bugün

Nereye gidiyor insanlık ?

görsel
görsel

Olay Şanlıurfa'nın Haliliye ilçesinde yaşandı. iddiaya göre ilyas A., 3 çocuk annesi yabancı uyruklu eşi Mirvet Nimej'i (28) bir eve kilitleyip günlerce işkence yaptı.

Olayı fark edenler polise haber verdi. Eve giden polis ekipleri, kadını kurtarıp ambulansla hastaneye gönderdi. Balıklıgöl Devlet Hastanesi’nde yoğun bakıma alınan kadının tırnaklarının koparıldığı, vücudunun her yerinde işkence izleri olduğu, yaralarının kurtlandığı belirlendi.

https://www.sozcu.com.tr/...ce-iskence-yapti-6070018/
şerefini siktiğim hayvanı...
Yok artık amk. Kadın ne yapmış olabilir ki bu işkence için? içim sızladı valla.
Aynı işkenceye tabi tutulmalıdır. Bu nasıl bir psikopatlık. Ölüm cezası gelsin. Kadınlar hakkında kötü şeyler yazan mallarda görsün. insanlar değersiz değildir kadınlar çocuklar hiç değildir. Toplumumuz kadını aşağıladıkça, giydiğine, yaptığını ettiğini göze soktukça bu olaylar devam edecek. Kadınlara karşı yapılan suçlarda sizlerinde katkısı olacak.
Dilerim yaşattığını bizzat yaşatırlar. Rezil insanımsı yaratık ..
O masum kadın inş. Çabuk iyileşir çocukları ile birlikte bir yaşam sürer, o meymenetsiz pislik olmadan.

Bu şekilde işkenceyi zulümü yapmayı kendilerinde hak görüp, insanlara hayvanlara ve çocuklara uygulayan pislikler ölene kadar o çok güvendiğiniz!!! Den kaskatı kalasınız, acısı yaksın sizi de görün neymiş öyle yaşamak.
Bu herifi bi de içerde besleyecekler şimdi. Semirsin de çıkınca aynısını başkasına da yapsın diye. Yaptıkları yanına kâr kalacak. Hukuk var ama adalet yok. Adına da demokrasi diyorlar bunun. Çağdaş ileri demokrasi..
uygun bir koğuşa kilitlenirse gereken yapılacaktır büyük ihtimalle.
işte geldiğimiz nokta bu bizim. Yozlaşmış, tahammülsüz ve psikopat bir toplum.
Kadın ne yapmış olursa olsun asla bunu haketmez.
Bunlar bir de dinden kitaptan müslümanlıktan dem vururlar. Günah diye azına burnuna kadar kapatırlar karılarını kızlarını. Ama iş şiddete öldürmeye gelince asıl yüzleri ortaya çıkar.
iyi hal, haksız tahrik, denetimli serbestlik.
3-5 yıl sonra aramızda gezecektir.
Kanunlar yeniden düzenlenmediği, yaptırımlar uygulanmadığı, adam kesen itoğlu it ( afedersin) salt kravat taktı diye iyi hal indirimi aldığı sürece bu barbarlık, bu korkunç hikayeler çoğalarak yayılmaya devam edecektir.

Mesela bu korkunçlu sayko ayı kişisi, ağırlaştırılmış müebbet almalıdır.
ibret-i alem için bu mutlaka yapılmalıdır.

Eşek yükü suç işleyen herifi, karakoldaki sorgudan sonra serbest bırakmak nedir, nasıl bir mantıktır?!
Karısını, sevgilisini ölümle tehdit eden, darp eden zerzevatı nasıl dışarı salarsın, neye güvenerek, neyin teminatını alarak?

Ülkem yangın yeri...
imdaaaattt! Sesimizi duyan var mı??!
oç barbar bir köpek tarafından yapılmıştır.
Tek kişilik hücrede bir 10 yıl ceza yatmalıdır. işte o zaman adalet var diyebiliriz bunun harici verilen cezalar fuzulidir.
Bu insan musvettesine bir güzellik düşünmek lazim.
Benim reyim aç köpeklerle sınanmasından yanadır.
bir insan kendisine üç evlat vermiş bir kadına, bir eşe bunu nasıl yapabilir, gerçekten aklımın havsalası almıyor.

yakın bu yavşağı!
O işkenceciyi içeride gebertirler umarım...

Ruh hastası orospu çocuğu!
fotoğraflara bakamadım bile. ellerin kırılsın. inşallah bir gömlek giyip bir kravat takıp, çok pişmanım diyip serbest kalmaz.

hapse girse yine yaşayacak, yiyecek içecek. üzülüyorum.
bana evliliğin nasıl bıçak sırtı bir mevzu olduğunu hatırlatan döl israfı pezevenk. ağır hakaretlerim için hepinizden özür dilerim lakin yeterince gergin bir ruh hali içerisindeyken internette bu götü gevşek piçin yaptığı eziyeti görünce filmim koptu. bir başkasının yerine burun direğinin sızlaması nedir bilir misiniz bilmem ama ben bugün yaşadım bunu. o kadının annesi de hissetmiştir o sızıyı eminim. hem de bin kat beter bir şiddette. doğuruyorsun, binbir emekle büyütüyorsun, evlendiriyorsun, yuvasını kurdu diye seviniyorsun. gelinliğini giydirip el emeğin göz nurun çeyiziyle birlikte elin oğluna layık bulup da evlendirdiğin çocuğun, o kocası dediğin, oğlun yerine koyduğun kuyruklu götveren tarafından üç gün boyunca eve kapatılıp eziyete maruz bırakılıyor. benim hukuka, adalete doğru işlediği takdirde saygım sonsuz. lakin bu ülkede bu yaldızlı erkek orospusunu bir ütülü gömlek, bir güzel kravata salacaklar. eğer bu nursuz piçi salarlarsa, toplum olarak biz verelim cezasını. artık adaleti sağlamak topluma düşecekse düşsün. artık yeter. artık bu ne idüğü belirsiz gavatlara gösterilen müsamaha yeter! olur da türk adaletinin pollyannacılığı tutup bunu arka kapıdan salarlarsa, ibret-i alem için önce beş zenci gay ile bir odaya kapatıp bir hafta pasif hizmet gördürmek, arkasından da çırılçıplak soyup kızılcık sopasıyla döve döve koşabildiği yere kadar koşturmak, nefesinin tükendiği yerde de döve döve öldürmek lazım. türk hukuk sistemi adaleti sağlayamazsa, adalet anlayışımıza ses etmesin.

ulan bir de haberde yazarken sansürlemişler adını. ilyas a. imiş. medya ve iletişim okuyorum, isimlerin gizlenmesi gerektiğini de biliyorum lakin bu durum böyle yaldızlı götverenler için geçerli olmamalı. ifşa edilmeli, edilmeli ki yarın öbür gün o hapishaneden çıktığında, başka insanların da canını yakamasın.
bu iblisler nerede yetişiyor ben bilmiyorum. insan karısına bunları nasıl yapar ya? bunları ancak kısas paklar.
En ufak olayda kadınları şeytan, sadakatsız, kötü, iş ve sosyal hayata uyumsuz bilmem ne olarak etiketleyen toplum, ne zaman kadın fiziksel şiddete uğrasa ya da öldürülse ortalığı birbirine katıyor. Oradan buradan alıntıladığı yazılara gereken değer verilmediği için, beğendiği kadın onu istemediği için ya da boy kompleksi yüzünden kadın düşmanı olan tiplerin içinde, böyle erkeklerin olduğu bir toplumda "feminist dünyada erkek olmak" isimli kitabı yazan birinin sahibi olduğu sözlük ortamında elbette konu hakkında uzun uzun analiz kasmayacağım.

Bir şekilde, sabahtan akşama kadar dışarıdan nasıl göründüğünü bile anlamaktan aciz halde kadin düşmanlığı yapıp, sonuçlarını görünce aaa ama bu vahşet demek sahiden çok ama çok garip bir durum.
Ne oluyor bu insanlara?
Ne yiyip ne içiyorlar da bu hale geliyorlar anlayamıyorum.

Bu tür olayların çoğalması iyice korkutuyor beni. Allahım sen koru.
cezaevinde aynısını ona yaparlar.
Kotu soz sahibine aittir.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel

Şanlıurfa'da kocası tarafından günlerce işkence yapılarak tırnakları kerpetenle koparılan kadının failini yakalayan polis, 20 kişilik bir ekip kurarak olayın detaylarını ortaya çıkardı. Olayın gerçekleştiği binada inceleme yapan polisler, cani kocanın eşine işkence yapmak için kurduğu bir oda ile kanlar içerisindeki yastık, halı, sopa ile kadının bağlandığı zincir ve tırnaklarını sökmek için kullandıkları kerpeteni buldu.

https://www.yenisafak.com...irnaklarini-cekti-3569992

▪︎▪︎▪︎▪︎▪︎▪︎▪︎▪︎▪︎▪︎

Şanlıurfa Akşemsettin Mahallesi'nde dini nikahlı karısını 5 gün boyunca eve kilitleyip işkence eden ve emniyetteki ifadesinde suçlamaları reddeden ilyas Arık, sevk edildiği adliyede eşinin kendisini terk edeceğini söyleyince kıskançlık krizine girdiğini söyleyerek işkence yaptığını itiraf etti. 

Suriye'den 9 yıl önce ailesiyle Türkiye’ye gelip Şanlıurfa’ya yerleşen Mirvet N.'nin, ilyas Arık ile 2.5 yıl önce dini nikahla evlendiği belirlendi. Genç kadının evliliği süresince defalarca eşinin şiddetine maruz kaldığı ve bu süreçte de kentte bulunan kadın konukevine sığındığı ortaya çıktı. Mirvet N.'nin birkaç kez kendi isteğiyle kadın konukevinden ayrılıp yanına gittiği ilyas Arık'ın her defasında kadın şiddet uyguladığı kaydedildi.

Aile ve Sosyal Politikalar il Müdürlüğü'nden alınan bilgiye göre; Mirvet N.’nin en son yaklaşık 2 ay önce, doğum yapacağı ve bu nedenle eşinin yanında olmak istediğini belirterek konukevinden ayrılma talebinde bulunduğu belirtildi. 

Arık, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine konulurken, Gördüğü işkence sonucu vücudunun büyük bölümünde yara ve ezikler oluşan Mirvet N.'nin hastanedeki tedavisinin sürdüğü bildirildi. Mirvet N.'ye tedavisinin ardından psikolojik destek verileceği ifade edildi. Şanlıurfa Aile ve Sosyal Politikalar il Müdürlüğü ekipleri Mirvet N.'yi hastanede ziyaret edip, sağlık durumu hakkında doktorlardan bilgi aldı.

https://tr.sputniknews.co...nin-ifadesi-ortaya-cikti/
Hapsemi atmışlar bir yanlışlık olmuştur mutlaka...