bugün

cem yılmaz' ın senaryosunu yazdığı 4. filmi. G.O.R.A' nın kahramanı Arif' in taş devrindeki maceralarının anlatılcağı filmin çekimlerine 2008 mayıs' ında başlanacakmış.
Echo: Secrets of the Lost Cavern adlı bilgisayar oyunundan esinlendiği iddia edilen cem yılmaz ın 4.filmi. 5. film ise 2010 da:

(bkz: süper adam)
pek yakında yayınlanacak cem yılmaz filmi.

http://www.arogfilm.com/
bir yontmataş filmi!

pek yakında sinemalarda.

görüldüğü kadarıyla zafer algöz de oynayacak filmde.

ahanda fragmanı; http://www.youtube.com/watch?v=tN_J9UBHhFI

bu arada, youtube'a dün verilmiş, acaba turk telekom sponsor olduğu bu film için kaldırttı mı yasağı? -neyse kafanızı bunun gibi basit komplo teorileriyle bozmayın, ama acaba?!- *
fragmanındaki, kadın programının alt yazısı mükemmel olan film.

--spoiler--
kaynım bana kaydı
vermek istemeyen seyirci - ist.
--spoiler--

bu ne ya! *
bizi yarmaya hazırlanan, gora filminin devamı olacak cem yılmaz yapıtı. Karın kaslarınızı şimdiden güçlendirmeye başlayın. *
üçü bir arada içerken izlendiğinde üçünü de aynı anda monitöre püskürmesini sağlayan bir fargmana sahip film.

--spoiler--
alien de olsa o benim yavrum şimdi ismini kulagına fısıldıyorum
kamuran kamuran
--spoiler--
bu film sayesinde bir sonraki cem yılmaz filminin ismi anlaşılmıştır.

(bkz: argo)
açılımını merak ettiğim bir isme sahip film. g.o.r.a. 'nın açılımı "güzel olmazsa reaksiyon almaz" idi. a.r.o.g. bunun tersi değildir umarım.
''gemide'' ve ''laleli de bir azize'' gibi, gora ile bağlantılı olduğu düşünülen film.
gorayı tepetaklak etmiş filmdir. hem ismi hem filmin geçtiği zaman bildiğiniz tersine dönmüştür. * fragmanı bile bu kadar eğlenceliyken, bütününün de eğlenceli olmasını beklemekteyin. kadın programındaki alt yazı beni benden aldı zaten ki 'insan babasına bu kadar dil çıkartır mı' kısmına hiç girmiyorum.
babaya dil uzatan evladın hayırsız çıkacağını bu film ispatlamıştır.
Biz buna babayı almak diyoruz
fragmanıyla bile kırmış geçirmiş, merakla beklenen bir cem yılmaz filmi.
gişe rekoru kıracağını düşündüğüm film.

(bkz: alien da olsa o benim yavrum)
(bkz: almaz reaksiyon olmazsa güzel)
(bkz: kaynım bana kaydı)
youtube' da gösterilen filmin fragmanı değil sadece bir bölümü olduğuna inandığım, cem yılmaz filmi...
G.O.R.A'nın tersten okunuşu anlamına gelen sözcük ne zaman vizyona gireceği merak konusu olan Cem Yılmaz'ın iddaalı filmi.
(bkz: ultrason)
(bkz: hamilelere çekilir)
fragmaniyla bile kirip geciren cem yilmaz filmi.
arif, rüyadan uyanır, televizyon karşısındadır.

televizyondaki yazı: "kaynım bana kaydı!"
ince bir ses: "kaynım günde 5 kere ilişkiye girmek istiyor..."
oldukça gerimli bir fragmanı olan film. Taş devri filmi olacağı dışında pek bir bilgimiz yok zira.Filmin adı nerden geliyor sorusuna kısaca ilk film G.O.R.A'nın tersten okunuşu diyebiliriz *
her seferinde yemin ettiğim son defasında ise hayli kararlı olduğum türk filmlerine gitmeme * kararımı bozacağım filmdir.
(bkz: vermek istemeyen izleyici)

yüzüne değil de malum yerine kese kağıdı ve alternatif koruyucularla stüdyoya girecek olan kişidir.
gora'dan daha iyi olacağına adım gibi emin olduğum cem yılmaz filmi.