bugün

kültürünü, birkimini bilmem ama hakikaten çok güzel bir kadın..
kutsal damacana 2'de de göreceğimiz,güzel ama başarısız oyuncu.
facebook'da ona ait olup olmadığı bile tartışılabilecek sayfasında 10larca kişinin ilan-ı aşk ettiği hatun.
başka semtin çocukları filminde de güzelliğiyle büyülemiştir. tahmin üzerine her güzel Türk kızı gibi izmirlidir.
kırkına merdiven dayamış bir ablamızdır. hala nasıl böyle taştır ayrı bir tartışma konusudur. tek eksiği küçük olan göğüsleridir.
iki lafı bir araya getirmek için yardıma ihtiyaç duyan kişidir. kurumdur. kuruluştur.kilo almıştır..
arzu duymamanın elde olmadığı harikulade kadındır.
claire forlaninin ikizi sanki.
angelina jolie haltetmiş afedersin denilecek, muhteşem kadın.
kilo almış olmasına rağmen cazibesinden, güzelliğinden hiçbirşey eksilmemiş olan hatun. ölüyorum abi.
şu sıralar saçma bir kılık ve tiple pirim yapmaya çalışan çok ama çok güzel manken. niye böyle yapıyor anlamadım.41 yaşındaymış birde.
dişi polat alemdar...özellikle şu resimde..

görsel
bir dönem, türk erkeklerinin büyük beğenisini toplamış güzel manken.
aynı soyadı taşıyoruz. akrabamdır. bir kere bile arayıp sormamıştır konuşmamıştır benimle benim yazdıklarım haricinde. vefasızdır.
90'ların sonunda ve 2000'lerin başında en güzel hatunlardan biriydi.
son hali;

görsel
true tarafından paylaşılan son hali beni dumur eden eski şey. ne?

neydi bu kadın ya sahi?
Adini ayse teyze diye degistirmesi gereken ex model. Gidisi bogum olmus o ne lan oyle? Bu kariya cekilen 31lere yazik degil mi? Sen eysan ozhim'sin. Az bak kendine bu ne hal lan? Bodrumlu balikci teyze olmus. Yiyin gari de de tam olsun Bari.

Eysan teyze...
Vay be ne kalite karıydı tr de tekti sahibinden.Com argümanıyla. .
2007de ilerlemiş fıtık nedeniyle sol tarafında kısmi felç yaşamış olan eski manken.
çıplak ayaklarına masaj yapma ve oje sürme fantezilerim olan ünlü hanımlar arasında oldukça üst sıralardadır.