bugün

nasıl olsa aynı kökenden geliyoruz zaten istesende beni aldatamazsın diyen bireyin yapacağı iştir.
kendi kalesine golü atmak diye ben buna derim..be hey cehalet denizinde yanı başındaki, kurtarılman için sana atılan can simidine ulaşmak yerine hönkürmek için bütün gücünü harcayan insan..mantığa gel, kimse kutsalıma hakaret ediyüüürrr diye ağlamasın, buna verilecek tek cevap...durun lan aslında avusturyalı bi amca vermişti bile...kızını bodruma kapatıp yirmi yıl orda hapseden ve ondan çocukları olan...hatırlarsınız, iki üç beş yedi falan yıl önceydi heralde..adem havvadan gaza gelen bi adamdı o da, hani din- hristiyanlık- müslümanlık ve bilimum saçmalık zincirlmesi sonucu ortaya çıkan gerçek...

inanç hakkıında her şeyi anlarım da, nasıl olur da insanlar dini eğitimi baz alarak çocuklarına insalığın başlangıcının enseste dayandığını öğreten bir sistemi gözü kapalı savunur...ama inanç işte, kutsal falan..aabim..pardon amin..
- bebeğim iki dakika ayakta dur lütfen!!

+ u uu uuu aa aa eaeaeae ciyeaak...
(bkz: sebahat xxxxxxle seks yapmak)
(bkz: transporter sebahat)
cennete inanıp, memeleri yeni tomurcuklanmış hurileri becerme aşkıyla yanıp tutuşan insan yanılgısıdır.
insanların tamamı inandıkları şeylere, inanmaları karşılığında herhangi birşeyi becerme özgürlüğü verildiği için inanmazlar.

not: evrim, modern insanın maymundan evrildiğini söylemez.
not2: hıhım, evet.
evrime inanmayıp, çocuklara tecavüz etmekten pek farkı yoktur, ikisi de cinsel anomalidir.
evrim kanıtlandı. hamam böceğiyle bile ço..ok eskilerden bir akrabalık söz konusu. nasıl olduğunu biyoloji hocam anlatmıştı unuttum ama. seneler önce anlatmıştı. lafı dolandırdım gene. gel hamam böceğiyle de seviş o zaman. ne saçma düşünce.
bir bu eksikti düşüncesini akla getirir.
(#13690285)evrime inanan bir babanın olduğunu bize açık bir şekilde gösterir.
yaptığı deney işe yaramıştır. yeni bir canlı türü ortaya çıkmıştır.
şekil insan beyin maymun.
belki şekil de maymundur zira sözlükte göremiyoruz.
görsel
evrime yeterince inanılmadığını gösterir, bunun şempanzesi var, orangutanı var, lemuru var, gorili var. yalnız goril olayı sakat.
islam inancını dönüp dolaştırıp sex e getiren neandertal yazarlar kadar saçmadır.
bunu düşünende anormaldir, islamı ensesti meşru kılmakla suçlayan düşüncede anormaldir.
(bkz: hepiniz aynı boksunuz)
Akşam tanışılan bayanın, sabaha makyajı aktığındaki durumdur.
aids'in türümüze bulaşma nedeni. insan türünün geleceğini değiştiren olay.
evrimci şakirtlerin yapabileceği iştir.

evrimci şakirt nasıl oluyor demeyin hem hoşgörüsüz hem müslüman hem paragöz oluyorlar sonuçta.
(bkz: senden maymunum olsun istiyorum)
(bkz: gözleri senin gibi baksın)
(bkz: ağaçlara senin gibi tırmansın)
evrime inanmayıp eşekle sevişmekten farksızdır.
(bkz: anama ana diyesin bababa baba diyesin)
(bkz: arog)
sevişerek evrim geçireceğini düşünen erkek ırkının uzak durması gereken sevişme türü.
ne maymun evrimleşip insan olacak, ne sen sevişip evrim geçireceksin diyerek de açıklama gerektirir.
3 maymun oynayıp "gulam"larla sevişmekten yeğ önermedir.