bugün

(bkz: kısaca ibne)
(bkz: fatih ürek)
(bkz: cemil ipekçi)
(bkz: seda sayan)
ve evet, maşallahları var.
görsel
eşcinselliği normal göstermeye çalışma çabaları bunlar. lakin nafile uğraşıyorsunuz!

bu müslüman millet eşcinselliğe asla normal birşeymiş gibi bakmayacak.
Gayet insani bir durumdur. Tıpkı heteroseksüellerin dürüstü, karakterlisi olduğu gibi eşcinsellerin de dürüstü ve karakterlisi olabilir. insanlar ikiye ayrılır: erkek ve kadın değil. iyi ve kötü insan. sadece bu!
nesillerimize kötü örnek olacak tiptir.onu bir model olarak alma riski bulunduğundan himayemiz altında olanları bu tarz heriflerden olabildiğince uzaklaştırmak zorundayız.biz gayrimüslim değil osmanlı torunlarıyız ona göre rehber olmalıyız çevremize.
Neden ama olduğunu anlayamadığım cümledir. Benim bildiğim ama bir olumsuz bir de olumlu cümleyi birbirine bağlar. Iyi insan olmak bariz olumlu ise mecbur eşcinsel olmak durumu kötü olarak yorumlanıyor.

Bu kadar iğrenç bir şekilde ötekileştirmek ne kadar doğru ki acaba ?

Not: tandığım hiç bir eşcinsel yok, bunları yazmak için tanımaya da gerek yok, en temelinden "insanlar". Hani senin benim gibi.
sürmelidir.
insanin iyisi ve kotusu vardir, o "insan" grubuna pek tabii escinseller de dahildir. basliktaki "ama" fazladir.
(bkz: freddie mercury)

biseksuel ancak eşcinsel sınıfına sokabiliriz sanırım.
heteroseksüel ama yavşak ve şerefsiz insan olmasından iyidir.
taniyorum böyle insanlari.
karsisindakini hic üzmezler.
eşcinsel olmanın karakterli olmaya engel olduğunu sanan kişi zımbırtısı.
azdır. herkes ben değil.
kabadayı filminden dördünüz bir sürmeli etmezsiniz repliğini akıllara getirmektedir.
Genelde karşılaştıklarımın karakterli olduğunu söyleyebilirim. Fobim de yoktur ancak karakterleri için kestaneyi cizdirecek de degilim yanlış anlaşılmasın.
Kendi içinde buga giren insandır. Bir insan hem eşcinsel olup, hem de karakterli olamaz. Kızda da böyledir erkekte de. Dolayısıyla yoktur öyle bir insan.
gelişmiş ülkelerin teknolojik ve akademik gelişmişlikleri ile övündüğü bir çağda; ülke insanı olarak hala "cinsel eğilimin, karakter ile orantılı olup olmadığı" nın tartışıldığı bir dünyada yer alıyoruz maalesef.

hayat hiç adil değil dostlar. kendinizi saklayın, sevdiklerinizi saklayın, çok çirkin bir yerdeyiz.