akıl sır erdirilemeyen insan çeşididir. işin ilginç tarafı sayılarıda az değil. konu desen saçma, oyunculuk vasat, kurgu zaten yok. iki albenili cümleye tav olan insanlar için birebir. hani bazılarıda işi abartıyor ay ben ilk defa bir türk dizisi izliyorum, yıllar sonra televizyonu açtım, türkiye'nin lostu tarzı sikinsonik tespitlerde bulunuyorlar. ayaklarınız biraz yere bassın. bu ülke arka sokaklar, adanalı, pusat, tek türkiye tarzı başarılı yayınlara imza atmıştır. hepsini geçtim kenan imirzalıoğlu gibi oyunculuk yeteneği sıfır olan, tuncer kurtiz gibi dönemi geçmiş oyuncuları izliyorsunuz. beğeni seviyenizi bu kadar düşürmeyin beyler.
(bkz: giderek komik oluyorsun)
(bkz: sana ne be kardesim)
(bkz: okan bayulgen olmaya çalışmak)
arka sokaklar adlı dizideki oyunculuğu ezel dizisindekiyle kıyaslayınca insan bir kere daha hayrete düşüyor doğrusu..
arka sokaklar, adanalı gibi dizileri başarılı bulan bünyenin eleştirisine maruz kaldığı için sevinen bünyedir.
arkadaş o dizilerle dalga geçiyor olsa gerek.haksızda sayılmaz hani.cansu dere zaten insanı yeterince verem ediyor.iki saat konuşsun diye bekliyoruz.bize de günah ama.
türk televizyonlarında yayınlanan diğer dizileri de takip etme olasılığı çok yüksektir.

izleyenlerin mi, bu dizileri çekenlerin mi, hadi söyleyin hangisini dövelim önce.
sadece lost, prison break gibi yabancı dizilere bağımlı olmayan kendi ülkesindeki güzel yapımlarada önem veren bünyedir.
(bkz: dikkat çekmek için açılan başlıklar)
(bkz: bu sefer pek tutmamış yeğen)
(bkz: tek türkiye vs ezel)

(bkz: allahim sana geliyorum)
o işkenceye kendi isteğiyle girdiği ve dayanabildiği için sağlam bünye
arka sokaklar gibi diziyi kaçıran, acınacak bir insandır.
oyunculuktan anlayan, abidik gubidik diziler yerine kurgu ve senaryo olarak üst seviyede olan bir diziyi tercih etmiş olan mutlu bünyedir.
denemeyen bilemez diye düşünen kişidir.

iki gün öncesine kadar anlayamazdım, sonra anlamak için bu çılgınlığı, show tv'nin sitesine girdim ve kolaj dedikleri, diziyi özetleyen bölümü izledim. her şey böyle başladı...
Türkiye'de dizilerin baştan savma ve basit senaryolarla yapıldığı gerçeği göz önüne alınırsa ve bu şekilde bir genelleme yapılırsa. kurtlar vadisi pusu adlı dizi haricindeki hemen hemen tüm diziler bu genellemenin bir unsurudur.

anne bir gün bizimde lost gibi dizimiz olacak mı ? diyesi var insanın . *
herkes gibi normal bir bünyedir, adanalı örneğine gülümseyen bünyedir.
Yazarın ne kadar cahil olduğunu gösterir. Kaç dile çevrildiğinden haberi olmayan bir yazar beyanıdır ayrıca. Adanalı gibi gerçeklikle bir bağlantısı bulunmayan sadece güldürme amacı taşıyan bir diziyi ezelle kıyaslamak büyük aptallık.