bugün

çıplak ayaklarına masaj yapma ve oje sürme fantezilerim olan ünlü hanımlar arasında oldukça üst sıralardadır.
2007de ilerlemiş fıtık nedeniyle sol tarafında kısmi felç yaşamış olan eski manken.
Vay be ne kalite karıydı tr de tekti sahibinden.Com argümanıyla. .
Adini ayse teyze diye degistirmesi gereken ex model. Gidisi bogum olmus o ne lan oyle? Bu kariya cekilen 31lere yazik degil mi? Sen eysan ozhim'sin. Az bak kendine bu ne hal lan? Bodrumlu balikci teyze olmus. Yiyin gari de de tam olsun Bari.

Eysan teyze...
true tarafından paylaşılan son hali beni dumur eden eski şey. ne?

neydi bu kadın ya sahi?
son hali;

görsel
90'ların sonunda ve 2000'lerin başında en güzel hatunlardan biriydi.
aynı soyadı taşıyoruz. akrabamdır. bir kere bile arayıp sormamıştır konuşmamıştır benimle benim yazdıklarım haricinde. vefasızdır.
bir dönem, türk erkeklerinin büyük beğenisini toplamış güzel manken.
dişi polat alemdar...özellikle şu resimde..

görsel
şu sıralar saçma bir kılık ve tiple pirim yapmaya çalışan çok ama çok güzel manken. niye böyle yapıyor anlamadım.41 yaşındaymış birde.
kilo almış olmasına rağmen cazibesinden, güzelliğinden hiçbirşey eksilmemiş olan hatun. ölüyorum abi.
angelina jolie haltetmiş afedersin denilecek, muhteşem kadın.
claire forlaninin ikizi sanki.
arzu duymamanın elde olmadığı harikulade kadındır.
iki lafı bir araya getirmek için yardıma ihtiyaç duyan kişidir. kurumdur. kuruluştur.kilo almıştır..
kırkına merdiven dayamış bir ablamızdır. hala nasıl böyle taştır ayrı bir tartışma konusudur. tek eksiği küçük olan göğüsleridir.
başka semtin çocukları filminde de güzelliğiyle büyülemiştir. tahmin üzerine her güzel Türk kızı gibi izmirlidir.
facebook'da ona ait olup olmadığı bile tartışılabilecek sayfasında 10larca kişinin ilan-ı aşk ettiği hatun.
kutsal damacana 2'de de göreceğimiz,güzel ama başarısız oyuncu.
kültürünü, birkimini bilmem ama hakikaten çok güzel bir kadın..
nestle gofret reklamını izlemenin akabinde, ülkemizde o yaşlarda olupta kendisine benzeyen çoook insanın var olduğu, para ve bakımın kadını nekadar güzel yapabildiğinin göstergesi kanısı hasıl ola gelmişitir.
genç kızlığa yeni adım attığı dönemlerde ki bu dönem 80 darbesinin hemen akabine denk geliyor, nestle gofret reklamında oynamış hatun.

http://www.youtube.com/watch?v=MJewJxlQi-s
kadir çöpdemir'in bu geceki konuğu.
yan profilden kesinlikle bakılmaması gereken dilber. genelde fena birşey tabi.
güncel Önemli Başlıklar