bugün

fetöcü sanıp tedirgin olmadıysa ben de bişi bilmiyorum.
emirle olup olmadığı bilinmeyen davranış.
O pilotun yerinde olsam havs havs füzesi taşımıyorsam bile kamikazelik yapıp teyibi eşek cennetine yollardım. Kendimi feda etsem bile bir milleti kurtarmış olurdum.
emrinde olduğu başkomutanı selamlamıştır.
ülkesinin halkı tarafından seçilmiş cumhurbaşkanını selamlıyordur.
uçabilen bir çomaristan pilotudur.
pilot sucukçu muhasebecisi'nin (bkz: 1400 yıl önceki hükümleri bugün uygulayamazsınız) sözüne sevinmiş olabilir.
Uçağın üzerindeki bombaları göstermesiyle selamdan çok başka bir şey gibi duran hareket.
Sen kalk gel Tayyibin uçağının dibine kadar gir selam ver. * korkudan polis ve subayların şarjörlerini toplattıran birinden bahsediyoruz burada. Devletin uçağının ve pilotunun ucuz bir şova alet edilmesinden başka bir şey değil.
Daha çok "Cumhurbaşkanının f16 pilotunu selamlaması" gibi duran bir olay. Çünkü dikkatli bakarsanız, camdan el sallıyor uçağa. O yüzden Erdoğan pilota Selam vermiş bence. Güzel bir hareket. Zaten görevi gereği, tüm ordu ve güvenlik güçleri ile dostane ilişkileri olmasını kendisi de ister bence. Çünkü bir savaş veya bir tehlike anında onu da bizi de koruyacak olan, can güvenliğimizi sağlayacak olan, ordu ve kolluk güçleridir. Selam vermesi, dostane yaklaşması normaldir.
Çok güzel bir anı olmuş her iki taraf için de.
uçağın silahlı olması enterasandır.

ayrıca mersin- antalya arasında "yanlışlıkla" kıbrıs rum kesiminden kalkan uçaklar vurmasın diye eskortluk görevi olduğundandır, tahminen.

çünkü, cb´nin uçağını güney kıyı şeridi boyunca koruma görevi verilmiştir. bişey olmasın, diye.

f16 pilotu da görevini yapar.
Propaganda amacı taşıyan bir karedir. Emir büyük yerden gelmiştir. Belli ki uçuşlarında savaş uçakları eşlik ediyor beyefendinin.
1. si cumhurbaşkanı dediğin kişi parti tutmaz, partisi olmaz normalde yani. bu ayrı bir saçmalık zaten 2. si mersin de havalimanı yok koduğum.