdoğan'ın değerini anlamayanlara kapaktır adeta.